>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

LVBET największy SCAM w Polsce!

H 349

hulewy88

Użytkownik
Chciałbym przedstawić naganne zachowanie bukmachera LVBET który działając na polskim rynku oszukuje i działa na niekorzyść swoich klientów.

Dnia 18.09.2024 zagrałem dość duży kupon składający się z 2 zdarzeń w LVBET, oba zdarzenia okazały się trafne i zakończone tego samego dnia, lecz LVBET rozliczylo tylko 1 z nich. Dzisiaj mamy 23.10.2024 kupon do dnia dzisiejszego nie został rozliczony pomimo wielokrotnych zapytań o tą sprawę.

Minął ponad miesiąc a kupon nadal nie został rozliczony!!!
1729712968537.png
Tłumaczą się że kupon jest w dogłębnej analizie, tylko co oni mogą analizować skoro kupon składał się z 2 prostych zdarzeń z czego 1 zostało już rozliczone ( nie było tam żadnych błędów kursowych itp.) Jedynie co oni mogą analizować to chyba czy opłaca im się wypłacić wygraną na 14000PLN


Pomijając opóźnianie rozliczenia kuponu od ponad miesiąca, LVBET również utrudniał weryfikację mojego konta, która to również jest przeciągana w czasie. Wszystkie dokumenty zostały dostarczone lecz chciałbym wspomnieć że odrzucony wyciąg z banku jest z konta bankowego przypisanego do konta LVBET, LVbet zażyczył sobie wyciąg z konta które w żaden sposób nie było powiązane z kontem gracza LVBET ale po prostu widniało w histori na poprzednim wyciągu. Pomimo dostarczeniu wszystkich dokumentów konto dalej nie jest w pełni zweryfikowane!
1729712946562.png

O LVBET w ostatnim czasie wielokrotnie były zgłaszane historie bezpodstawnego zamykania kont itp. Jak bukmacher który działa "legalnie" z licencją Ministerstwa Finansów może notorycznie działać na niekorzyść użytkownika?
Jeśli chodzi o zagranicznych bukmacherów to sprawy takie jak ta można rozstrzygnąć przez askgamblers itp. albo zgłoszenie do operatora licencji co zdarzyło mi się już robić lecz jak to jest w przypadku "legalnych" bukmacherów z Polski. Czy zgłoszenie firmy LVBET do Ministerstwa Finansów lub UOKiK coś pomoże, czy razem z prawnikiem mam już planować pozew sądowy i to jedyna opcja na rozstrzygnięcie sporu? Nigdy dotąd nie spotkałem się aby legalny bukmacher oszukiwał a grałem u wszsytkich, dlatego tym tematem chciałbym ostrzec innych przed oszustami z LVBET i zapytać jak rozwiązać tą sprawę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +349
F 30,9K

funfun11

Użytkownik
Tak z ciekawości: co to było za zdarzenie? Pewnie z bardzo wysokim kursem?

Lvbet to chyba najgorsza jak nie jedna z najgorszych PL firm i tam wpłacać nie należy.

Skoro wydarzenie się odbyło, nie zostało przełożone to powinni Ci kupon rozliczyć max w ciągu 48h. Na jaki punkt regulaminu się powołują tak długo go rozliczając?

Niestety obawiam się, że będziesz mieć duży problem by tę kasę od nich odzyskać i wizyta u prawnika to dobry pomysł.
 
Do góry Bottom