>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LNB (Francja) 2018/2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Koszykówka - Francja, LNB

Godzina: 20:00

Spotkanie: Strasbourg IG - AS Monaco Basket

Typ: 2

Kurs: 2,02

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Tabela:



Strasbourg u siebie ma na koncie 12 zwycięstw i 3 porażki, natomiast zespół gości na wyjazdach ma bilans 7 zwycięstw i 8 porażek. Ja w tym spotkaniu idę w zespół Monaco, który w ostatnim czasie złapał formę i wygrywa prawie wszystko i w 12 ostatnich spotkaniach ligowych aż 11 razy wygrywali a raz tylko ulegli z liderem Lyonem na wyjeździe ale po bardzo zaciętym spotkaniu 91-92. To pokazuje, że forma przyszła i Monaco znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji w tej części sezonu. Do tego gracze gości mieli więcej czasu na odpoczynek i przygotowanie się do tego spotkania, bo swój ostatni mecz ligowy grali 3 maja w piątek na wyjeździe z Levallois, który wygrali 80-79, natomiast Strasbourg ostatnie ligowe spotkanie grał 2 dni temu 5 maja w niedzielę na wyjeździe z Lyonem, który przegrał 61-85. Lepiej zregenerowaną zatem drużyną powinni być goście tego spotkania i na to tutaj też liczę, że gospodarze będę zmęczeni tym ostatnim spotkaniem i krótkim odpoczynkiem. Monaco dzisiaj powinno zagrać w swoim najmocniejszym skłądzie natomiast po stronie Strasbourga aż 4 absencje. Nie zagrają dziś Ali Traore, któremu klub przedłużył zawieszenie i kontuzjowani Lang, Serron i Nzeulie. Wszyscy to ważne postacie w zespole Strasbourga i ich absencje powodują znaczne skrócenie się ławki i spadek jakości w drużynie. Więcej o absencjach u gospodarzy możecie poczytać na oficjalnej stronie Strasbourga, link poniżej:

https://sigstrasbourg.fr/2019/05/faire-front



✅ 71-101
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
T 8,9K

trema11

Użytkownik
FRANCJALNB - Play Off  20:45Lyon-VilleurbanneNanterre
Typ-2
Kurs-3.5

Dzisiaj 2 półfinałowe starcie tych zespołów,1 mecz gospodarze wygrali 91-72,teraz czas na 2 mecz też u siebie,Lyon jest faworytem i to mocnym ale ja poszukam tu niespodzianki i gram na gości którzy już nie raz potrafili wygrać z Lyonem na wyjezdzie.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, LNB (Playoffy, finał)
Godzina: 18:30
Spotkanie: ASVEL Lyon Villeurbanne - AS Monaco Basket
Typ: over 154.5 punktów
Kurs: 1,85
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Finał fazy playoff we francuskim baskecie. Spotykają się w nim zdecydowanie najlepsze drużyny w kraju, które przez ćwierćfinał i półfinał przeszły jak burza. To również dwa najlepsze zespoły sezonu zasadniczego, bo ASVEL rozgrywki zakończył na pozycji lidera a Monaco było na drugim miejscu. Ja w tym pierwszym spotkaniu idę w stronę overu punktowego 154.5. Myślałem aby postawić najpierw na wygraną Monaco, bo dla mnie ten mecz to takie 50 na 50 a skoro tak to lepiej iść w stronę zespołu na który jest wyższy kurs. Jednak ostatecznie wybieram nieco bezpieczniejszy typ overovy. Oba zespoły są niesamowicie kreatywne i mocne w ofensywie i liczę dziś na bardzo fajne spotkanie i dużą ilość punktów. Obie te drużyny w ataku są najlepsze w lidze i myślę, że ta granica punktowa zostanie spokojnie pokryta. Myślałem również nad overem 160 punktów po kursie ponad 2,00 ale ostatecznie wybieram bezpieczniejszą opcje. Oba zespoły mocne kadrowo, mocne ławki i do tego bardzo dobrzy szkoleniowcy. Liczę dziś na świetne widowisko zakończone dużą ilością punktów.

81-71
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom