>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Macedonia (2015-2016)

Status
Zamknięty.
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
I na pierwszy ogień :
⚽ - Prva Makedonska Fudbalska Liga :

Shkendija Tetovo - Mladost Cerev Dvor - over 2,5 (kurs - 1,6)
✅, Shkendija -1,5 hc (kurs - 1,8)✅
Shkendija od dwóch lat należy do ścisłej ligowej czołówki, dotychczas jednak będąc w cieniu Vardaru, Robotnicek czy też Metalurga.Z nowym sezonem jednak ma się to zmienić, w Tetovie każdy chce sukcesu już teraz, i wszystko zostało podporządkowane temu celowi ( największy budżet w lidze - około 9 mln euro, przebudowa stadionu). Drużyna w porównaniu do poprzedniego sezonu została solidnie wzmocniona - przybył Radeski z Metalurga, udało się wyciągnąć Hasamiego z Broendby oraz Ibraimiego z Ermis i Jerbica z NK Zadar, co jak na warunki macedońskiej ligi może budzić podziw.Do tego udalo zatrzymać się Kirovskiego i brazylijczyków.
Na początek na drodze Shkediji stanie beniaminek z Prespy, drużyny nawet jak na warunki macedońskie, słabej, bez wzmocnień po awansie ( niestety wiecej inoramcji o tej drużynie nie posiadam,koledzy także skupili się na faworycie z Tetova, twierdząc, że tutaj będziemy świadkami jednostronnego widowiska - miejmy nadzieję,że tak właśnie będzie).
⚽ - Prva Makedonska Fudbalska Liga :

Vardar Skopje -Shkupi
- over 2,5 (kurs - 1,6)✅, Vardar -1,5 hc (kurs - 1,8)⛔, Vardar II połowa ( kurs - 1,48)✅

Tutaj krócej - Vardar aktualny mistrz kraju, wzmocniony Juanem Felipe z CSKA Sofia oraz Cezarem Romero z Pyunika Erewań kontra drugi beniaminek, faworyt może być tylko jeden i liczę na festiwal strzelecki z jego strony i szybkie rozstrzygnięcie meczu na swoją korzyść.
Wszystkie kursy z Marathonbet.com
No niestety,Vardar trochę stratę zrobił, wyciągnęli na 2-1, ale za chwilę jak juniorzy dali się podejść i skończyło się 2-2, a hc -1,5 był tutaj moim głównym typem na to zdarzenie ????
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
I jeszcze jeden typ na dzisiaj :
⚽ - Prva Makedonska Fudbalska Liga :

Turnovo - Renova- 2 DNB
(kurs - 2,0) ⛔- Turnovo przed sezonem straciło kluczowych piłkarzy (Gjorgiev - bramkarz - ostoja obrony i Zahova - dynamicznego lewoskrzydłowego), do tego sponsor chce się wycofać, Renova za to stabilnie weszła w nowy sezonm, skład sieprawienie zmienił,pewne doświadczenie w el.LE zebrali, dzisiaj co najmniej 1 ptk wywiązą ze wsi.
No niestety, wypożyczeni zawodnicy ze
Shkendija Tetovo okazali się jednak wzmocnieniem Turnova no i zmasakrowali Renovę 4-0...
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
⚽ - Puchar Macedonii - 17:30 :
Zajazi - Shkendija Tetovo - Shkendija -2,5 (kurs - 1,9 Bet365)✅ 0-4, przepraszam tych, którym linia uciekła
Jak wspominałem wcześniej Shkendija w tym sezonie dysponuje prawdziwym dream-teamem jak na warunki macedońskie, na ten mecz większość gwiazd powołana (
Alimi, Radeski, Stenio Junior, Juffo, Kirovski, Vrucina, Hasani - cała ofensywa gra).
Zajazi to drużyna trzecioligowa, bez wiekszych ambicji na promocję wyżej, dodatkowo dzisiaj z młodziutkim bramakrzem w składzie - to tym bardziej podtzrymuje mój typ.Pewne zwycięstwo Shkediji.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
W momencie kiedy dodawałeś post to o takiej linii mogłeś tylko już sobie pobożnie pomyśleć, więc nie wiem jaki jest sens dawania typu, którego nie można od 1,5 godziny zagrać.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
W momencie kiedy dodawałeś post to o takiej linii mogłeś tylko już sobie pobożnie pomyśleć, więc nie wiem jaki jest sens dawania typu, którego nie można od 1,5 godziny zagrać.
Typ miałem przygotowany wcześniej, wybacz ale nie siedzę cała dobę na stronach bukmacherów i nie rejestruję każdej zmiany...stąd tez czasami coś też może uciec...specjalnie dla Ciebie od teraz będę wrzucał typy jak tylko coś mi zaświta, albo ktoś podpowie,a w pobliżu akurat znajdę urządzenie z dostępem do internetu, może być?:cool:
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
⚽ - Prva Makedonska Fudbalska Liga :

Metalurg Skopje -
Shkendija Tetovo- 2 (kurs - 1,56) ✅ 0-3,lekko,łatwo i przyjemnie tym razem
Taki suchar po dwunastogodzinnej podróży naszą cudowną koleją - jak pisałem wcześniej Shkendija drużyna gwiazd, osłabili miedzy innymi dzisiejszego rywala, który przez kłopoty finansowe, długo może nie nawiązać do wcześniejszych osiągnięć, dla mnie kurs warty zagrania, pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
⚽ - Prva Makedonska Fudbalska Liga :
Na jutro dubel do zagrania
Shkendija Tetovo - Bregalnica - 1 (kurs - 1,363) ✅
Vardar Skopje - Metalurg Skopje - 1 (kurs - 1,19) ✅
AKO 1,62
✅
Dla odważniejszych (sam też to zagram łącznie z kartkami w meczach LM) - Vardar -2 (kurs - 2,17)
⛔, po prostu liczę na to,że w tak prestiżowym meczu Vardar będzie chciał upokorzyć Metalurg, a patrząc na formę jednych i długich,może przyjść to nad wyraz łatwo
Dubel pod kontrolą, niestety Vardar z hc pokpił sprawę, co jest tym bardziej bolesne bo over kartkowy (over 4,5 żk ) w meczach Apoelu i Partizana jest na dobrej drodze...
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
⚽ - Prva Makedonska Fudbalska Liga :

Na dzisiaj do zagrania :

Bregalnica - Vardar Skopje - 2 (kurs - 1,6) ✅ 0-2, pełna kontrola nad meczem...

Łapać po dobrym kursie :cool:
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
⚽ - Prva Makedonska Fudbalska Liga :

Na dzisiaj do zagrania :

Rabotnicki - Sileks - 1 (kurs - 1,55) 2-0 ✅
Dość ciekawy kurs, Rabotnicki po przygodzie w Europie ( dobre mecze, wstydu nie przynieśli) mogą skupić się na lidze,jak do tej pory mają na koncie 3 oczka w 2 meczach ( federacja poszła im na rękę, przekładając spotkania przed LE). Dzisiaj przyjeżdża niepokonany Sileks (dorobek punktowy budzi szacunek, gra trochę ponad stan),ale umówmy się Renova, Turnovo, rozbity Metalurg czy Bregalnica topowymi drużynami na tą chwilę nie są,i jak dla mnie to kurs zawyżony na Rabotnicki,które powinny sobie bez większego problemu poradzić, tym bardziej że, grać mają i Anene, i Trajcevski i Sahiti...więc siła ofensywna jest...i mam nadzieję,że potwierdzą to na boisku.
Ze składami to trochę mnie w błąd wprowadzili, Trajcevski i Sahiti na ławce, Anene jednak poza kadrą...ale na razie nie jest źle 2-0, 25 min

 
Otrzymane punkty reputacji: +9
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
No i się wyjaśniło dlaczego Chuma Anene nie zagrał w weekend - przechodzi do Amkara Perm..duża strata dla Rabotnicek, po nijakiej &quot;karierze&quot; w Norwegii, odpalił w Macedonii...w Vardarze i Shkendiji się cieszą...:cool:
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
A do tego teraz czytam,że Zawisza chce wyciągnąć od nich także Marijana Altiparmakovskiego...to także będzie duża strata...i kolejny powód do radości w dwóch wymienionych wcześniej klubach...no chyba, że Rabotnicki mają coś ciekawego nagrane...
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
⚽ - Prva Makedonska Fudbalska Liga :
Cześć, dzisiaj na szybko, dwa mecze i cztery typy :
Rabotnicki - Shkendija Tetovo - X2 (kurs - 1,57) ✅, over 2,5 (kurs - 1,83)✅
FK Renova
- Vardar Skopje - 2(kurs - 1,35) ⛔, over 2,5 (kurs - 1,73)⛔
Rabotnicki, dużo straciły na odejściu Anene, drużyna nie funkcjonuje tak jak powinna (ostatnio wpadka na wyjeździe z Renovą i remis z Shkupi), z drugiej strony zmotywowana Shkendija, naszpikowana lokalnymi gwiazdkami, jak dla mnie tego meczu nie przegrają, dodatkowo, jako,że obie drużyny w ofensywie mają więcej do zaoferowania, niż w obronie, to liczę na kilka bramek.
Vardar - główny kandydat do mistrzostwa, ze względu na depcząca mu po piętach Shkendiję, nie mam mowy o lekceważeniu przeciwnika, wygrać powinni, a jako,że Renova, nie muruje tylko swojej bramki a i dla najlepszych potrafi być groźna ( patrz mecz z Rabotnicki), tutaj także gole mogą się posypać.
Pozdrawiam wszystkich i życzę wygranych.
No niestety Vardar zawiódł na całej linii dzisiaj...
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
⚽ - Prva Makedonska Fudbalska Liga :

Cześć, dzisiaj dwa mecze :

Metalurg Skopje - FK Renova - X2 (kurs - 1,33)
Shkendija Tetovo - Sileks- 1(kurs - 1,23)
Z Metalurga została już tylko nazwa, przed sezonem sprzedali wszystkich kluczowych piłkarzy, zastępując ich wychowankami z akademii, dodatkowo w zespole dalej jest kilka kontuzji. Z drugiej strony Renova - ostatnie wyniki napawają optymizmem,tajemnicą nie jest,że piłkarze grali na początku sezonu trochę przeciwko władzom z powodu braku wypłat i premii - teraz wszystko zostało uregulowane a dodatkowo chłopaki zgarnęli &quot;motywacyjny dodatek od Shkendiji za odebranie punktów Vardarovi ???? , w zespole brak kontuzji, dodatkowo zagrać ma nowy bramkarz Efremov. Chciałem zagrać czystą 2, ale w tygodniu podpisano kontrakty z dwoma doświadczonymi zawodnikami ( pytanie czy zostali potwierdzeni do gry, bo tego nie mogę się nigdzie doszukać), więc trochę asekuracji z mojej strony.
Drugi mecz to pewniak na dreamteam z Tetova - tutaj nie widzę innego rozwiązania jak pewne i wysokie zwycięstwo gospodarzy.
Zastanawiam się tez nad Vardarem, punkty muszę robić, żeby Shkendija nie odskoczyła, po drugiej stronie niby lekko w kryzysie Rabotnicki,ale w środę w Superpucharze się postawili i przegrali dopiero po karnych...chyba więc odpuszczę...
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
⚽ - Prva Makedonska Fudbalska Liga :

Cześć, dzisiaj dwa mecze na &quot;sucho&quot;:

Vardar - Shkendija Tetovo - over 2,5 (kurs - 1,92)
Turnovo- Rabotnicki- 2 (kurs - 2,26)
Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom