>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

m7arcin [typy]

m7arcin 0

m7arcin

Użytkownik
Witam !
W tym temacie będę starał się podawać swoje typy. Będą to typy głównie z piłki nożnej z: ligi angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, szkockiej i polskiej. Oczywiście coś innego też może się trafić. Zaczynam od 20zł. Statystyki będę podawał co 2 tygodnie. Życzcie mi powodzenia ????

No to zaczynamy. Dużo ludzi stawiało również taki kupon, ale niestety ja nic innego tutaj nie wymyślę :razz:. Wydaje się być pewny.

Kupon 1
Manchester City - Aston Villa ✅
Tottenham - Newcastle ✅
AKO
: 2,10zł.
Stawka: 4,50zł.
EW:
9,45zł.
 
m7arcin 0

m7arcin

Użytkownik
Na dziś znowu Premier League ???? .
Kupon 2
Wigan Athletic - Arsenal FC
Liverpool FC(-1)
- Wolverhampton Wanderers
AKO: 2,47zł.
Stawka: 4zł.
EW: 9,86zł.
Krótko dlaczego tak, a nie inaczej. Po pierwsze uważam, że Arsenal po zwycięstwie z Chelsea uwierzył w siebie. Mówiono o nich, że nie potrafią wygrywać ważnych meczy, wynikiem, a przede wszystkim przebiegiem gry z Chelsea udowodnili, że naprawdę mogą się liczyć w walce o mistrzostwo. Po drugie po wczorajszym remisie Manchesteru United, Arsenal w przypadku wygranej zbliży się do nich. Myślę, żę ambitni piłkarze Arsenalu nie przepuszczą takiej szansy.
Co do Liverpoolu sprawa jest prosta, nie grali w weekend, są wypoczęci głodni gry. Ponadto wracają Steven Gerrard i Agger. Liverpool u siebie gra bardzo dobrze. Czuję tutaj wynik 3:0, albo nawet 4:0. Patrzę na Wolverhampton i ich bilans gier na wyjeździe (0-1-7). W zasadzie to mi wystarczy, żeby postawić na Liverpool(-1). Liczę na to, że spokojnie dadzą radę. ????

Długo myślałem jeszcze o grze X2 przeciw Chelsea, ale ostatecznie nie zaryzykuje :razz:.
 
Do góry Bottom