>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ligi Polskie - Czy Warto Grac?

zielonooki 0

zielonooki

Użytkownik
Witam. Nie wiem czy ten dzial forum jest odpowiedni, jesli nie to proszę temat przenieść. Po ostatnich obserwacjach stwierdzam iż ligi polskie kompletnie nie nadają się do gry u bukmacherów. Juz kilka lat temu mowiono, że na przezarte korupcją polskie ligi należy uwazac i podchodzić do nich ostroznie gdyż o niespodziankę, a tym samym wtopiony kupon nie trudno. A jak jest teraz???teraz tzn. gdy walczy się z patologią,a mecze stają sie coraz uczciwsze. Dla grających u buków polskie ligi kompletnie nie warte są grania!???? zresztą moje zdanie tyczy się nie tylko ligi polskiej, ale także innych wschodnich lig europejskich. Poziom polskich lig jest dramatycznie słaby technicznie (niech o poziomie ligi swiadczy fakt,ze zawodnicy 35- 40 letni odgrywają kluczową rolę w swoich drużynach), murawy na meczach mają zenujący wygląd, pilka odbijając się od murawy odskakuje w różnych kierunkach. Piłkarze pracują często w skandalicznych warunkach, nie otrzymują wypłat, nie mają podawanych odżywek, na odległe mecze (np 500km) wyruszają w dniu meczu bo kluby nie stać na hotel..Zawodnicy często odpuszczają sobie mecze, odstawiają nogi no bo po co mają narazac swoje zdrowie?? W przypadku poważnej kontuzji klub nie bedzie stać na pomoc, a zawodnik z pensji nie jest w stanie opłacić sobie leczenie. Przez w/w czynniki polskie ligi piłkarskie mimo poprawy to wciąż jedna wielka kopanina, a wyniki bardzo często to zwykły przypadek. Co druga bramka to nie efekt jakiejś wypracowanej akcji lecz przypadkowa wrzutka, rzut rozny czy kiks obrońcy i mamy gola. Moja wypowiedz jest wynikiem obserwacji. Oglądam od dłuższego czasu mecze i do tej pory mimo iż wiedzialem o specyfice naszych lig czesto nie potrafiłem odmówić sobie kursu 1.30 -1.50 w polskiej lidze dla podniesienia AKO ???? Od dzis mówie stop!.???? CHCIAŁBYM ŻEBYŚCIE OD TEGO TEMATU ZACZYNALI KAŻDĄ ANALIZĘ MECZY POLSKICH LIG. ZASTANÓWCIE SIĘ CZY WARTO DLA KURSU 1.30 , 1.40 LUB DLA PEWNIAKÓW O WYŻSZYM KURSIE RYZYKOWAĆ SWOJE PIENIĄDZE!
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Legia za wiekszą stawke ostatnio nie siadła ???dla każdego cos innego, wszędzie dochodzi do niespodzianek zakłady = ryzyko
 
S 0

spike90

Użytkownik
Dochodzi do wielu niespodzianek ostatnio. Jednak to już zależy od doświadczenia. Tzn w ekstraklasie selekcja spotkań nie jest trudna, jednak 1 liga ostatnio to kompletna loteria.
Warto grać 3 lige u niektórych bukmacherów, oczywiście jak masz info z regionu✅
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Widze że ktoś wylał na forum swoje flustracje z przegranego ostatnio zakładu... Cóż, takie jest życie a osoba znająca się na typowaniu wie co jest warte ryzyka, na jaki kurs warto się skusić a na co nie. Ekstraklasa, I liga oraz niższe obfitują w ciekawe spotkania gdzie łatwo ustrzelić niezły kursik. A ma taka przewagę nad innymi ligami że ją najlepiej znamy.
 
