>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[LoL] Mistrzostwa Świata - Ameryka Północna(29.09-29.10.2016)

Status
Zamknięty.
M 451

malizna

Użytkownik
Rox Tigers +1,[email protected] Bet365✅
Rox Tigers @2.0 (lekko)⛔
Dla mnie to jest para z lekkim wskazaniem na ROX Tigers. Oczywiście w SKT gra Faker i on jest lepszym graczem od Kuro, ale na innych liniach nie wygląda to już tak dobrze dla obrońców tytułu.Wiele w tym meczu będzie zależało od roli junglera, a na tych mistrzostwach Peanut jest w o wiele lepszej formie od Bengiego/Blanka. Na topie również widzę lekka przewagę na korzyść ROX, gdzie Smeb jest na tej pozycji najlepszym graczem na świecie, lepiej odnajduję się w teamfightach od Duke&#39;a. Uważam, że ROX to wygra po wyrównanym meczu, nie zdziwię się jak zobaczymy 5 map.
E: Szkoda tej 5 gry. Moim zdaniem ROX popełniło błąd z wybraniem Zyry na support, Skt mogło ją spokojnie łapać przez brak mobilnośći i wytrzymałości
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Rox Tigers @2 bet365
Ja zdecydowanie idę w stronę Rox. Wygrali ligę w Korei, tutaj też lepiej się prezentują. Na topie Smeb uznawany za najlepszego gracza na świecie a na pewno najlepszy top laner, kontra Duke, który niby fajnie wszeedł do drużyny za Marina ale jednak Marin to było coś, a tu możemy mówić, że dobry gracz bez błysku. Na tej lini spodziewam się największej przewagi. W jungli Penaut kontra Blank (prawdopodobnie) lub Bengi. Szczerze mówiąc nie sądzę żeby Koma wysawił Bengiego po tym co pokazał w 1 meczu w ćwierćfinale. Bardzo słaba gra i od razu zmiana po 1 mapie. Blank zagrał ok, ale mimo wszystko wyżej cenię Penauta. Na midzie, legenda tej gry czyli Faker, który nie niszczy tak jak kiedyś ale i tak zdecydowanie top3 mid lanerów. Wspaniale kontroluję linię i zmusza przeciwnego junglera do ganków przez co wytwarza się presja na innych liniach. U Rox Kuro, w sumie nie mam zdania na temat tego gracza, niczym specjalnym się nie wykazał i spodziewam się na tej lini dominacji ze strony SKT. Jeśli chodzi o bottom lane to widzę sporą przewagę po stronie ROX bo Pray i Gorilla pokazuja się z bardzo dobrej strony, chyba najsilniejszy bot na tym turnieju. Bang i Wolf solidnie ale to już nie to samo co pare sezonów temu.
Podsumowując tylko na midzie widzę problemy dla Rox a cała reszta powinna zdobywać małe przewagi co zaowocuje w wygrane team fighty.
 
M 451

malizna

Użytkownik
SKT T1 [email protected] Bet365⛔ To co SKT zrobiło w 3 grze to jest Vegas ????
Czas na finał mistrzostw świata w League of Legends. Dzisiejszej nocy zmierzą się 2 koreańskie drużyny, które krótko mówiąc za sobą nie przepadają (odmówienie przez trenera SSG wspólnych sparingów drużynie SKT przed półfinałami). W 1/2 SKT po zaciętym pojedynku wygrało z ROX Tigers, lecz po obejrzeniu tego meczu doszedłem do wniosku, że gdyby nie zaskoczenie przez ROX pickami w 2 i 3 grze, ta seria skończyłaby się 3:0. Po stronie Fakera i jego kolegów było wszystko: rotacje po mapie, kontrola barona/smoka, oraz zgranie z junglerem na poszczególnych liniach. Samsung Galaxy odprawiło &quot;nasze&quot; h2k, lecz tego się każdy mógł spodziewać. Na co zwróciłem uwagę to fakt, że przy agresywnym junglerze przeciwników Koreańczycy zaczynają się gubić i popełniają błędy. Tutaj Crown będzie miał o wiele lepszego gracza niż Ryu, dolna i górna aleja również zostaję w tyle, przez co tę przewagę w jungli nie będą mogli łatwo odrabiać poprzez zabicie 1 vs 1 lub 2 vs 2. Wszystko dzisiejszej nocy przemawia za SKT. Moim zdaniem będzie gładkie 3:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom