>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Limit stawki??

mj_23 0

mj_23

Użytkownik
Witam
Chciałem się dowiedzieć czy jest coś takiego jak limit stawki?? Chciałbym zacząć grać progresje na remis tylko mam kilka pytań...
Pytanie pierwsze
1) czy mogę postawić np 25,000zl albo i znacznie wiecej na X na jakaś drużynę, czy może jest coś takiego jak limit??
Drugie pytanie
2) Jesli np nie mogę postawić tych 25.000 (o które pytałem w pkt 1) to czy np moze postawić 500 takich samych kuponów po 50 zl albo i nawet jeszcze więcej kuponów??
Chodzi mi o to żeby się nie okazało że przy jakiejś seri meczy bez remisu np 15-16 meczy nie okazało się że Pani w punkcie sts powie mi że nie może przyjąć takiego kuponu i cały wkład w poprzednie mecze pójdzie się ...
PS. wiem ze stawianie akurat 25.000zl na jednym kuponie się nie opłaca bo jest ten podatek od wygranej powyżej 2280zl ale poprostu pytam retorycznie czy można postawić większa kasę nawet więcej niż 50.000 na jedno spotkanie??
Dzięki za pomoc
 
J 6

josed

Użytkownik
1. Limity są takie, że wygrana nie może przekroczyć 50 000 zł lub 100 000 zł lub 500 000 zł (zależnie od tego co grasz.
2. Możesz zagrać takich samych kuponów ile chcesz.
 
mj_23 0

mj_23

Użytkownik
1. no np chciałbym grać piłkę nożna na X np liga francuska... to ile może wynieść maksymalna wygrana?? i Gdzie można przeczytać o tym jaka jest ta maksymalna wygrana??
2. ok. a w tym przypadku suma wygranych na tych wszystkich kuponach tez nie może przekraczać 50 000zl lub 100 000 zl lub 500 000zl?? czy poprostu te limity obowiazuja na jeden kupon ??
 
P 0

pansilver

Użytkownik
mj_23
Moim zdaniem może być problem z postawieniem takiej dużej sumy na pojedyncze zdarzenie. Mogą Ci np. kazać zagrać od 3 zdarzeń na jednym kuponie, albo po prostu powiedzą Ci, że na to zdarzenie możesz obstawić max np. 5k. Ktoś gdzieś już tutaj pisał, że widział jak gościu chciał zagrać za 20k ( nie pamiętam w jakim buku) i puścili mu to chyba tylko dlatego, że był niski kurs.
Ja bym na twoim miejscu z ciekawości zadzwonił do centrali i powiedział, że chcesz zagrać np. za 20k na mecz X i zapytał czy masz w tym celu iść do dowolnego punktu i czy nie będzie problemu.
Ewentualnie jak już dojdziesz do tej większej kwoty( a uwierz mi że w końcu dojdziesz) to możesz rozdzielić ten mecz na kilka buków naziemnych i ewentualnie internetowych i będzie ok.
ps. A tak na marginesie to stanowczo odradzam Ci ten pomysł z progresją na remisy.
pozdro
 
mj_23 0

mj_23

Użytkownik
pansilver
Ok. Mówisz że może być problem z postawieniem większej sumy na jedno spotkanie, całkiem możliwe że masz racje... A jak myślisz czy będzie problem z postawieniem np 50 kuponów po 800zl?? Bo tak jak pisałem wcześniej raczej grając tą progresja będę się starał omijać ten próg 2280zl od którego trzeba odprowadzać dodatkowo podatek... Niestety nie mam żadnego konta u bukach internetowych więc np można zrobić tak ze 5 kuponów puszcze w jednym punkcie sts, 5 jeszcze w innym i tak dalej az do 50 kuponów czyli w 10 różnych miejscach ??
Czemu odradzasz gre progresja?? A co byś polecił?? Nie za bardzo się na tym wszystkim znam... czytałem już różnych metod na forum i jakiś stronach internetowych ale nic nie wzbudziło mego uznania a może czegoś nie doczytałem więc jak masz jakiś pomysł to się nim podziel ;]
PS. Jestem przygotowany finansowo na 13 meczy bez remisu zaczynając od 2 zl 2,4,8,16,32,64... i zdaje sobie sprawę ze może tyle być chodź dosyć mało prawdopodobne, przynajmniej tak mi się zdaje
 
P 0

pansilver

Użytkownik
Mj_23
Jak jesteś przygotowany na 20 meczów bez remisu, to:
1. Zapomnij o bukach naziemnych i cudownych systemach typu progresja itd.
2. Zakładasz konta w kilku/kilkunastu największych bukach internetowych.
3. Wykupujesz abonament w kilku serwisach z płatnymi typami, które mają udokumentowane wyniki z co najmniej kilku miesięcy i są nadzorowane przez niezależne strony. Nie od żadnych dzieciaków z blogów, którzy sami sobie tworzą historię meczów na zielono albo sprzedają &quot;ustawione mecze&quot; za 50zł, lol. W najlepszych serwisach z płatnymi typami często będziesz musiał najpierw zapisać się na listę oczekujących i poczekać aż zwolni się miejsce.
4. Ustalasz jaki bankroll chcesz zainwestować( jesteś gotowy stracić, wtedy będzie mniejsza presja i będziesz konsekwentnie trzymał się reguł) i na jego podstawie stawkę, którą będziesz obstawiał konsekwentnie każdy mecz, nawet jak Ci 10 kuponów pod rząd nie wejdzie. Żadnego podwajania stawki po przegranym meczu.
5. Wszystkie wyniki zapisujesz w excelu i po danym okresie czasu analizujesz ile jesteś na plus/minus z jakiego serwisu. Ewentualnie aktualizujesz listę serwisów i stawkę odpowiednio do nowego bankrollu.
6. Codziennie rano po pacierzu powtarzasz sobie zdanie &quot; konsekwencja i dyscyplina - tylko tyle dzieli mnie od milionów&quot;
... a potem po prostu każdego dnia robisz swoje i kiedyś zostajesz milionerem
 
mj_23 0

mj_23

Użytkownik
nie 20 meczy mój błąd złe policzyłem ;p tylko 13 meczów bo na tyle starcza mi wkładu na obecna chwile...
A możesz podać jakąś taką strone z płatnymi typami tylko jak sam zauważyłeś taką sprawdzoną a nie zrobiona przez &quot;dzieci&quot;?
 
Do góry Bottom