>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[LoL] IEM Oakland

minglee 312

minglee

Użytkownik
LoL Format

IEM Oakland will begin with a group stage consisting of two groups of four teams and double elimination best of three matchups.
The four best teams from the group stage will move on to the playoffs which will consist of best-of-three semifinals and a best-of-five grand final.

na początek gramy Bo2

UOL w składzie:

Top - Tamás &quot;Vizicsacsi&quot; Kiss
Jungle - Kang &quot;Move&quot; Min-su
Mid - Fabian &quot;Exileh&quot; Schubert
ADC - Kim &quot;Veritas&quot; Kyoung-min
Support - Zdravets &quot;Hylissang&quot; Iliev Galabov

Czyli w składzie nie zmienionym, z bardzo dobrym mid lanerem, który zaskoczył dużą część ekspertów jak i oglądających, zaliczył bardzo solidny split, ich przeciwnikiem będzie dzika karta czyli INTZ z Brazylii, INTZ wygrało 1 grę na worldsach przeciwko nie byle komu bo mistrzom chińskiej ligi LPL ale kto oglądał i ma pojęcie ten wie, że EDG było daleko od optymalnej formy a samo zwycięstwo INTZ uważam, za przypadek i nie sądze, żeby byli w stanie to podtrzymać, tymbardziej, że UOL pod koniec EU splita wyglądał zaskakująco dobrze, stawiam tutaj na UOL bez handicapu bo może sie przytrafić gorsza gra ale powinni wygrać.

Drugi mecz to również dzika karta z tym, że jeszcze słabsza od INTZ, mianowicie Australijskie Chiefs vs średniak koreańskiego LCK Longhzu ze znanym z TSM coachem Lustboy&#39;em, dla tych którzy interesują się choć trochę sceną ligi, nie muszę pisać jak dominujący są od kilku sezonów koreańczycy, tak więc średniaków koreańskich stawiam na równi z czołowymi drużynami z LCS EU/NA, jak dla mnie Chiefs nie mająw tym starciu najmniejszych szans, nie sądze również, aby byli w stanie ugrać tutaj nawet mape, miałem okazje ich oglądać podczas kwalifikacji na worldsy i mają po prostu słabszych graczy na każdej pozycji a do tego ich poruszanie się po mapie i przejmowanie objectiwów nie dorównuje koreańczykom, skoro nawet takie H2k nie dawało rady w makro z Samsungiem a mieli przewagę w killach, gold utrzymywał się ciągle na równi ????

Jak dla mnie bardzo przyjemne AKO = UOL @1.50 + Longhzu -1,5 @1.44 = @2.16 do gry, ja stawiam już teraz póki kursy są jakie są bo możliwe, że troche spadną.


✅✅ zgodnie z planem

edit: kursy oczywiście z bet365, zapomniałem napisać


EDIT2: mecze są w sobote w godzinach wieczornych, zasugerowałem się tym co było na bet365 a były podane złe godziny bo sobota 2:30 i 6:30.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Zaczynamy półfinały
TSM - UOL / FW - Longhzu
Na początek kilka słów o wczorajszych meczach, UOL wyglądał bardzo dobrze tak jak się spodziewałem, popis mid lanera exileh i łatwe, szybkie i przyjemne 2:0 z uczestnikami mistrzostw INTZ.
Longhzu z drugiej strony rozczarowało, spodziewałem się szybkich ~25min gier i łatwego 2:0 (coś jak w meczu UOL) ale męczyli się długo i wyszarpali to 2:0. Normalnie w tym wypadku stawiałbym na Flash Wolves bo to drużyna lepsza niż longhzu ale z tego co się orientuje to Flash Wolves wymienili swojego ADcarry i top lanera na tego IEMA i to będzie ich 1szy turniej, co prawda 2 najlepszych graczy zostaje czyli Maple na midzie i Karsa w dżungli ale i tak mam wątpliwości co do ich siły, dlatego to będę grał lekko ale mimo wszystko, mając na względzie to jak wyglądało wczoraj Longhzu, Flash Wolves są w stanie jak najbardziej to wygrać i kurs @2.10 można pograć, aczkolwiek bez szaleństw ze stawką bo 2 zmienionych graczy, może zrobić różnice.
Odnośnie TSM - UOL, w finale będzie TSM, pytanie czy wygrają 2:0 czy 2:1, UOL wyglądał wczoraj naprawdę dobrze, ale dziś Exileh będzie grał na Bjergsena o którym pisać nic nie trzeba ???? klasa sama w sobie, najlepszy mid w EU/NA, o ile Csacsi na topie i bot lane UOL są w stanie utrzymywać się na równi z ich odpowiednikami z TSM tak w dżungli widzę ogromną przewage na korzyść TSM, Svenskeren jest po prostu o niebo lepszym zawodnikiem niż Move, mechanika, jungle pathing i każdy inny element na korzyśc Svenskerena, dodając do tego fakt, że oboje z Bjergsenem są Duńczykami, ich komunikacja i gra wokół mida jest na dobrym poziomie i jest kluczowa dla TSM. Oczywiście trzeba też wspomnieć, że zamiast Doublelift&#39;a gra Wild Turtle ale osobiście nie uważam, żeby miało to większe znaczenie, Turtle jest solidnym graczem i będzie grał ostrożniej niż doublelift, to powinno być nawet lepsze dla TSM który opiera się na Bjergsenie. Sam kurs na TSM 1.30 jest słaby i imo nie warty grania w porównaniu do ryzyka.
Dlatego moje propozycje to:
TSM -1,5 @2.00 Bet365 ⛔ TSM dramat, odrobili golda, ekko już niszczył kennena 1vs1 i Turtle beznadziejna gra i przegrali 2 mape // jaja, TSM przegrali z late game composition z kassadinem ???? tego się nie spodziewałem
Flash Wolves @2.10 Bet365 ✅ Flash Wolves pewne 2:0 zmazali plame po TSM który zagrał poniżej oczekiwań.
Aczkolwiek oba typy lekko, UOL jest w stanie ugrać grę a Flash Wolves ma 2 nowych graczy, i nie wiadomo jak będą wyglądać, chociaż nadal uważam, że z Maple i Karsą w optymalnej formie są w stanie to wygrać, ze słabo wyglądającym Longhzu
 
Do góry Bottom