>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lvbet- problem z wypłatą.

tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Cześć.
Czy ktoś gra w Lvbet, jeśli tak, to jak wygląda kwestia wypłaty bo od prawie 2 tygodni, nie chcą mi wypłacić kasy, tłumacząc się dużą ilością wypłat i pracą działu finansowego tylko w dni robocze.
Jeśli dalej będą zwlekać, to przez jaką instytucję z nimi najlepiej walczyć?
Kwota, to ok 10 tys.
Konto zweryfikowane⁸.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
W ...uja cie robia, nikt nie ma problemow z wyplatami a przynajmniej w internecie nikt na to nie narzeka w ciagu ostatniego miesiaca...

regulamin punkt 17 i:
  • Klient ma prawo za pomocą formularza znajdującego się na stronie internetowej lvbet.pl, złożyć polecenia dokonania wypłaty środków pieniężnych zgromadzonych na LVkoncie. Spółka dokona wypłaty wskazanych środków pieniężnych na przypisane do LVKonta konto klienta w terminie do 7 dni roboczych, liczonym od następnego dnia, w którym Spółka otrzymała polecenie wypłaty.
Wyslij im przedsadowe wezwanie do zaplaty z grozba naliczenia odsetek :) tzn. ja bym tak zrobil, bo to polski buk i zobaczyl co sie stanie. W koncu lamia swoj wlasny regulamin, ktory obowiazuje obie strony.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Na szczęście już tam nie gram, ale gdy dostalem limity i zwlekali celowo 7dni roboczych by wyplacic moja wygrana to też tłumaczyli ze sporo wyplat maja, mimo iż wcześniejsze wyplaty byly ekspresowe w kilka minut. Celowy zabieg, ale mi na szczęście wyplacili w 7dzien roboczy. Ogólnie lvbet i noblebet omijać szerokim łukiem
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Jestem z nimi może 4 tygodnie, ale zmęczyli mnie mocno weryfikacją, więc stwierdziłem, że dam sobie spokój z grą i wypłacę kasę, no i mam :)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jestem z nimi może 4 tygodnie, ale zmęczyli mnie mocno weryfikacją, więc stwierdziłem, że dam sobie spokój z grą i wypłacę kasę, no i mam :)
Selfie z kartkami i dowodami byly standardowo? U nich max konto kilka tygodniu i każdego praktycznie wykluczają z bonusow. Niektórych limitują po kilku dniach
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Wieczorem napisze, jak to wyglądało, ogólnie komedia.
Dzięki panowie, chyba pomogło, kasa dziś zeszła ale zażyczyli sobie na konto bankowe, mam nadzieję, że nie będę czekał kolejne 2 tygodnie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wieczorem napisze, jak to wyglądało, ogólnie komedia.
Dzięki panowie, chyba pomogło, kasa dziś zeszła ale zażyczyli sobie na konto bankowe, mam nadzieję, że nie będę czekał kolejne 2 tygodnie.
a to nie jest tak, ze dopiero dzisiaj byl 7 dzien roboczy wg ich metodologii liczenia?
 
Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
Na szczęście już tam nie gram, ale gdy dostalem limity i zwlekali celowo 7dni roboczych by wyplacic moja wygrana to też tłumaczyli ze sporo wyplat maja, mimo iż wcześniejsze wyplaty byly ekspresowe w kilka minut. Celowy zabieg, ale mi na szczęście wyplacili w 7dzien roboczy. Ogólnie lvbet i noblebet omijać szerokim łukiem
Kolego u mnie z LV było dokładnie to samo. Noble to nie wiem jak u nich z wypłatami bo nie gram u nich. Za dużo powstało takich buk-krzaków w ostatnich latach i niestety są niespodzianki jak przychodzi do wypłaty wygranych.
 
Do góry Bottom