>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liiga - liga fińska 2023/2024

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis spogladam na mecze w Helsinkach i Turku
HIFK faworytem bo u Pelikanów brak Bartosaka a to wiadomo ze spore osłabienie , Partikainen owszem nie jest zły ale jest nieregularny, potrafi zagrac na zero ale i puścic farfloca. Co dzis bedzie wyczyniał to sie okaże w polu Pelikany wygladaja nieźle, zaczał dobrze grac Kangasniemi, który od poczatku sezonu plątał sie po nizszych formacja i nawet wypadł ze skladu a to jeden z liderów i jego mocne wejscie potrzebne zespołowi. A co tam HIFK? oni lubia spartolić mecz gdzie sa sporym faworytem. Zwracam uwage na nieobecność dzis Melarta bo o ile w ofensywie nie jest tak widoczny, chociaz swoje punkty dorzuca o tyle w defensywie czyści pole i w PK jest bardzo istotnym graczem dzis trzch trzeba zmienic formacje obronne no i tu jest szansa dla Pelikanów a kursy chyba zwyzone na gości mimo braku podstawowego golie. Wiec probuje

Pelikans z x kurs 1,97 fortuna 🅾

Zaskakuje mnie JYP, wrócił z Brynas do bramki Vehvilainen i jego powrót to na razie pasmo sukcesow z druzyna, od razu blok defensywny zaczal grac pewniej w ataku robia sporo zamieszania i powiedziałbym ze dzis tez sa w stanie wyrwac dobry wynik, mysle ze kurs wart ryzyka bo przeciwnik na swoje problemy a JYP moze jeszcze dzis nie wyhamuje.

JYP z x kurs 1,82 fortuna🅾

Kto nie czuje niech nie gra bo tpy z nutka ryzyka ale nie bez szans.
Jestem tez ciekaw jak zagra Tappara po przerwie chorobowej, 100% garnituru nie zabrali do HPK ale chyba mecz bardziej do analizy niz typowania.
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Finlandia, Liiga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Helsinki IFK - Mikkelin Jukurit
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20221205-100527_Flashscore.jpg
Trudny okres dla zespołu Jukurit. Oba zespoły grały swoje mecze 2 i 3 listopada. IFK oba spotkania przegrał u siebie z Tapparą 0-4 i na wyjeździe ze Sport 1-6 natomiast Jukurit oba wygrał z SaiPa najpierw na wyjeździe 2-0 a później u siebie 4-1. Jednak dzisiaj zespół Jukurit może zagrać w mocno rezerwowym składzie, gdyż już jutro gra spotkanie ćwierćfinałowe w Lidze Mistrzów w Szwecji z Lulea. Zespół dzisiejszych gości chciał aby to dzisiejsze spotkanie w lidze fińskiej zostało przełożone na inny termin ale władze ligi się na to nie zgodziły i zespół z Mikkelin ma nie lada orzech do zgryzienia. Z tego względu ci najlepsi gracze dzisiaj mają zostać oszczędzenj i nie grać, bo na ten moment to mecz w Lidze Mistrzów jest dla nich najważniejszy. Tak wiec probuję tutaj pograć na gospdoarzy z Helsinek, którzy wprawdzie ostatnio są bez formy ale z takim przeciwnikiem jak dziś to idealna szansa na przełamanie się.
1-3
 
Ostatnia edycja:
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
On
Post automatycznie złączony:

Ja także wczoraj wziąłem pod lupę to spotkanie.Początkowo kurs na HIFK znacząco spadł zgodnie z przewidywaniami.Dziś jednak trend kursowy w odwrocie.Jestem ciekaw czym spowodowany.
 
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
On
Post automatycznie złączony:

Ja także wczoraj wziąłem pod lupę to spotkanie.Początkowo kurs na HIFK znacząco spadł zgodnie z przewidywaniami.Dziś jednak trend kursowy w odwrocie.Jestem ciekaw czym spowodowany.
Opcja jest to ze ludzie zobaczyli duży kurs na Jukurit nie przeglądając o co dokładnie chodzi i na pale idzie masówka
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Takie mecze jak ten dziś w Helsinkach to troche zawsze śmierdzą, buki spuscily juz kursy na Helsinki do 1,5 w RT a tu spory wzrost. Ja pograłem Jukurit z x rano po kursie ponad 2 bo tak patrzac to Helsinki maja kłopot kadrowy brak takich podstawowych graczy jak Rankantari, Dyk, Palola , Pakarinen i przede wszystkim obroncy Kotkansalo , Motin , Sallin to wg mnie spora wyrwa. Owszem Jukurit bez jednego Kovracika i Touhimy, ktory jutro stanie w Lulei miedzy słupkami ale poza tym cały garnitur włacznie z solidna obroną. Drugi bramkarz tez solidny i z wiesci z trybun bardziej pewny niz Touhimaa ( oby nie przechwalic). To fakt jutro Jukurit zagra w Lulei, ale czy im tak naprawde zalezy na CHL? Hmm gdybym był u steru to skupiłbym sie na lidze. Lulea moze i do przejscia bo teraz nie graja nic solidnego a poza tym z przodu tez maja swoje kłopoty ale dalej juz mocne teamy wg poza zasiegiem ekipy z Mikelli, wiec nic tylko graj dzis solidny mecz a jutro z marszu moze cos wyjdzie dobrego a kursy 1,3 na Lulea beda wzrastac z pewnoscia. Ja nie bede sie pakował dzis w czysta jedynke bo akurat Helsinki to taki specyficzny team ze jak sa duzym faworytem to połoza mecz, poza tym ich braki kadrowe tez mówia wiele i nie zdziwi mnie tu nawet czysta dwójka a HIFK teraz tez nie gra nic porządnego wiec dzis ide w Jukurit z podporka a z klubowych wici mozna podsłyszec ze dzis jada po dobry rezultat do Helsinek.

Jukurit z x kurs 1,95 fortuna ( jeszcze 3 godziny temu 2,7 )✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1825
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
On
Post automatycznie złączony:

Ja także wczoraj wziąłem pod lupę to spotkanie.Początkowo kurs na HIFK znacząco spadł zgodnie z przewidywaniami.Dziś jednak trend kursowy w odwrocie.Jestem ciekaw czym spowodowany.
Pewnie też tym, że IFK ma problemy w defensywie
https://jukurit.fi/fi-fi/article/etusivu/otteluennakko-harkaviikko-kayntiin-hifkn-vieraana/4355/
Trudny mecz do typowania, z jednej strony zespół gospodarzy, który jest bez formy i z absencjami w obronie z drugiej steony zespół, który ma nagromadzenie meczy, jutro grają trudny wyjazd w Szwecji w Lidze Mistrzów i też do końca nie wiadomo, który mecz poważniej potraktują dzisiejszy czy jutrzejszy. Ja jednak tu pogram na Helsinki, osobiście wolałbym skupić się maksymalnie na dobrym występie w Lidze Mistrzów a ligę później gonić. No ale ilu ludzi tyle opini 🙂 zobaczymy
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis świeto w Tampere. Derby. W tym roku oba mecze padły łupem Rysiów, ale dzis wg mnie bedzie inaczej. Topory skład silny i sa w takim momecie, ze forma jest wysoka, oczywiscie Rysie tez graja dobry hokej teraz ale wg mnie dzisiejsze derby bierze Tappara

Tappara ml kurs 1,70 fortuna ( rano prawie 2 )✅💚

Jeszcze mecz w Raumie mnie interesuje. Kalpa to niewygodny przeciwnik dla Lukko, ciezkie mecze nawet u siebie, jednak jest mobilizacja w druzynie na dzisiejszym mecz i cheć rewanzu za kilka ostatnich spotkań. Mimo braku Hakulinena ma kto strzelać i na to licze.

Lukko ml kurs 1,65 fortuna💚✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1394
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Cześć. Wczoraj kurs na IFK był 1.30, dziś już 1 58 (w reg.time). Nie sądzę, aby tak duzy skok był spowodowany wczorajszym wytarganiem remisu przez Saipę w innym wyjazdowym meczu (z TPS Turku), może wiecie co jeszcze wpłynęło na wahnięcie kursu dzisiejszego meczu??
 
Otrzymane punkty reputacji: +1162
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zobaczmy co tam w finskiej
Do bramki Pelikanow wraca wreszcie Bartosak, cały roster lepszy od gosci i ide w ich kierunku. Do pary JYP. Mimo spadajacych kursów na HPK ja wiecej pozytywow widze w ekipie gospodarzy. Wrocil Vehvilainen, troche pewniej jest na tyłach w ataku jest kilka opcji. HPK ograło zmeczone Lukko ale dzis rywal z sasiedztwa tez głodny wygranej, zmotywowany i grozny ostatnio.

Pelikany ml + Jyp ml kurs ako 2,38 fortuna⛔
Więcej spodziewałem się po Pelikanach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +93
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeśli ktoś może pokonac Lukko to z pewnością stać na to Ilves. Mimo że kilku graczy na kadrze że ostatnio nie grają hokeja najwyższych lotów to myślę że dziś będą zmobilizowani. Kurs ciekawy myślę że powalczą.

Ilves z x kurs 2,36 fortuna
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/Liiga
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Tappara vs Pelicans
Typ: Geoff Platt powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej
Kurs: 2.70✅️
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Mistrz Liiga miał swoje problemy na początku sezonu. Doszło tutaj do kilku zmian w składzie i dlatego były potrzebne tygodnie, aby poukładać wszystkie klocki, jak należy. Od dłuższego czasu Tappara prezentuje się naprawdę dobrze, czego efektem jest awans do półfinału hokejowej Ligi Mistrzów oraz 3. miejsce w lidze. Dzisiaj nadchodzi szansa, aby wskoczyć na pozycję wicelidera i potrzebne jest do tego pokonanie Pelicans. Trener Jussi Tapola poszukiwał odpowiedniego ustawienia swoich 5 i wydaje się, że obecny kształt daje najlepsze efekty. Niedawnym objawieniem jest Kristian Tanus, który zdobywa regularnie gole oraz asysty, a jego występ w rewanżowym starciu z Rogle był znakomity. Śmiało można powiedzieć, że Tappara dysponuje najlepszą kadrą w Liiga i cel jest jeden obrona tytułu mistrzowskiego oraz złoty medal w hokejowej Lidze Mistrzów. Czy stać na gospodarzy?

Po drugiej stronie barykady znajdują się popularne Pelikany, które pragną namieszać w tej kampanii Liiga. Jest to klub, który w poprzednich latach kończył zmagania przed półfinałem i nie potrafił przebić się do czołowej czwórki. Ten sezon zasadniczy przebiega na razie dla nich bardzo dobrze i pozycja wicelidera to potwierdza. Siłą jest solidna defensywa, która nie traci zbyt wielu goli i Pelicans to czołówka pod tym względem. Niestety kilka dni temu przydarzyła się przyjezdnym niespodziewana porażka ze Sport i należy jak najszybciej wyciągnąć wnioski, aby powrócić do serii zwycięstw. Liderem gości jest Lukas Jasek, który występuje w formacjach specjalnych i zarówno w PP, jak i w PK jest groźny i wykonuje swoją pracę. Klub z Lahti nie jest w stanie wygrać z Taparą, gdy mecz odbywa się na tafli przeciwnika. Ostatni raz ta sztuka udała się Pelicans w styczniu 2020 roku. Czy w ten poniedziałek nadejdzie przełamanie?

Nie bez powodu przytoczyłem statystyki, gdy Pelicans występują na tafli Tappary. Mistrzowie Liiga znajdują się w świetnej dyspozycji i mam nadzieję, że kilka goli padnie po ich stronie.

Muszę przyznać, że rzadko oglądam zmagania w fińskiej ekstraklasie. Niemniej jednak miałem okazję oglądania gospodarzy w ramach hokejowej Ligi Mistrzów i w oczy rzucił mi się dobry występ Kanadyjczyka z białoruskim paszportem przeciwko Rogle. Mowa tutaj o Geoffie Platt, którego znam z KHL i od niedawna występuje w barwach Tappary. Tę kampanię Liiga rozpoczął w barwach JYP i był wyróżniającym się tam zawodnikiem. Nie jest to hokeista, który słynie z wielu goli lub asyst, ale na tafli ma konkretne zadania do wykonania i wywiązuje się ze swojej roli bardzo dobrze.

Zauważyłem, że w rywalizacji z Rogle wyjeżdżał na lód w drugim unicie PP. Bardzo się starał pokonać bramkarza rywali, oddawał wiele strzałów, ale nic nie chciało wpaść do siatki.
Uważam, że dzisiaj również otrzyma okazje w grze z przewagą zawodnika, a Pelicans ostatnio tracą gole, gdy występują w osłabieniu. Na ten moment Geoff Platt ma tylko jeden punkt kanadyjski w barwach Tappary i to przy trafieniu do empty net i mam nadzieję, że dzisiaj zwiększy swój dorobek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1724
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Hejka.

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia mamy solidną kolejkę. Tylko HIFK nie bierze udziału w zmaganiach ligowych. Za to wezmą udział w najstarszym klubowym turnieju hokejowym Spengler Cup w Davos.
Z meczów które proponuje Liiga wybieram dwa spotkania.

TPS - Ilves - 1 ML - 1.8 - fortuna 💚
JYP - Karpat - 2 ML - 1.9 -fortuna ✅

Oba spotkania ciężkie do grania. Poza tym święta to czas cudów, więc róznie może być. Pomijając wszystkie poza hokejowe rzeczy zdecydowałem się na takie kierunki. TPS jest mocne w ogóle, a własna tafla w tym przypadku też może być atutem. Wystarczy wstać od stołu i już za chwile jest się w Gatorade Center. Rysie muszą jeszcze dojechać, co na pewno nie jest im na rękę. Według mnie zapowiada sie underowe, ciasne spotkanie. No chyba, ze gracze szykują coś extra tak pod święta ;) . Bramkarze solidni, defensywy również. Poza tym TPS wydaje się być w nieco lepszej dyspozycji...... Ilves w grudniu troche falują. Turku jest dla nich troche niewygodnym rywalem. Jedyny zarzut co do gospodarzy, to skuteczność. Przy tak wysokiej jakości tych bramek powinno padać więcej....
W drugim wybranym przeze mnie spotkaniu do Jyväskylä przyjadą Łasice. Kawał drogi....to też nie bez znaczenia, ale różnica w roosterze zdecydowanie na korzyść gości. Poza tym Oulu ma długą ławkę. Jyp miało fajny okres gry w drugiej połowie listopada, ale on chyba minął. Zwycięstwa przeplatają porażkami. Chociaż.....Karpat też nie jest stabilne. Co ciekawe Łasice trzy ostatnie spotkania z Jyp przegrali. Każda liga ma swoich "jeźdźców bez głowy" w Liiga jest to dla mnie ekipa Jyp. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że Kanadyjczycy i Turkulainen ciągną tą drużynę....a Kemell i Puustinen dorzucają swoje trzy grosze. Defensywa popełnia jednak sporo błędów i tu widzę szanse dla gości. Wszyscy wiemy jakich grajków w obwodzie ma Karpat. Poza tym Łasice mają więcej alternatyw w ataku i ciężar gry rozkłada sie na większą ilość graczy.

A poza tym....wszystkich życzę zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia🎄🍷
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2043
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
I tak na koniec tego roku cos ze Skandynawii

Do Pori zjedzie TPS, ktory miał fajna serie z mocnymi ekipami ale ostatnio u siebie potkniecie z Kuopio. Asy dostały łomot wczoraj w Jyvaskylla a dzis rywal trudniejszy . Dla mnie wiecej argumentow po stronie Turku

Turku RT kurs 2,14 fortuna
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Finlandia, Liiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: KalPa Kuopio - Vaasan Sport
Typ: 1
Kurs: 1,71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230105_035610.jpg
Gospodarze u siebie zanotowali 8 zwycięstw, 3 zwycięstwa po dogrywce, 6 porażek i 1 porażkę po dogrywce, natomiast Sport na wyjazdach ma bilans 3 zwycięstw, 1 zwycięstwa po dogrywce, 10 porażek i 4 porażek po dogrywce. Ja w tym meczu gram na gospodarzy z Kuopio. Dla zespołu KalPa będzie to pierwszy mecz w tym roku i będą na to spotkanie dużo lepiej wypoczęci niż ich dzisiejszy przeciwnik. Vaasan Sport grał wczoraj o 17:30 wyjazdowy mecz w Mikkeli z Jukurit, który przegrał 2-5 a dziś już grają kolejny wyjazdowy mecz w Kuopio. Może z Mikkeli do Kupio nie ma bardzo daleko bo obie miejscowości dzieli około 160 km czyli nie całe 2 godziny drogi ale musieli od razu po wczorajszym meczu wsiąść w autokar i tutaj przyjechać. Mało czasu na regenerację plus podróż i próbuję dziś pograć na KalPę. Dla nich to pierwszy mecz w nowym roku, nie musieli nigdzie podróżować i są bardzo solidnym zespołem w tym sezonie.
2-2
 
Ostatnia edycja:
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Hejka.

Szybki wyskok do Finlandii.....a konkretnie do Pori, gdzie miejscowe Asy podejmą rywala z północy.
Zastanawiam sie, czy Asy wróciły do swojej dobrej gry.... Pokonanie Ilves robi wrażenie. Z Turku to już troche inna historia, ale win drużyny z Pori też trzeba traktować jako zaskoczenie. Dwa zwycięskie spotkania jeszcze o niczym nie świadczą, ale kluczem do wybrania kierunku będzie przyjrzenie sie grze Asów w ostatnich dniach. Moim zdaniem wyniki są lepsze, niż gra. Turku zrobiło dziwne rzeczy przy prowadzeniu trzema bramkami. Asy złapały kontakt. Potem gra gości trochę siadła i skończyło się karnymi. Te lepiej wykonywali miejscowi i po sprawie. Spotkania z Ilves nie widziałem, ale 0 w ataku ze strony Rysiów, to rzecz mocno zaskakująca. Marazm ofensywny. Asy miały fajny okres gry gdzieś na początku grudnia, ale potem nastąpił zjazd. Teraz znów jest progres, ale zmierzam do tego, że osobiście nie czuję żeby Asy złapały flow. Mogę sie mylić, ale te dwa ostatnie winy Asów to kapka szczęścia ( zwłaszcza z Turku ). O Karpat chyba już wszystko zostało napisane. Dalej grają w kratkę i balansują gdzieś na granicy pierwszej 6stki Liiga. Ważne będzie to kto wyjedzie w bramce. Stawiam, że Merilainen. Ten 20 latek potrafi skraść mecz, ale wtopy też mu sie zdarzają. Ostatnio ciężka bitwa Łasic z liderem i powiem Wam, że tam różnie mogło być. Na pewno ekipa Lauriego Marjamaki zagrała dobre zawody w Rauma.
No dobra. To co dziś ? Nie bez wątpliwości, ale skłaniałbym sie w kierunku gości. Asy grały wczoraj. Z kolei Łasice mają do Pori kawał drogi. Kalendarz obu drużyn w ostatnich dniach ciężki. Więcej jakości u przyjezdnych. Długa i mocna ławka dzięki czemu więcej opcji taktycznych. Te rzeczy można klepać do znudzenia, ale to żelazne argumenty za Karpat....a i tak wszystko zweryfikuje tafla


Assat - Karpat - 2 ml - 1.77 - fortuna ❌
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Rzadko kiedy zaglądam do Liiga, ale jak już, to szukam punktu Platta, może dzisiaj również się powiedzie, bo jest na to dobra okazja:

JYP vs Tappara: Geoff Platt powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @2.90 Fortuna✅️

Znów z golem

Gospodarze w ostatnim czasie przeplatają dobre spotkania tymi gorszymi. JYP nie potrafi niestety ustabilizować formy, czego efektem jest 10. miejsce w stawce. Nie jest to zła sytuacja, ale też nie najlepsza, ponieważ ambicje w tym klubie są spore. Problemem są przede wszystkim mecze rozgrywane na wyjazdach. U siebie wygląda to całkiem obiecująco i pod kątem punkty na własnej tafli JYP jest na 7. pozycji. Niedawne starcie z Kookoo nie przyniosło oczek, dlatego fani mają nadzieję, ze uda się powrócić na zwycięskie tory. Jeżeli zerkniemy sobie na kadrę ekipy z Jyvaskyla to zdecydowanym liderem w punktacji kanadyjskiej jest napastnik Jerry Turkulainen. Głównie asystuje, bo ma pod tym katem 30 kluczowych podań, ale czasami udaje mu się strzelić gola. Niewątpliwie to najgroźniejszy hokeista gospodarzy i przyjezdni muszą na niego uważać. Czy stać JYP na pokonanie Mistrza?

Tappara po początkowych problemach wchodzi na swój odpowiedni poziom. Przypomnijmy, że goście nie tylko biorą udział w Liiga, ale również w Hokejowej Lidze Mistrzów, gdzie w półfinale czeka na nich Zug. Jest to spore wydarzenie dla fińskiego Mistrza i z pewnością wszystkie siły będą skupione na dwumeczu ze Szwajcarami. Zanim do tego dojdzie, to czas skoncentrować się jeszcze na krajowym podwórku i na wizycie w Jyvaskyla. Jest to dosyć szczęśliwe miasto dla Tappary, które bardzo lubi występować na tafli JYP, ponieważ regularnie sięga tutaj po wygraną. 6 spotkań z rzędu padło łupem dzisiejszych gości. Naturalnie każda seria się kiedyś kończy, ale przyjezdni znajdują się w dobrej dyspozycji i zasłużenie są faworytami w sobotniej potyczce. Przy tak wymagającej kampanii były potrzebne wzmocnienia, a te przybyły ze Szwecji i bracia Davidsson dołączyli do zespołu z Tampere. Marcus i Jonathan świetnie odnaleźli się w nowym otoczeniu i regularnie punktują dla swojego klubu. Czy dzisiaj również popiszą się golem lub asystą?

JYP u siebie radzi sobie bardzo dobrze, ale Tappara w Jyvaskyla czuje się ostatnio świetnie i 6 wygranych meczów z rzędu to pokazuje. Przyjezdni przede wszystkim wiele goli strzelają i moja propozycja będzie związana z zawodnikiem Mistrza Liiga.
Stawiam na punkt Geoffa Platta. Trzy tygodnie temu również grałem jego gola lub asystę i to się powiodło. Było to podczas przegranej rywalizacji z Pelicans, gdzie strzelił premierową bramkę. Od tamtej pory Kanadyjczyk z białoruskim paszportem popisał się tylko jednym kluczowym podaniem i wydarzyło się to dwie kolejki temu w starciu z Jukurit. Jestem zdania, że tym razem również wpisze się do protokołu sędziowskiego. Należy wspomnieć, że Geoff rozpoczynał kampanię 2022/2023 właśnie w klubie z Jyvaskyla. Dobre występy przede wszystkim w PK zauważyła Tappara i sprowadziła go wiele tygodni temu do siebie. Jest to hokeista od brudnej roboty, który grywa głównie w osłabieniach, ale czasami otrzymuje swoją szansę w przewagach. Myślę, że motywacja będzie spora, aby znów zapunktować, tym bardziej na tafli drużyny, z którą jeszcze niedawno miał wiele wspólnego. Średnio otrzymuje po 12-13 minut gry i mam nadzieję, że w pełni wykorzysta swój icetime.
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Finlandia, Liiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Tappara Tampere - Pelicans Lahti
Typ: 2
Kurs: 3,30
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230111_100718.jpg
Zgadzam się z kolegą wyżej S sopel1916 i gram jeszcze odważniej na gołe zwycięstwo Pelicans.
Pojedynek na szczycie w fińskiej lidze hokeja w najwyższej klasie rozgrywkowej. Tappara u siebie do tej pory zanotowała 10 zwycięstw, 3 zwycięstwa po dogrywce, 3 porażki i 1 porażkę po dogrywce natomiast ich dzisiejszy przeciwnik z Lahti na wyjazdach ma bilans 8 zwycięstw, 1 zwycięstwa po dogrywce, 6 porażek i 3 porażek po dogrywce. Ja w tym meczu gram na gości, ponieważ Tappara wczoraj u siebie grała pierwszy półfinałowy mecz w Lidze Mistrzów ze szwajcarskim Zug, który wygrali 2-0. Dziś liczę, że będzie trochę rotacji w składzie i Ci co wczoraj mniej grali dzisiaj zagrają więcej od podstawowych graczy a jeśli nie no to na to spotkanie lepiej wypoczetym i zregenerowanym zespołem powinny być "Pelikany". Oni wiedzą jak grać przeciwno temu rywalowi, bo spotkali się w tym sezonie już dwa razy i oba spotkania wygrała drużyna z Lahti. Najpierw u siebie 3-0 a następnie na wyjeździe 4-2. Przy tych kursach wolę sprobować w stronę gości, raz, że w tym sezonie Tappara im leży a dwa, że gospodarze z Tampere wczoraj grali mecz i mieli mało czasu na przygotowanie się i odpoczynek na ten dzisiejszy mecz.
1-0
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom