>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[LoL] EU LCS Spring Split

Status
Zamknięty.
senmay65 65

senmay65

Użytkownik
Dla mnie zdecydowanie kursy na fnc są nie do grania. Wg mnie to nie ma żadnych merytorycznych przesłanek na fnc (może brak scrimow UOL ze splycem i fnc) w meczu z UOLem, po tak niskim kursie @1,57. Nazwiska maja lepsze i z pewnościa w szczycie formy są 10x lepszą druzyna niz UOL, ale procz trashtalku na twitterze nic na to nie wskazuje. UOL pokazał, że w playoffach zagrał faktycznie przyzwoicie w przeciwienstwie do fnc. To jest takie granie na zasadzie, jak tacy jak Febiven czy Rekkles mogą odpasc w gauntlecie z jakims UOLem i do tego grajac w fnatic, ktorzy maja ogromna historie z worldsami. Jasne, że mecz mogą wygrac, ale imo mecz zupełnie nie do gry. Dla mnie dużo lepszym typem jest granie C9 -1,5 po @1,44 w meczu z Envy. Ciężko mówić o formie Envy jeśli najlepszym &quot;performerem&quot; w przeciwnej drużynie jest osoba, która pierwszy raz gra na LCSowej scenie i do tego na offroli. Nie ujmuje mu oczywiście, że jest to rank1 w NA ladderze, ale mimo wszsytko soloq =/ competetive.
 
P 44

prosze-prosze

Użytkownik
Przecież to fnatic to jakieś bronzy, a ten Kikis to już wgl. patola tylko farmi linię i ginie a i tak ma 100 mniej csa od dużo bardziej useful Shena.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Szczerze mówiąc spodziewałem się bardziej wyrównanych kursów w meczu fnatic, nie rozumiem dlaczego buki tak faworyzują słabe w tym sezonie fnatic biorąc pod uwage to jak UOL zagrał w playoffach. Troche się zastanawiałem, nie jestem przekonany do fnatic ale ich coach jak i zawodnicy odgrażają się na twitterze, że to jest ostatni raz kiedy usłyszymy fanów UOL w tym sezonie i piszą to całkiem poważnie, więc zakładam, że mobilizacja jest, tym bardziej, że dla takich graczy jak rekkles i febiven worldsy to ogromna motywacja. Generalnie stawiam na doświadczenie graczy fnatic i liczę, że to co piszą w mediach społeczniościowych, przełoży się na ich gre a ostatnie 3 tygodnie spędzili na konkretnych przygotowaniach.

Do tego dorzucam z NA Cloud 9 które zagra dzisiaj z EnVyUs. Postawa EnVyUs we wczorajszym meczu z liquid jest myląca, envy owszem jest groźne, głównie dzięki top i mid lane, ale liquid grało z randomowym junglerem który zawsze grał na midzie i paradoksalnie, we wczorajszym meczu był chyba z nich najlepszy, czego się zresztą spodziewałem. Jeśli chodzi o poszczególnych graczy to wiadomo w envy główna siła to Seraph na topie i Ninja na midzie, czyli koreańczycy (cóż za niespodzianka ???? ) którzy indywidualnie ciągną tą drużyne, natomiast patrząc na drugą strone barykady, mamy Impacta na topie który chyba zagrał serie życia z TSM i prawie wygrał im ten finał, i Jensena który kolejny raz udowodnił, że jest najlepszym mid lanerem zaraz za bjergsen zabijając go 1v1 na linii. Uważam, że Cloud 9 to znacznie lepsza drużyna, co już udowodnili ogrywając mocne Immortals w półfinale i pokazując się, z niezłej strony przeciwko TSM, trzeba też pamiętać, że Cloud 9 w zeszłym sezonie po 7 miejscu w splicie wygrało wszystkie mecze w drabince i poleciało na worldsy, więc to taka ich specjalność, żeby się pokazać kiedy trzeba ????

Fnatic @1.57 + Cloud 9 @1.16 = AKO 1.83

⛔⛔

Fnatic to jednak jełopy, pickneli yasuo na topa ???? Kikis jest zboostowany, szkoda.
 
senmay65 65

senmay65

Użytkownik
UOL duzo lepiej przygotowane. P&amp;B w wykonaniu UOLu po prostu duzo lepszy i egzekucja planu niesamowita. Yasuo nie jest glupi na topa, bo jest uwazany przez wielu jako counter na gnara. Csacsi pokazal po prostu, ze jest duzo lepszym toplanerem od Kikisa, potrafil wykorzystac early shena na gp, w reszcie minimum na even. Zadnej poprawy gry fnc, p&amp;b na early, gdzie spirit jest farm botem po prostu dla nich nie działa. Teamplay duzo lepszy po stronie UOL i przez to wygrali, nazwiska juz nie sa tak znaczace, szczegolnie jak Febiven teraz jest tak latwo tiltowalny ????
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Wow, jednak Fnatic przesiedziało te 3 tygodnie i pierdziało w stołek bo nic się nie zmieniło. Kikis dramat. Febiven powinien się już pożegnać z topowymi teamami a Yellowstar to już w ogóle powinien skończyć karierę.
Martwi mnie tylko, że na Splyce pewnie jutro 1.2 dadzą ????
 
senmay65 65

senmay65

Użytkownik
C9 vs IMT @2,10 ✅✅✅
C9 -1,5 vs IMT @3,50 ✅✅✅

Nie wiem co C9 musi zrobić, żeby buki postawiły ich w roli faworytów. Najwazniejszy dla calej gry matchup jest na topie, gdzie bóg Impact gra na Huniego. 90% gry IMT opiera się na duo Huni + RO i kiedy im idzie dobrze, to reszcie teamu idzie dobrze, bo potrafia dookola tego robic plejsy. I faktycznie, kiedy meta była inna to ta druzyna potrafiła wygrywać z każdym bardzo regularnie, ale do playoffów coraz wiecej teamow zaczeło sobie radzić z presja RO na mapie. Huni jak wiadomo jest chyba najbardziej emocjonalnym graczem i łatwo tiltuje + ma gdzieś mete + Impact, który po erze lane swapów gra genialnie, nie miał żadnej słabej gry i ma bardziej uzyteczniejszy champion pool. Przez ostatni miesiac na swoim soloq koncie Huni zagrał na gnarze zagrał tylko RAZ (cały czas gra Riven/GP/Ekko i teraz Renekton), co wydaje mi się lekka kpiną. Dodam, że C9 z problemami, bo z problemami, ale wygrali już w fazie playoffów z IMT 3:2.
PS: nie może moderator zmienić jakoś nazwy tego działu, żeby było wiadomo, że są tu dyskusje o NA i EU LCSach? W dziale NA LCS odpowiedzi są poblokowane i trochę mało to przejrzyste
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Splyce - UOL @1.4 ✅
IMT (-1,5) - C9 @1.5 ✅
Co powiecie na taki dubel? Zakładam, że Fnatic było wczoraj zwyczajnie słabe i stąd to 0-3 dla UOL. Dzisiaj mam nadzieję, że będzie odwrotnie. Poza tym tak jak już pisał senmay65 powyżej. Liczę, że Impact pociągnie C9 i przegrają minimalnie lub powalczą nawet o zwycięstwo.
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Tak Fnatic już olało te dodatkowe rozgrywki i grali beznadziejnie. Splyce powinno ich pyknąć. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby UoL zagrało na mś. Z przebiegu całego sezonu Splyce się to po prostu należy. No ale trzeba to potwierdzić w tym meczu. Na każdej lini widze przewagę po stronie Splyce, no powiedzmy, że na topie może jest równo. Jeśli chodzi o grę zespołową to Splyce bije kucyki na głowę. Najlepiej spojrzeć jak grał Wunder na gnarze przeciwko H2K a jak vizichacsi. Oboje wygrywali linie, ale to co się działo w team fightach to niebo a ziemia. Przejechałem się wczoraj na Fnatic bo myślałem, że wyjazd na mś to wystarczająca motywacja no ale nie wiem co się stało ( uznali, że na Splyce nie mają i tak szans i szkoda czasu na przygotowania? Nie wiem). Spodziewam się 3-0 Splyce.
Splyce @1,44 pinnacle ✅
Splyce -1,5 @2.1 ⛔ ⛔
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dzisiaj chyba wszyscy zgodnie Splyce i Cloud9. Szkoda, że tak spadły kursy na tych drugich ale nie ma co sie dziwić. Impact tak bardzo chce się dostać na worldsy, że gra jak natchniony a do pomocy ma jeszcze Jensena ktory z Pobelterem powinien się spokojnie rozprawić. Ten dzisiejszy matchup na topie zapowiada się za**biście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom