>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata - Kanada 2022 Edmonton

Status
Zamknięty.
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Super, wreszcie wraca hokej na solidnym poziomie i to jeszcze młodzieżowy, który charakteryzuje się szybką grą od bramki do bramki, łatwością w popełnianiu błędów, co przekłada się często na gole. Czeka nas wiele nieprzespanych nocy i pewnie tak jak mark1973 mark1973 bardziej wolimy MŚ U20 niż Elity. Tak naprawdę mamy cztery reprezentacje, które będą bić się o medale: Kanada, USA, Finlandia i Szwecja.

Idę w kierunku Suomi. Hokej w tym kraju stale się rozwija i ostatnio sukcesy osiągnęła dorosła reprezentacja na IO oraz na MŚ. Jeżeli spojrzymy sobie na kadrę Finów, to znajdziemy tam kilka twarzy, które na swój sposób są już doświadczone. Mowa tutaj oczywiście o
Topi Niemela, Aatu Raty, Roni Hirvonen, czy też Brad Lambert. Ci zawodnicy brali już udział w MŚ U20 w 2021 roku i wywalczyli ostatecznie 3 miejsce. Znają już smak rywalizacji i będą liderami swojej reprezentacji. Jest jeszcze Joakim Kemell wybrany w niedawnym drafcie z numerem 17 przez Nashville Predators. Jasne, to Kanada jest głównym kandydatem, ale kursy w stronę Suomi są przesadzone. Bardzo dobre mecze towarzyskie, które przygotowały Finów do turnieju i nie podchodzą do niego z marszu, tak jak to jest w przypadku Kanadyjczyków. Działa PP, jest zgranie i to zaprocentuje. Dwa dni temu udało się m.in. pokonać USA i wierzę, że przy dobrym układzie tabeli na gospodarzy Suomi trafi dopiero w finale, a tam jest tylko jedno spotkanie i wszystko jest możliwe. Moje typy, które pograłem przed rozpoczęciem MŚ są takie:

Finlandia miejsca 1-2 @2.20 ✅️
Finlandia zdobędzie mistrzostwo @5.20⛔
Fortuna

Świetne były to Mistrzostwa, a finał przyniósł wiele emocji i naprawdę szkoda Finów, którzy za swoją grę w PK w drugiej tercji powinni zdobyć złoto. Sedziowie tez robili co mogli, aby wyciągnąć Kanadyjczyków, szczególnie kara dla Kapanena w trzeciej części dla mnie niezrozumiała. Obrona Masona w dogrywce nadaje się do jakiegoś filmu, przytomne zachowanie napastnika, ktore dalo zwyciestwo gospodarzy. Jak dobrze, ze za kilka miesiecy kolejne MŚ U20 :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom