>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Lipiec 2011 w Scottish Premier League

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

1. kolejka

23 lipca
13.30 Glasgow Rangers - Heart of Midlothian 1.30 4.70 9.00
16.00 Aberdeen FC - FC St. Johnstone 1.80 3.40 4.10
16.00 Motherwell FC - Inverness Caledonian Thistle 1.95 3.25 3.70
24 lipca
13.30 Hibernian FC - Celtic Glasgow 7.50 4.00 1.40
16.00 Dundee United - Kilmarnock FC 1.75 3.40 4.40
25 lipca
20.45 Dunfermline Athletic - St. Mirren 2.25 3.20 3.20

Kursy: bet-at-home

Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Dundee United - Kilmarnock FC
Choć do rozpoczęcia nowego sezonu w Scottish Premier League pozostał jeszcze tydzień, w którym w szatni każdej z drużyn może jeszcze dojść do kilku istotnych zmian, to &quot;wpadł mi w oko&quot; już jeden dość interesujący typ. Chodzi o Kilmarnock. Może nie od razu o zwycięstwo ekipy z Rugby Park (którego jednak nie wykluczam), ale poniższe kursy:
Kilmarnock lub remis 6/10 @1.94 (bet-at-home) ✅
Kilmarnock DNB 6/10 @3.25 (bet365) zwrot
wyglądają, moim zdaniem, bardzo atrakcyjnie i na pewno są warte ryzyka.
Kilmarnock poprzednie rozgrywki kończyło w grupie mistrzowskiej, co na pewno należy uznać za sukces The Killis. W trakcie sezonu drużynę opuścił Mixu Paatelainen, a jego rolę na stanowisku menedżera tymczasowo przejął 45-letni Kenny Shiels, który niedawno objął tę funkcję na stałe. To na pewno ogromna radość dla tego szkoleniowca, który w tak krótkim czasie zdążył pokazać się z dobrej strony i do nowego sezonu podejdzie z pewnością z ogromnym zapałem.
Drużyna dokonała latem kilku dość interesujących transferów, które mogą okazać się sporymi wzmocnieniami klubu z Rugby Park. Na pewno należy wymienić tu dwójkę obrońców: Danny&#39;go Buijsa, który do SPL trafił z holenderskiej Eredivisie (ADO Den Haag) oraz Patricka Adę z Crewe Alexandra (angielska League Two) czy napastnika Paula Heffernana, pozyskanego z Sheffield Wednesday (League One). Pozostali to: pomocnicy Danny Racchi (York City - angielska Conference National) i Gary Harkins (Dundee FC - Scottish 1st Division), a także trzeci defensor, Zdenek Kroca (Luton Town - Conference National).
Dundee United przystąpi do tego spotkania raptem 3 dni po rewanżowym meczu II rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej, w którym Śląsk Wrocław, miejmy nadzieję, porządnie je &quot;wymęczy&quot; i odbierze awans do kolejnej rundy, co na pewno &quot;przybiłoby&quot; podopiecznych Petera Houstona, którzy mogliby nie w pełni skoncentrowani wrócić do &quot;szarej ligowej rzeczywistości&quot; na pierwsze spotkanie z Kilmarnock właśnie.
3 z 4 ostatnich pojedynków pomiędzy obiema drużynami, kończyły się podziałem punktów. Remisu spodziewam się również i tym razem.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Motherwell FC - Inverness Caledonian Thistle 3:0 (2:0)
Za niecałe 3 kwadranse na Fir Park rozpocznie się spotkanie pomiędzy miejscowym Motherwell a ekipą popularnych Górali. Faworytem tego pojedynku są gospodarze.
Prowadzone przez Terry&#39;ego Butchera Inverness, które do poprzedniego sezonu przystępowało w roli beniaminka, pokazało się na przestrzeni całych rozgrywek z bardzo dobrej strony. Dodam w tym miejscu, iż Caley Thistle, co dość dziwne jak na beniaminka, wysoką pozycję w lidze zawdzięczali dobrej grze na wyjazdach, gdzie prezentowali się dużo lepiej niż przed własną publicznością. Czy dziś będzie podobnie? Nie sądzę.
Jeżeli chodzi o letnią przerwę i związane z tym kadrowe &quot;przetasowania&quot;, to The Well przede wszystkim wzmocniło się napastnikiem St. Mirren, Michaelem Higdonem, który w poprzednim sezonie zdobył aż 15 bramek. Ciekawym transferem jest również młody pomocnik Nicky Law, który na Fir Park trafił z angielskiego Rotherham. W przeciwieństwie do rywala (o czym niżej), Hutnicy &quot;naprawdę&quot; wzmocnili latem swoją kadrę.
Natomiast jeżeli chodzi o transfery dokonane przez zespół z Kaledonii, to na uwagę zasługują przede wszystkim: obrońca Tom Aldred (wypożyczony z angielskiego Watford), dwójka pomocników - Aaron Doran (pozyskany z Blackburn Rovers) oraz Andrew Shinnie (Glasgow Rangers) , a także młodziutki napastnik kupiony z angielskiego Northampton, Billy McKay. Czy okażą się poważnym wzmocnieniem drużyny Terry&#39;ego Butchera? Nie wydaje mi się. Natomiast klub opuściła dwójka niezwykle istotnych graczy: doświadczony obrońca Grant Munro i najlepszy strzelec Górali w poprzednim sezonie, Adam Rooney. Obecnie siła ofensywna Inverness jest, delikatnie mówiąc, słaba i nie wróżę im nic dobrego w nadchodzących rozgrywkach.
Moje typy:
Motherwell 7/10 @2.10 (bet365 &amp; unibet &amp; tobet) ✅
Michael Higdon strzeli 5/10 @2.37 (bet365) ⛔
BB: Motherwell poradziło sobie bez większych problemów i - tak, jak napisałem - odnoszenie zwycięstw nad Inverness w tym sezonie nie powinno być trudne. Żałuję, że zamieściłem nieprzemyślany typ na Higdona, który mimo gry przez całe niemal spotkanie, w debiucie bramki nie zdobył.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Dundee United - Kilmarnock FC
W dalszym ciągu trzymam się podanych przed tygodniem typów na Kilmarnock. Co się zmieniło o tamtego czasu? Do składu United dołączył młody skrzydłowy Gary MacKay-Steven, który zdążył już zadebiutować w meczu ze Śląskiem Wrocław. A co najważniejsze wspomniany Śląsk wyeliminował piłkarzy Petera Houstona z Ligi Europejskiej już na początku ich przygody z europejskimi pucharami, co na pewno nie wpłynie pozytywnie na zawodników Mandarynek w kontekście jutrzejszego meczu, do którego The Killis w spokoju się przygotowywali.
Swoją drogą kursy na gości nieco pospadały i wobec zasady &quot;nie graj na zespół, który w tygodniu grał w Europie&quot; szczerze odradzałbym stawianie na Dundee.
Hibernian FC - Celtic Glasgow
Wobec dzisiejszej &quot;wpadki&quot; Glasgow Rangers, The Bhoys nie mogą jutro przejść obojętnie. Jest szansa na odskoczenie od rywala już po pierwszej kolejce i trzeba ją wykorzystać. Hibernian jak &quot;dołował&quot; w poprzednim sezonie, tak i &quot;dołować&quot; powinien w tym. Nic w ekipie z Easter Road nie zmieniło się w letniej przerwie na lepsze, a wręcz odwrotnie. Z klubu odeszli: napastnik Derek Riordan i pomocnik John Rankin, których zastąpić będzie niezwykle trudno. Moim zdaniem zwycięstwo Celticu jest jutro &quot;najoczywistszą oczywistością&quot; ;) Pod warunkiem, że Łukasz Załuska &quot;nie wykręci w bramce jakichś numerów&quot;, ale powinno być dobrze. W końcu jutrzejszy mecz to wielka szansa również dla niego.
Neil Lennon nie będzie mógł skorzystać jedynie bez zawieszonego Scotta Browna, którego z rożnych przyczyn często brakowało w składzie The Bhoys już w poprzednim sezonie.
Celtic 10/10 :!: @1.40 (bet-at-home &amp; bet365) ✅
Celtic (-1.5) 7/10 @2.075 (bet365) ✅
BB: Pewne zwycięstwo The Bhoys i czyste konto Załuski (nie miał za dużo &quot;do roboty&quot;) bardzo mnie cieszą. :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
P. Nożna: Szkocja 1
Hibernian - Celtic 0:2 (0:1)
Dokładna ilość goli w 1 połowie?
2 gole ⛔
3.75

Bet365


Wczoraj &quot;ruszyła&quot; liga szkocka. W pierwszej kolejce już mieliśmy małą niespodziankę bo za taką można uznać remis pretendenta do tytułu Glasgow Rangers z Hearts (Rangers grało na swoim boisku).

Dzisiaj kolejne 2 mecze pierwszej kolejki. W jednym z nich zmierzy się ze sobą Hibernian Edinburg z Celtic Galsgow. Gospodarze w meczach kontrolnych do nowego sezonu spisywali się średnio: 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Były to mecze z druzynami szkockimi z nizszych lig. Celtic z kolei grał tylko z drużynami z Australii. Wygrali 2 mecze i 1 przegrali. Jeśli chodzi o mecze już pomiędzy Hibernian, a Celtic to w ostatnim sezonie na 4 spotkania wszystkie wygrali piłkarze z Glasgow. Co ciekawe we wszystkich meczach padały wyniki &quot;overowe&quot;. Dzisiaj moim zdaniem również może paść wysoki &quot;over&quot;. Celtic powinien od poczatku ruszyć na rywala i strzelić bramkę w pierwszych minutach meczu. Zwłaszcza, że ich odwieczny rywal zza miedzy wczoraj rozczarował i tylko zremisował swój mecz. Celtic będzie chciał pewnie wygrać i po pierwszej kolejce mieć na swoim koncie 3 punkty.

Celtic ostatnie 4 spotkania z Hibernian wygrał. We wszystkich tych meczach padał over 2.5 gola. Dzisiaj powinien również być to mecz &quot;overowy&quot;. Moim zdaniem Celtic już w pierwszych minutach spotkania obejmie prowadzenie. Hibernian bardziej się wtedy otworzy co stworzy szansę dla Celtic kolejne bramki. Stawiam do przerwy 0:2, a zatem na dokładną ilość goli w 1 połowie: 2 gole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Dunfermline Athletic - St. Mirren 0:0
Na zakończenie kolejki na East End Park do boju ruszą tegoroczny beniaminek SPL, Dunfermline i główny, moim zdaniem, pretendent do spadku, St. Mirren.
Święci bliscy pożegnania się z najwyższą klasą rozgrywkową byli już w poprzednim sezonie, ale Hamilton Academical jednak zdecydowanie odstawał od reszty stawki i to jemu musiała przypaść rola spadkowicza. Ale, jak to mówią &quot;co się odwlecze, to nie uciecze&quot; i tym razem St. Mirren może sobie nie poradzić.
The Pars, którzy do Premier League wracają po 4 latach, na pewno nie chcą prędko wracać na jej zaplecze. Moim zdaniem, jest to w ich przypadku jak najbardziej zadanie wykonalne. Uważam, iż nie raz zaskoczą w tym sezonie i o ligowy byt, według mnie, powinni być spokojni. Idealnym pierwszym krokiem ku temu na pewno byłoby pokonanie na inaugurację rozgrywek piłkarzy Danny&#39;ego Lennona.
Dunfermline pozyskało w letniej przerwie aż 7 nowych zawodników, w tym 2 doświadczonych graczy z drużyny ich dzisiejszego rywala (!): bramkarza Paula Gallachera i obrońcę Johna Pottera. Pozostali zawodnicy to głównie byli piłkarze drużyn z 1st Division, którym przez 4 lata przyglądać się mógł sztab szkoleniowy The Pairs: napastnik Andrew Barrowman (Ross County), pomocnik Paul Burns (Queen of South) i obrońca Patrick Boyle (Patrick Thistle). Moim zdaniem mogą poważnie wzmocnić beniaminka przed walką w SPL. Nie wolno nie wspomnieć o obrońcach: Jasonie Thomsonie (Heart of Midlothian) i Kevinie Rutkiewiczu (St. Johnstone). Menedżer Stephen Kenny, według mnie, dysponuje mocnym i zbilansowanym składem i nie powinien mieć problemów z &quot;obsadzeniem&quot; żadnej z formacji.
Święci również nie próżnowali. Do drużyny dołączyli m.in. 3 napastnicy: Steven Thompson (Burnley), Paul McGowan (Celtic) i Nigel Hasselbaink (Hamilton Accies). Czy któryś z nich choć w części będzie w stanie zastąpić Michaela Higdona, który odszedł do Motherwell? Nie sądzę. Pozostali nowi gracze to: bramkarz Graeme Smith (St. Johnstone), pomocnik Gary Teale (Sheffield Wednesday) i dwóch obrońców - Graham Carey (Celtic) oraz Jeroen Tesselaar (AZ Alkmaar). Może ilościowo wygląda to nie gorzej, jak u rywala, ale - według mnie - to transfery Dunfermline jakościowo prezentują się lepiej.
Tak naprawdę to każdą z drużyn stać dziś na zwycięstwo. Moim zdaniem odniesie je dziś ekipa beniaminka. Własna publiczność, wręcz &quot;głodna&quot; pierwszoligowych spotkań, jak również duża motywacja wśród piłkarzy, którzy po raz pierwszy wybiegną na murawę już w najwyższej klasie rozgrywkowej, minimalnie przeważą o końcowym sukcesie gospodarzy.
Dunfermline 6/10 @2.20 (bet-at-home &amp; bet365) ⛔
BB: O jeden typ na jedną kolejkę za dużo :;/:
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

Wyniki 1. kolejki
Glasgow Rangers - Heart of Midlothian 1:1
Aberdeen FC - FC St. Johnstone 0:0
Motherwell FC - Inverness Caledonian Thistle 3:0
Hibernian FC - Celtic Glasgow 0:2
Dundee United - Kilmarnock FC 1:1
Dunfermline Athletic - St. Mirren 0:0

2. kolejka
30 lipca
13.00 FC St. Johnstone - Glasgow Rangers 6.10 3.80 1.50
16.00 Inverness Caledonian Thistle - Hibernian FC 2.30 3.20 2.90
16.00 Kilmarnock FC - Motherwell FC 2.25 3.20 3.00
16.00 St. Mirren - Aberdeen FC 2.70 3.10 2.50
31 lipca
16.00 Heart of Midlothian - Dundee United 1.95 3.20 3.75
Kursy: bet-at-home
Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Witam po przerwie
Ruszyla liga szkocka no i wreszcie cos mozna typowac.
Narazie tak na szybko patrzac na pary to rzuca mi sie w oczy zwyciestwo Rangersow.Poczatek sezonu a oni od razu zaczeli od falstartu i dlatego mysle ze tym razem wygraja.Kurs przyzwoity wiec mozna sprobowac na jakims dublu.
Drugim ciekawym typem wydaje mi sie typ na zwyciestwo Serc,ktorzy mysle ze wykorzystaja atut swojego boiska i zenujacym poprzednim sezonie od razu wezma sie do roboty i beda przynajmniej u siebie mocna i grozna ekipa...
To tak na szybko pierwsze skojarzenia,wiadomo im blizej weekendu to bedzie tego wiecej...
pozdro...
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
FC St. Johnstone - Glasgow Rangers 0:2 (0:1)
Piłkarze Ally&#39;ego McCoista nie mogą zaliczyć ostatnich 7 dni do udanych i w drużynie na pewno nie panuje obecnie najlepsza atmosfera. Przed tygodniem The Gers stracili 2 oczka (bo tylko stratą punktów można nazwać remis Mistrza Szkocji przed własną publicznością) w meczu z Hearts, którzy byli w tamtym pojedynku zespołem lepszym i na cenny punkt, jak najbardziej, zasłużyli. Do tego odwieczny rywal bez większych problemów poradził sobie z inną ekipą z Edynburga, wygrywając na wyjeździe z Hibernianem 2:0 i już po 1. kolejce odskoczył Rangersom na 2 punkty. Jakby tego było mało, we wtorkowy wieczór The Light Blues znowu nie popisali się grając na Ibrox, gdyż w spotkaniu II rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów ulegli szwedzkiemu Malmö FF 0:1 i bardzo zmniejszyli swoje szanse na grę w Champions League.
Zanim jednak przyjdzie im odrabiać straty na trudnym terenie rywala (o co będzie naprawdę ekstremalnie ciężko), trzeba najpierw &quot;odzyskać twarz&quot; w lidze. Nie powinno być to zadaniem trudnym, gdyż przyjdzie mistrzom kraju stoczyć wyjazdowy pojedynek z ciut więcej niż przeciętnym (na standardy SPL oczywiście) St. Johnstone, które przed tygodniem zremisowało poza domem z Aberdeen, co na pewno należy uznać za dobry, w przypadku Świętych, wynik. Jutro już tak dobrze raczej nie będzie. Podrażnieni ostatnimi niepowodzeniami gracze z Glasgow z pewnością zrobią wszystko, by sięgnąć po komplet punktów. Mam nadzieję, iż nie będą za bardzo się &quot;oszczędzać&quot; przed meczem w Szwecji, tylko odpowiednio zmotywowani i w mocnym składzie podejdą do konfrontacji na McDiarmid Park.
Drużyny z Ibrox nie będę przybliżał zainteresowanym, gdyż sporo już o niej napisałem w tym dziale. Natomiast jeżeli chodzi o St. Johnstone, to na pewno nie można ekipy prowadzonej przez Dereka McInnesa nazwać &quot;bierną&quot; podczas letniego okna transferowego. Na McDiarmid Park trafiło m.in dwóch napastników: Sean Higgins (Dundee FC) i Cillian Sheridan (CSKA Sofia), dwóch pomocników: David Robertson (Dundee United) i Francisco Sandaza (angielskie Brighton &amp; Hove Albion), dwóch doświadczonych obrońców Callum Davidson (angielskie Preston North End) i Frazer Wright (Kilmarnock), a także bramkarz Alan Mannus (irlandzkie Shamrock Rovers). Z kolei z klubu odeszli m.in.: doświadczony defensor Michael Duberry i skrzydłowy Cleveland Taylor. Jasno trzeba stwierdzić, iż The Saints poważnie się wzmocnili przed nowym sezonem i na pewno trzeba się będzie z tą drużyną liczyć.
Poważnie wzmocnione St. Johnstone, własna publiczność, dołujący The Gers z perspektywą ciężkiego rewanżu w środku przyszłego tygodnia i najprawdopodobniej pożegnania się z Ligą Mistrzów... Dlaczego więc stawiam na gości? Nie wierzę, by znowu zagrali słaby mecz i po raz kolejny rozczarowali kibiców. A taki kurs, w przypadku jednej z Old Firm, trzeba &quot;łapać&quot;!

Rangers 7/10 @1.53 (bet365) ✅
 
columba 14

columba

Użytkownik
Nie powinno być to zadaniem trudnym, gdyż przyjdzie mistrzom kraju stoczyć wyjazdowy pojedynek z ciut więcej niż przeciętnym
Belfast Boy
Nie mogę się zgodzić z Twoją opinia o zespole St.Johnston. Przypomnę tylko, ze tak nie dawno wygrali z Rangers w lidze 4-1. Do drużyny sprowadzono fajnego napastnika Francisco Sandaze, który jest takim łowcą bramek, a dodatkowo zespól z Perth zawsze lubiał grać ofensywnie. Ale po koleji


Saint Johnstone - Rangers 0:2 (0:1)
Nie będę już tu pisał co myślę o Rangers bo kto chce to może znaleźć mój wpis na blogu przed meczem z Malmoe i sobie poczytać.

Teraz sprawa wygląda jeszcze bardziej nie ciekawie.
Po pierwsze sytuacja się trochę pokomplikowała dla drużyny w CL, a szczerze bez awansu do kolejnej rundy to raczej finanse klubu, który jest zadłużony w dalszym ciągu po uszy nie będą wyglądać rewelacyjnie. Wiedza o tym działacze, wie... „pseudo” trener McCoist i wiedza zawodnicy.
Co jest priorytetem w tym tygodniu nie trzeba przekonywać.
Druga sprawa to to, ze w Meczu z Malmo urazu doznał najbardziej doświadczony w linii obronnej kapitan zespoły D.Weir, a to chyba obecnie jedyny zawodnik obrony który jest w formie.
Jeszcze uraz leczy Lafferty. Jedyna pociecha, ze sprowadzony niedawno Dorin Goian ma już pozwolenie na pracę i pewnie zadebiutuje w dniu dzisiejszym.
St. Jonhstone natomiast w zasadzie w najsilniejszym zestawieniu jedynie bez środkowe L.Cadissa.
W Perth zawsze grało się nie wygodnie ta drużyna szczególnie na początku sezonu zazwyczaj sprawiała problemu. Johnstone uwielbia grać piłkę do przodu, obojętnie z kim gra. Najlepszym tego dowodem są ich wyniki w lidze czy też zeszłoroczne wygrane spotkanie z Rangers 4-1 w okolicznościach bardzo podobnych do obecnych.
Właściwie jestem dość przekonany, ze gospodarze strzela w tym spotkaniu bramkę, bo gra linii obronnej Rangers tak w pierwszym meczu z Hearts jak i z Malmo pozostawiała wiele do życzenia.
Magic B... zapomniał jak się gra agresywnie obecnie jego gra to krycie na radar, zostawiając mnóstwo miejsca do kreowania gry napastników. Inni obrońcy również nie wyglądają wyraźnie czego dowodem jest ilość sytuacji i strzałów w meczu ze Szwedami.Teraz zabraknie najlepszego zawodnika tej lini w obu spotkaniach Weira.
Dla tego jak ktoś znajdzie fajny kurs na strzelenie bramki przez Jonhston to radzę się zastanowić.
Co do siły ataku Rangersów również mam kilka zastrzeżeń bo to co wyprawiali ze Szwedami to... szkoda słów.
Zastanawiam się tez czy dalej McCoist uparcie będzie grał 4-4-1-1 bo zupełnie jest nie zrozumiałe dla mnie.
Te wszystkie sprawy boiskowe, a i również poza boiskowe wskazują że dzisiaj nie będzie różowo .
Dlatego podziękuję za kursy dawane na zwycięstwo Rangersów i wolę postawić na gospodarzy z lekkim handicapem.
St.Johstone AH+1 @ 1.98 ⛔


Powodzenia
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Witam
Dzis ciekawe spotkanie odbedzie sie w Lidze Szkockiej pomiedzy druzyna Fc St.Johnstone a druzyna Glasgow Rangers.Goscie przyjada dzis do St.Johnstone po serii kiepskich wystepow.Pierwszy mecz w sezonie zawalili ledwo ugrywajac punkt a w srodku tygodnia przegrali pierwszy mecz w walce o lige mistrzow ze slaba druzyna Malmo i dlatego nie wierze ze sa w stanie zagrac 3 slabe mecze pod rzad.Sadze ze Trener jak i prezes klubu przeprowadzil z zawodnikami meska rozmowe i dal im do zrozumienia ze taka druzyna nie moze grac w ten sposob,gdyz ma postawione inne cele ,ktore moga osiagnac tylko dobra gra,a na taka wszyscy i zarzad i kibice licza i oczekuja tego od nich.Takze wydaje mi sie ze dzis innego rozstrzygniecia niz zwyciestwo gosci nie wchodzi w gre.Druzyna gospodarzy poza atutem swojego boiska i kibicow ,ktorzy beda ich dopingowac nie ma wiecej atutow zeby sie przeciwstawic druzynie Rangersow i dlatego mysle i wydaje mi sie ze druzyna z Glasgow zgarnie dzis 3 pkt.Kurs na takie rozstrzygniecie wynosi w okolicach 1,50 wiec mimo wszystko do gry bo rzadko w szkocji mozna zlapac taki kurs na zdecydowanego faworyta i trzeba to wykorzystac.
Dla bardziej odwaznych proponuje zagrac na Rangersow z Handicupem ,kurs okolo 2,20 i liczbe bramek pozyzej 2,5,kurs w okolicach 1,70 wiec tez warty rozpatrzenia...
Moje propozycje:
St.Johstone-Glasgow Rangers-2 (1,50)✅
St.Johstone-Glasgow Rangers(1,5-0)-2 (2,20)✅
St Johstone-Glasgow Rangers LB 2,5-2 (1,70)⛔
wiecej na blogu http://www.pilkaijejswiat.blogspot.com
Nie jest zle.2 propozycje na 3 podane okazaly sie trafne....
pozdro....
 
duo 303

duo

Użytkownik
ST. Johnstone - Glasgow Rangers @6.80 ⛔

Mnie osobiście nie przekonuje argument, że The Gers nie mogą zagrać 3 słabego meczu z rzędu. Spójrzmy na to realnie. Na początek u siebie tylko remis z Hearts, następnie także u siebie porażka ze słabym Malmoe w eliminacjach do Champions League. Rangersi są wyraźnie bez formy. W meczu ze Szwedami to Malmoe było stroną przeważającą, dodatkowo jak wspomniał columba kontuzjowany jest Weir. Dla dzisiejszych gości napewno priorytetem jest rewanżowy pojedynek eliminacji LM, tak więc dziś napewno nie będą gryźć murawy, aby nie złapać kontuzji. Tak wiem w lidze też trzeba gonić Celtów jednak to Champions League dają możliwość zarobienie grubej gotówki. Po kursie 6.80 można spróbować pograć na St. Johnstone, które dokonało w przerwie letniej parę ciekawych transferów i dziś mogą pokusić się o sprawienie niespodzianki.
 
columba 14

columba

Użytkownik
Po kursie 6.80 można spróbować pograć na St. Johnstone
Duo dokładnie jak napisałeś. Można spróbować. I to jest właśnie najważniejsza sprawa... spróbować. Bo ja oczywiście nawet nie myślę, ze Rangers nie będzie walczyło o Mistrza z Celtic ale kiedy jak kiedy... właśnie teraz trzeba szukać niespodzianek i fajnych kursów...
Zresztą mecz za chwilkę...
Tu znajdziecie linki do meczu...
http://www.fromsportcom.com/a-0/4/184/a-58499.html
Ja osobiście zagrałem tak jak napisałem czyli gospodarze +1 azjatyckim handi.

PS.
Chętnych do dyskusji o lidze Szkockiej zapraszam na gg i może w nie długim czasie na forum poświęcone wyłącznie lidze Szkockiej... ale to dopiero plany
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Witam
Jak pokazaly wczorajsze mecze obeszlo sie bez niespodzianek i Rangersi zdobyli 3pkt,czym przerwali zla passe i mysle ze teraz bedzie tylko lepiej.
Dzisiaj ostatnie spotkanie w szkocji pomiedzy Hearts-Dundee Utd.
Obie druzyny rozpoczely rozgrywki ligowe od remisu,z tym ze druzyna Serc zremisowala z Faworytami ligii,jakimi co roku sa Rangersi,a druzyna z Dundee ugrala punkt z przecietnym Kilmarnock.
Patrzac na forme z meczy towarzyskich i pucharowych zdecydowanie lepiej wypadaja pilkarze z Edynburga,odnoszac 2 zw 2 r i 1p,bilans bramkowy to 6-3.Natomiast niedawny rywal Slaska Wroclaw w okresie przygotowawczym i w el do LE zaliczyl tylko jedno zwyciestwo i to u siebie ,w dodatku ze Slaskiem wlasnie.
Dlatego dzisiejszym faworytem tego spotkanie jest oczywiscie druzyna Serc,ktora przy wsparciu swoich fanow powinna dzis ugrac 3pkt.Zwlaszcza ze rywal w poprzednim sezonie dwa razy na swoim terenie odprawil pilkarzy Hearts z kwitkiem,ogrywajac ich odpowiednio 2-1 i 2-0.
Takze dzisiaj okazja do rewanzu znakomita i mysle ze pilkarze gospodarzy wykorzystaja szanse i zaaplikuja pilkarza Dundee kilka bramek i zdobeda 3pkt.
Moje propozycje
Hearts-Dundee Utd-1 (1,95)⛔⛔
Hearts-Dundee Utd LB 2,5-2 (1,95)
⛔⛔
wiecej na blogu http://www.pilkaijejswiat.blogspot.com

Oj ladna wtopa...no nic moze za tydzien bedzie lepiej
pozdro
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Heart of Midlothian - Dundee United 0:1 (0:1)
Na 10 rozegranych w nowym sezonie SPL spotkań, tylko raz padły w meczu więcej niż 2 bramki (Motherwell - Inverness 3:0). Wczoraj w 4 pojedynkach ujrzeliśmy tylko 4 gole. Do tego tylko w 2 ze wspomnianych 10 konfrontacji udało się strzelić bramki obu drużynom. Dziś przydałoby się &quot;podrasować&quot; tę &quot;bramkową&quot; statystykę. Na przeciw siebie staną piłkarze Hearts i Dundee, dlatego też jest to, według mnie, dość prawdopodobne, gdyż obie ekipy dysponują sporym potencjałem w ofensywie.
Ciekawostką jest fakt, iż spośród 14 rozegranych pomiędzy obiema drużynami spotkań w SPL, tylko raz (!) górą był zespół grający w roli gościa, a aż 9 razy górą był gospodarz. Tylko 5 zakończyło się wynikiem powyżej 2.5 bramki. Ostatnie 2 konfrontacje (w których to Dundee grało na własnym boisku) zakończyły się zwycięstwami dzisiejszych gości (2:1 i 2:0). Czy dziś będą w stanie pokonać Serca po raz 3 z rzędu i jednocześnie przełamać wspomnianą &quot;domową tendencję&quot;? Moim zdaniem nie są bez szans. Zwłaszcza, że w ostatnich 2 sezonach Hearts ewidentnie sobie z Mandarynkami nie radzą (bilans 4-3-1 dla Dundee!). Poza tym United mieli cały tydzień na spokojne przygotowanie się to tego meczu, a jako że pozostała im już tylko walka na ligowych boiskach, na pewno dziś nie odpuszczą.
Piłkarze Jima Jefferiesa w czwartkowy wieczór toczyli wyjazdowy bój z węgierskim Paksi FC, który zakończył się dla nich całkiem pomyślnie (1:1). Dlatego też Serca z dużym optymizmem podejdą do rewanżu z wicemistrzem Węgier już na własnym boisku. W końcu ktoś musi &quot;bronić honoru&quot; szkockich drużyn w Europie.
Dużo mówi się ostatnio o odejściu najlepszego napastnika w talii Petera Houstona, Davida Goodwillie&#39;go do Blackburn Rovers. Podobno jest coś na rzeczy i być może na dniach młody Szkot trafi do Premiership. Na pewno wartowałoby się godnie pożegnać z kibicami i sprawić miłą niespodziankę, urywając punkty (a nawet i całą pulę tak mocnemu rywalowi i to na jego terenie). Zwłaszcza, iż ostatnie tygodnie nie były dla sympatyków Dundee zbyt wesołe. Mimo wszystko to ciągle mocna drużyna i nie jest dzisiejszego popołudnia, według mnie, bez szans. Liczę na małą sensację. Mój typ: 2:1 dla Dundee.

Moje typy:
obie strzelą 7/10 @1.86 (unibet) ⛔
over 2.5 7/10 @2.10 (unibet) ⛔
Dundee lub remis 5/10 @1.74 (bet-at-home &amp; unibet) ✅
Dundee DNB 5/10 @2.60 (unibet) ✅
Goodwillie strzeli 4/10 @2.75 (bet365) ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom