>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mój system bukmacherski

pistolet 0

pistolet

Użytkownik
Wczoraj wymyśliłem że tak będę obstawiał:
1. Ustalam saldo. Przykładowo 200 zł.
2. Ustalamy cel. Np. 1000 zł.
3. Obieramy stawkę minimalną na 10% początkowego salda, czyli tutaj 20 zł.
4. Kurs kuponu MINIMUM 1,5 do np. 3-4. Tak żeby wygrać.
5. Jeżeli kupon wejdzie zwiększamy stawkę o 50% na następny kupon, czyli następny puszczamy za 30 zł.
6. Jeżeli przegramy kupon to zmniejszamy o 50% chyba stawka ma wynieść wtedy mniej niż 20 zł, jak mniej to zmniejszamy do 20 zł (czyli z 30 zł nie do 15 tylko 20)
Jest to raczej powolny system, ale jeżeli ktoś ma małą skuteczność, to myślę że dobry.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
5. Jeżeli kupon wejdzie zwiększamy stawkę o 50% na następny kupon, czyli następny puszczamy za 30 zł.
6. Jeżeli przegramy kupon to zmniejszamy o 50% chyba stawka ma wynieść wtedy mniej niż 20 zł, jak mniej to zmniejszamy do 20 zł (czyli z 30 zł nie do 15 tylko 20)
Acha.
Ale o co chodzi?
A jak nie wejdzie to za 20 co miało być za 15, to zwiększamy, czy zmniejszamy stawkę?
A potem bierzemy sprzęt z twojego awatara i koniec progresji...
 
F 0

firebet

Użytkownik
Acha.
Ale o co chodzi?
A jak nie wejdzie to za 20 co miało być za 15, to zwiększamy, czy zmniejszamy stawkę?
A potem bierzemy sprzęt z twojego awatara i koniec progresji...
Taaaaaaaaaaaaak! Zrób to dla nas... strzel sobie w łeb :jezora:

A co do systemu - warto się zastanowić nad zwiększaniem i zmniejszaniem stawek - mam na myśli, że jeżeli wygramy to zmniejszamy stawkę, a jeżeli przegramy ją zwiększamy. Z zasady tak jest, że po wygranej przychodzi przegrana i na odwrót.
Jeżeli ktoś przeznacza kapitał na grę, np. 1 000,00 zł to liczy się z tym, że go przegra. A, że nie jest chciwy jak Ty momodziku to nie musi zaciągać kredytów żeby się odegrać
 
Do góry Bottom