>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LiiPoker 40$ free

suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik


[URL='http://www.liipoker.com']www.liipoker.com[/URL]

Chcesz nauczyć się grać w pokera?
Poszukujemy 25 graczy z niskich limitów lub początkujących, którzy chcieliby stać się wygrywającymi pokerzystami.
Każdy gracz otrzymuje do 40 dolarów za darmo i bierze udział w treningu z Jeppe raz w tygodniu.
Wszystkie zajęcia są prowadzone w języku angielskim.

Jeśli chcesz uczestniczyć w promocji i treningach z Jeppe25 prosimy o przesłanie aplikacji do [email protected] ,wraz z informacją o tym, ile grasz w pokera,na jakich stawkach,Twoje sukcesy (np screen z wygranego freerolla) , twoj nick z LiiPoker i inne informacje ktore pomogą wybrać Twoje zgłoszenie . Jeśli nie masz konta w LiiPoker otworz za pomocą tego linka [URL='http://www.liipoker.com']www.liipoker.com[/URL]
Dostałem sie do tej grupy,dlatego o tym pisze.
Może ktoś chciały sprobować.

Welcome to Jeppe25!
Thank you for your application to the Jeppe25 coaching and staking program.
I am happy to inform you that you have been accepted to the program.
The first class will start on Tuesday the 22nd of February at 21.30 CET. This weekend a post will be made on jeppe25, with information about how you need to prepare for the first class.
Would you like to learn to play poker like Bud Spencer, open cans of whoopass and get paid for it?
This is your chance to learn how to play like Bud Spencer and open cans of Whoopass at the poker tables.
We a starting a new team of Jeppe25 and this time we are doing cash coaching.
We are looking for 25 low limit players or beginners who would like to become winning poker players.
Each player receives up to $40 for free and participates in the coaching with Jeppe onetime per week.
All classes are done in English.

If you would like to participate in Jeppe25 please send your application to [email protected] , with information about how much poker you have played, which limits you play currently, your goal with poker , your LiiPoker nick and other information you might find relevant. If you do not have an account at LiiPoker please open one using this link.

Jeppe is a professional high stakes cash player who also plays tournaments. He has been a part of the LiiPoker Pro team for almost three years.
[URL='http://www.liipoker.com']www.liipoker.com[/URL]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dlipski 13

dlipski

Użytkownik
Napisałem, zobaczymy co z tego wyjdzie ????

//EDIT
Też mnie przyjęli, dzięki! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
simons 646

simons

Forum VIP
Gratuluje,
Dajcie znać jak to wygląda, czy lipa jakaś, czy jak ???? Też chciałem się zgłosić, chociaż nie gram dużo ani osiągnięć nie mam w zasadzie żadnych, ale warto spróbować, z tym, że jakieś problemy z flash playerem mam, jak to 20% kasyn i roomów na moim kompie -_-
Powodzenia
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Dzięki ;)
Damy znać.
W tym miesiącu jest już komplet uczetników,ale w marcu ma wystarować kolejny nabór
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Własnie zakończył się 1 trening.
Wygląda on tak.
-Odpaliłem Paltalk i wszedłem do grupy dyskusyjnej LiiPoker.
-Zalogowałem sie na LiiPoker.
-Odszukałem stolik NL4 SH (id podane na czacie) ,gdzie grał instruktor.
-Oglądam grę instruktora,ktory jednocześnie tłumaczy (audio) podejmowane decyzje,odpowiada na pytania,zadawane na czacie itp (wszystko w jezyku angielskim ).
-Start o godzinie 21:00 a koniec 22:00
Po zakonczeniu lekcji,każdemu z zalogowanych na Paltalk,zostało przelane po 8$ na konto LiiPoker.
Wczesniej należało przesłać nicki z LiiPoker,Paltalk oraz forum LiiPoker
Dzieki dlipski za pomoc.
( Spozniłem się ???? )
Jak dla mnie,rewelacja.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dzięki ;)
Damy znać.
W tym miesiącu jest już komplet uczetników,ale w marcu ma wystarować kolejny nabór
No to jak mozesz to nawet na PW mi przypomnij, chetnie sprobuje, a u mnie z pamiecia slabo ... np zapomnialem o turniejach forumowych w tym tyg ;/
Duzo osob bralo w tym udzial ? I trener konkretny, poziom wysoki ? Czy raczej standardowe rzeczy, nic szczegolnego ?
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
jak mozesz to nawet na PW mi przypomnij
...jeśli sam nie zapomne ????
Duzo osob bralo w tym udzial ?
Kilkanascie,w tym tylko pare zadawało pytania itp
trener konkretny, poziom wysoki
Chyba tak. Wiesz...pierwsza lekcja,więc niewiele można powiedzieć.
Grał na NL4 SH i tłumaczył swoje zagrania.

Dowiedziałem sie,ze kilka osób zrezygnowało/zostało usuniętych i wysłano zaproszenia do chętnych z listy rezerwowej (sprawdz maila-może też dostałeś)
 
Do góry Bottom