>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Major League Baseball 04 VIII - 10 VIII 2008

Status
Zamknięty.
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
widze ze nikt nic nie pisze to wkleje moja analize z TD :jezora:

Spotkanie: San Francisco Giants - Los Angeles Dodgers
Typ: 2 (-1.5)
Kurs: 2.44
Buk: pinnacle
Analiza:

Dodgersi kontra Giganci...bedzie to jedno z ostatnich dzisiaj spotkan MLB. Ci pierwsi choc nie blyszcza w tym sezonie to i tak moga sie pochwalic lepszymi wynikami w lidze niz San Francisco. LAD (58-58, 26-31 away) SF (49-66, 23-36 home). Jest to juz 3 mecz z rzedu miedzy tymi drozynami. Pierwszy wygrali stanowcz goscie, wczoraj po dogrywce lepsi byli goscie. Dzisiaj znow spodziewam sie zwyciestwa gosci. Glownie swoje przekonania opieram na pitcherach. W drozynie z San Francisco wystapi Matt Cain z dorobkiem 7-9 i ERA: 3.60. Jego ostatnie wyczyny wygladaja calkiem niezle bo w ostatnich 3 meczach bilans 2-1 i ERA: 0.79 jednak niepokoi mnie dyspozycja tego zawodnika przeciwko wlasnie Dodgersom!! we wszystkich meczach z LAD odniosl porazke a bylo tych meczy az 5, ERA z tych meczy tez nie wyglada różowo (4,67)
Natomiast przechodzac do drugiego pitchera czyli Chada Billingsleya sytuacja wyglada nastepujaco: bilans 11-9 ERA: 3,01. Ostatni mecz gdzie startowal wlasnie przeciwko SF wypad bardzo dobrze. Rozegral 9 inningow i nie dal zdobyc rywalom ani jednego punktu!. Przeciwko Giants gral 3 razy i zawsze odnosil zwyciestwo. Statystyki tego pitchera prezentuja sie naprawde dobrze: malo zawalonych punktow, bardzo malo HR i w miare niezla ilosc SO. Pitcherzy obu zespolow sa jak dla mnie bardzo porownywalni wiec trudno typowac zwyciesce po miotaczach, jednak uwazam ze LAD sa lepsza drozyna i maja lepszych palkarzy ktorzy daja dzisiaj zwyciestwo swojej drozynie!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom