>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

małe stawki, duża skuteczność

T 0

tommas00

Użytkownik
Jako ze jest to mój pierwszy post na tym forum Witam Wszystkich ;]

Mam pytanie do osób które mają jako takie pojęci o bukmacherce, a mianowicie co sądzicie o graniu zdarzeń po kurcie średnim 1,4 przy skuteczności ok 75%?
Czy może to być opłacalne? Pytam bo już raz miałem &quot;dobry&quot; sposób na grę a jednak kasę szlag trafił a obecni nie ma funduszy na testy ;]

pozdrawiam.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Chyba, że grasz u bukmachera naziemnego, wtedy żeby wyjść na plus musisz mieć przy kursie 1,4 skuteczność większą niż 81,3 % ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
a możecie mi powiedzieć w jaki sposób obliczacie tą opłacalność przy danym kursie?
Przy grze w necie bez podatku i dla tego kursu 1.4 dlatego zwrot kasy nastąpi przy skuteczności 71% ( przy niższej będzie strata a przy wyższej zysk ) ponieważ 100:1.4=71.42 a zatem przy skuteczności 75% daje to zysk, bo 75x1.4=105

.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jako ze jest to mój pierwszy post na tym forum Witam Wszystkich ;]
Mam pytanie do osób które mają jako takie pojęci o bukmacherce, a mianowicie co sądzicie o graniu zdarzeń po kurcie średnim 1,4 przy skuteczności ok 75%?
Czy może to być opłacalne? Pytam bo już raz miałem &quot;dobry&quot; sposób na grę a jednak kasę szlag trafił a obecni nie ma funduszy na testy ;]
pozdrawiam.
Jest opłacalne w taki sposób, w jaki wytłumaczyli Koledzy wcześniej.
W moim konkretnym przypadku jak najbardziej jest opłacalne. Zdaje się, że skuteczność typów podawanych przez algorytmy (z tego tematu) jest dużo większa niż te 70 parę procent ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tylko zależy jeszcze jaki masz średni kurs tych typów.
Niezależnie od tego jakie się zdarzały ;) zawsze można poczekać na te odpowiednie i wtedy obstawiać.
Edit:
Poza tym, F12 ma oczywiście rację, bo to nie jest odpowiedni Dział. To nie jest nawet zapytanie o program bukmacherski tylko raczej o system.
 
Do góry Bottom