zielonooki 0

zielonooki

Użytkownik
Zgadzam się, w każdym kraju, w każdej lidze są niespodzianki i jest to nieodłączny element piłki nożnej i każdego innego sportu. U Nas jednak te niespodzianki występują znacznie częściej niż w innych (zachodnich) ligach europejskich. Chodzi mi o to, że drużyny niemieckie, angielskie, hiszpańskie, włoskie, holenderskie grają ZDECYDOWANIE równiej!. Roznice w tych ligach między zespołami walczącymi o Ligę Mistrzow, a broniącymi się przed spadkiem są bardzo duże i takie prawdziwe niespodzianki są naprawde rzadkością. Stadiony Barcelony, Realu, Sevilli, Villarealu,Herthy, Wolfsburga, Bayernu, Hamburga, Interu to twierdze nie do zdobycia. Rzadko zdaza się żeby druzyna z ostatnich miejsc w tamtych ligach przyjechala i ugrała chociaz 1 pkt. A jesli juz tak sie stanie to cudem. U Nas jest to praktycznie co kolejkę! Wisła remisuje z ŁKSem (oglądalem ten mecz, nie byl to jakis cud, poprostu bili głową w mur i skonczylo się 0-0), raz Lech remisuje z Arką, a Legia z Gornikiem.Troche gorzej jest na wyjazdach, lecz podobnie. Jak np Barcelona jedzie do Gijon to chociazby remis jest wrecz niemozliwy. U Nas sam wiesz (do Wiślaka) jak jest chociazby po swoim klubie. Remisujecie np. w Polonii Bytom, Zabrzu , przegrywacie w Chorzowie itp itd. Podobnie inni walczacy o mistrzostwo...

Jesli chodzi o I ligę jest jeszcze gorzej. Podam przyklad tym razem z mojego podworka. Tydzien temu do Stalowej Woli przyjezdza Korona Kielce-kandydat do awansu do ekstraklasy. I co?? Korona strasznie rozczarowała. Gdybym nie widział tabeli to bym pomyślał, że podobnie jak My walczy o utrzymanie w tej lidze. Gra Korony to zero pomysłów na gre, ospałość, ogólnie słabizna. Wynik 3-0 dla Stalówki. Korona niespodzianki, Zaglębie niespodzianki, Widzew niespodzianki . To jest nagminne!.

Jesli chodzi o niższe ligi dziś Kolejarz Stróże (kurs 1,35) dał popis i przegrał z Sokołem. Jesli chodzi o informacje przedmeczowe to tez nic nie dają. Ostatnio czytałem analizę pewnego chlopaka na temat meczu Jeziorak Iława- Górnik Wieliczka. Podobno Górnik bankrutuje, nie mają na nic pieniędzy a na mecz miał przyjechać pociągiem ???? . Niewiem czy ten chlopak ma dobre info ale jesli to prawda to wynik 0-2 dla Wieliczki jest również niespodzianką.

Podsumowując: Rożnice w umiejętnościach w naszych ligach są niewielkie, a sama gra to wielka kopanina. Każdy może wygrać z każdym. Uważam, że kursy u bukmacherów na naszą ligę są zbyt niskie i nie warto grać.. Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji ????
 
zielonooki 0

zielonooki

Użytkownik
Widze że ktoś wylał na forum swoje flustracje z przegranego ostatnio zakładu... Cóż, takie jest życie a osoba znająca się na typowaniu wie co jest warte ryzyka, na jaki kurs warto się skusić a na co nie. Ekstraklasa, I liga oraz niższe obfitują w ciekawe spotkania gdzie łatwo ustrzelić niezły kursik. A ma taka przewagę nad innymi ligami że ją najlepiej znamy.
Mimo iż jestem nowy na forum to siedze w tym już bardzo długo.. gram zarówno te &quot;pewniaki&quot; jak i te mecze o większym kursie. Nie ma żadnej reguły!. Wszystkie polskie ligi to jak narazie wielka loteria!. Nie wchodzą mecze zarówno z kursami 1.30 jak i 1.70 czy 1.90.
Zastanawiam się nad tym czy nie zacząć grać singli - mega niespodzianek
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mega niespodzianki? Ja polecam Puchar Ekstraklasy. Zarobiłem juz troche grając z podporka przeciw faworytom. Polecam ten system gry. Np. Ostatnio Legia przegrała u siebie po słabej grze rezerwami. Kursy złapałem wysokie na Bełchatów wtedy. Postawiłem czystą 2 po kursie 5,0 w Unibet.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Rzadko ostatnio pisze ale troche sie usmialem z tego co napisales wiec odpowiem.
Pogodz sie z porazka to podstawa. Moim zdaniem grasz bez strategii, ustalonego ryzyka porazka i jarasz sie wygrana po kursach 1.3; coz powodzenia. Powiem to wprost i bez ogrodek; jesli chcesz byc dobrym bukmacherem, musisz nauczyc sie porazek tylko to czyni cie zwyciezca. Przyklad przegralem dzisiaj 70 funtow lecz z ostatnich 3 dni jestem na plusie 120 czy mam by zalamany; NIE. Polska liga jest tak samo ryzykowna jak i kazda inna. Mowisz ze remis Gornika z Legia to niespodzianka?? Moim zdaniem niespodzianka bylo ze Gornik nie wygral. Porownaj sobie sklady, takze to o co graja zespoly a potem stawiaj. Widziales mecz z Lechem?? Uwazasz ze Lech ktory cudem uratowal remis jest gorszy od Legii. Wisla majaca problemy kadrowe ma miec pewne wygrane?? A teraz porownaj sobie kursy jakie sa na faworytow w ligach Hiszpanskich czy Angielskich do tych w lidze polskiej. Zastanow sie teraz ile tak naprawde spedziles przed postawieniem tych ciezko zarobionych przez ciebie/twoich rodzicow pieniedzy?? Mysl, jesli ci sie wydaje ze w polskiej lidze jest wiecej niespodzianek; zarabiaj na nich
P.S. Sorry za bledy jesli jakies sa ale jesli sie komus nie podoba to niech se usunie tego posta mam to w tylku.
 
pablo1ch 0

pablo1ch

Użytkownik
Jesli chodzi o niższe ligi dziś Kolejarz Stróże (kurs 1,35) dał popis i przegrał z Sokołem.
byłeś na meczu ? widziałeś ?? Piechna strzelił wyrównującą bramkę a sędzia nie uznał bo dopatrzył się spalonego, chociaż takiego nie było. We wcześniejszym meczu też skrzywdził sędzia Kolejarza nie dając im karnego chociaż był ewidentny. Więc nie wiem gdzie Ty tu widzisz jakieś niespodzianki czy coś? Jak widzisz wynik na jakims livescorze to jednak to nie to samo co bycie na meczu:|
 
zielonooki 0

zielonooki

Użytkownik
Rzadko ostatnio pisze ale troche sie usmialem z tego co napisales wiec odpowiem.

Pogodz sie z porazka to podstawa. Moim zdaniem grasz bez strategii, ustalonego ryzyka porazka i jarasz sie wygrana po kursach 1.3; coz powodzenia. Powiem to wprost i bez ogrodek; jesli chcesz byc dobrym bukmacherem, musisz nauczyc sie porazek tylko to czyni cie zwyciezca. Przyklad przegralem dzisiaj 70 funtow lecz z ostatnich 3 dni jestem na plusie 120 czy mam by zalamany; NIE. Polska liga jest tak samo ryzykowna jak i kazda inna. Mowisz ze remis Gornika z Legia to niespodzianka?? Moim zdaniem niespodzianka bylo ze Gornik nie wygral. Porownaj sobie sklady, takze to o co graja zespoly a potem stawiaj. Widziales mecz z Lechem?? Uwazasz ze Lech ktory cudem uratowal remis jest gorszy od Legii. Wisla majaca problemy kadrowe ma miec pewne wygrane?? A teraz porownaj sobie kursy jakie sa na faworytow w ligach Hiszpanskich czy Angielskich do tych w lidze polskiej. Zastanow sie teraz ile tak naprawde spedziles przed postawieniem tych ciezko zarobionych przez ciebie/twoich rodzicow pieniedzy?? Mysl, jesli ci sie wydaje ze w polskiej lidze jest wiecej niespodzianek; zarabiaj na nich

P.S. Sorry za bledy jesli jakies sa ale jesli sie komus nie podoba to niech se usunie tego posta mam to w tylku.

Dobrze,że komentujesz i wywiązuje sie dyskusja, ale mam jedną prośbę. Zanim odpowiesz i cos napiszesz to przeczytaj dokładnie moje posty!. Gdzie napisałem o Tym, że remis z Legią to niespodzianka?:kwasny4565: ja również typowałem w tym meczu X2!. Pozatym czego zakładasz, że gram mecze tylko z kursami po 1.30 i bez zadnej strategii?? Wywnioskowałeś to po ilości moich postów na tym forum??! Gram u buków jakieś 5-6 lat. Nie jest to taka &quot;sucha&quot; gra. Piłka nożna to moja pasja, dużo czytam, oglądam mecze, skróty meczów, czytam relacje itp itd. Uwierz, nie jestem dzieciakiem stawiającym za 2 zł i patrzącym na kursy. Jeśli widzę pewny mecz o kursie 2.50 to go stawiam!.
Myśle o założeniu tematu o moich typach na forum więc zapraszam Was do sledzenia moich typow!. Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom