>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Młodzieżowe mistrzostwa świata U18, Frisco, Texas USA

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
MśU18.png

W dniu dzisiejszym rozpoczynają sie w Texasie młodzieżowe mistrzostwa świata juniorów do lat 18.
Grupa A


Białoruś U18Białoruś U18
Szwecja U18Szwecja U18
Szwajcaria U18Szwajcaria U18
Kanada U18Kanada U18
Łotwa U18Łotwa U18

Grupa B
Czechy U18Czechy U18
Finlandia U18Finlandia U18
Niemcy U18Niemcy U18
Rosja U18Rosja U18
USA U18USA U18

Sygnalizuje temat , jeżeli ktoś byłby zainteresowany typowaniem młodzieżówki , dyskusją itd
Post automatycznie złączony:

Nie bede rozpisywał sie o składach poszczególnych ekip, bo pewnie dla większości nieznane nazwiska ale tez nie zawsze potrzebne informacje. Powszechnie za faworytow tych mistrzostw uznawane sa ekipy USA i Kanady ( niby żadna tajemnica i odkrycie bo tak jest co roku) jednak po pietach bedzie im deptac trojka z Europy w kolejności Rosja, Finlandia i Szwecja. To co bedzie charakteryzowac ekipy eurpoejskie to przede wszystkim wiecej gry, byc moze zgrania rowniez i nie stoja na straconej pozycji

Na dzien dobry mecz w zaasadzie o utrzyanie w grupie B gdzie Czesi zmierza sie z Niemcami.
W składach obu ekip mamy kilku graczy , którzy sa warci uwagi np w niemiecjie to bramkarz i mysle ze Niemcy nie sa bez szans w tym spotkaniu bo ich szkółki zatrudniaja coraz to leszych trenerów, czy bedzie ich stac na pokonanie Czechów? byc moze nie ale kurs jest stosunkowo wysoki i jak licze ze zawalcza

Niemcy z x kurs 2,67 ⛔

I gram tez tripla z bramek
Szwecja-Białorus over 5,5
Usa-Rosja over 5,5
Łotwa-Szwajcaria over 5,5
ako kurs 3,82 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +408
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis dalej probuje grać U18
Wczoraj iekny powrót Rosji z 1-5 na 6-6, dobra gra ofensywy w drugiej i trzeciej tercji i poprawiona obrona, lider Miroszniczenko pokazał ze jest talentem i mozna bedzie stawiac na niego w przyszłosci. Dzis Rosjanie zmierza sie z Finami, którzy tez mierzą w conajmniej pierwsza czrówke ale mowia o złocie. Sadze ze Rosjan stac na zwyciestwo w tym pojedynku, maja solidnych grajkow w kazdej formacji i mimo ze szanuje Suomi i podoba mi sie ich hokej to dzis stawiam na Rosje.

Rosja RT kurs 2,1

i taki dubel bramkowy over 5,5
Finlandia-Rosja
Szwecja-Kanada
ako 2,37
wsjo fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Finowie będą groźni, a Lambert może być jedną z największych gwiazd tego turnieju. Był jedną z czołowych postaci ostatnich U20, gdzie zdobyli brąz, a teraz dwa roczniki mniej, to spora różnica. Ja próbuję

Finlandia ML @2,02 (Fortuna) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +482
jozzy22 553,6K

jozzy22

Użytkownik
Czechy - Finlandia

Typ: 2(-1.5) Kurs: 1.80

STS

Nie jestem fachowcem hokeja młodzieżowego ale jestem po oglądnięciu 2 spotkań tych mistrzostw i powiem szczerze, że póki co pozytywne zaskoczenie. Nie widziałem Czechów więc nie wiem na co ich stać ale widziałem Finów i zdecydowanie ide w ich kierunku.
Myśle, że spoojnie można grać 2 w RT po ok 1.5 ale że kurs jest jednak ciut za mały na singla dlatego spróbuje delkatne HC. Finowie całkiem fajnie się pokazali na tle Rosjan i widać, że przyjechali tu po konkretny cel tak więc młodzi Czesi nie powinni być dla nich problemem

Wynik: 5:6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Spodziewam sie ze tutaj kazdy mecz bedzie inny, ale tez taki jest urok poziomu gry U18 w jednym meczu idzie swietnie by w drugim nic nie wychodziło. Czesto ciezko zagra dwa rowne dobre mecze i sprobuje to wykorzstac. Wczoraj kanadyjczycy rozstrzeleli szwedów, którzy próbowali kasac ale nadziewali sie na kontry, sam osobiscie nie spodziewałem sie takigo pogromu, mecze tych ekip czesto były wyrownane. Kanadyjczycy rozegrali pierwszy mecz i pokazali co potrafia. Mam osobiscie nadzieje ze sie troche wystrzelali i dzis juz nie beda miec takiej ochoty , moze skutecznosci a po drugie dzis rywal na któego nie potrzeba sie spinac. Sprobuje grac Łotwe z handi

Łotwa handi plus 5,5 kurs 2,11 ✅ wynik 4-2 dla Kanady

Rowniez wczoraj swoj debiut miała reprezentacja Finlandi i trzeba przyznac były momenty ze gnietli ruskich a Ci mysleli ze mecz juz wygrany i chyba brakło koncentracji w koncówce i konsekwentni finowie dogonili rosjan. Dzis po dniu przerwy graja Czesi, którzy przywiezli ciekawa ekipe. Po cichu licze ze druzyna naszych południwych sasiadów postawi sie groznym finom, bo tu kazdy mecz jest inny i kazdy rywal potrafi zaskoczyc a Czesi grac potrafia

Czechy z x kurs 2,51⛔ wynik 5-6 dla Finlandii
wsjo fortuna

edit: Czesi prowadzili 5-3 i w ostatnich siedmiu minutach złapali trzy głupie( dwa na pewno) przewinienia, który kazde Finowie zamienili na gola. Ten na 5-6 padł na 19 sekund przed końcem, szkoda Czechów bo zasłuzyli nawet na wygraną
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +219
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak na szybko taki tripel z bramek

Szwecja-Szwajcaria over 5,5
USA-Czechy over 5,5
Białoruś - Łotwa over 4,5
kurs ako 2,68 fortuna ⛔

EDIT:
Co do meczy to dzis wybieram spotkanie Białorusi z Łotwa.
Białorusini maja wielu zdolnych graczy młodego pokolenia, widac to na wielu szczeblach, na te mistrzostwa tez przyjachał ciekawy zespół. Mysle ze dzis to Białorus zwuciezy w regulaminowym

Białoruś RT kurs 2,02 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Z uwagi na to że bramki nie zawsze mi wychodzą, dzis skupie sie na rozstrzygnieciach nocnych meczów.
Wczoraj reprezentacje Kanady i Finlandii, nie dość , że rozstrzelały swoich rywali to jeszcze nie straciły bramki. Moze rywale nie byli z górnej półki ale wyniki budzą szacunek. Dzis obie reprezenracje zmirza sie z bardziej wymagajacymi rywaami
Finowie zagraja z gospodarzami USA a Kanada z rewelacja tych mistrzosw ekipą Białorusi. Młodziez na tym poziomie czesto ma problem z rozegraniem dwóch takich samych, dobrych jakosciowo meczów. I jak spróbuje isc tym tropem. Dzis stawiam na amerykanów, którzy maja tutaj mocny zespoł i mysle ze sa w stanie uporac sie z finami/
W meczu Kanady z Białorusia ide w handicap w kierunku Białorusi. Mimo ze Kanada to absolutny faworyt meczu to jednak białorusini pokazali na tych mistrzostwach ze grac potrafia i maja wielu zdolnych graczy na tym poziomie, nie bedzie łatwo ale pogromu sie nie spodziewam

USA RT kurs 2 ⛔
Białoruś handi plus 4,5 gola kurs 2,01✅
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
To zaczynamy granie na serio czyli ćwierćfinały .
Na pierwszy ogien reprezentacja Rosji z rewelacją mistrzostw ekipa Białorusi. Sensacji sie nie spodziewam ale niczego wykluczyc nie mozna, ide w kierunku ekipy naszych wschodnich sasiadów, bo graja solidny hokej i sadze ze w Rosją moze byc im troche niz np z Kanadą, nastroje bojowe a chłopaki pokazały ze to zdolne pokolenie

Białoruś handi plus 3,5 gola kurs 2,05 ✅

I jeszcze taki tripel
Kanada - Czechy typ Kanada handi minus 2,5
Finlandia - Szwajcaria typ Finlandia minus 2,5
Szwecja - USA typ USA ml
ako 3,8 fortuna⛔

W dwóch pierwszych parach widac roznice klas i jezeli bedzie odpowiednia koncentracja to mysle ze i Kanadyjczycy i Finowie wygrja to przynajmniej trzema golami. W trzeciej parze stawiam na ekipe amerykanska, która bardziej mnie przekonuje, mieli trudniejszych rywali w grupie . Szwedzi napewno sie postawia ale mysle ze ostatecznie awansuje ekipa gospodarzy
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
I doczekalismy sie półfinałów w których Kanadyjczycy zmierzą sie ze Szwedami a Rosja z Finlandią. Byc moze w finale obejrzymy hokejowy klasyk Rosja - Kanada, ale ja jednak ide w kierunku skandynawskim
Obie pary spotkały sie w grupach , Kanada w pierwszym swoim meczu rozjechała Szwedów, ktorzy byli po mecze ze Swisse, kanadyjczykom wowczas wszystko wychodziło. I trzeba powiedziec ze przez całe mistrzostwa tłuką ile wlezie , jednak ich poprzedni z Czechami mimo swoetnej skutecznosci w obronie nie było doskonały, Czesi przy odrobinie precyzji mogli strzelic wiecej.
Dzis Szwedzi z pewnoscia sie postawia, sa podraznieni za pierwszy mecz i graja coraz lepiej i skutecznie
W drugim meczu ide w kierunku Finlndii, i tutaj tez stawiam na obrone mlodych finów, Białorusini pokazali ze mozna Sborna złama, a i w pierszym ich meczu Finowie dominowali. Spodziewam sie obu meczy na styku ale finał widze skandynawski

Szwecja z x kurs 2,81
Finlandia ml kurs 2,23
wsjo fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom