>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Włoska 8 kolejka 26.02.05

Status
Zamknięty.
lisiu1 0

lisiu1

Użytkownik
Witam i mam nadzieje ze na tym forum znajde partnera do dyskusji na temat włoskiej Serie A.
Wiec program 8 kolejki Serie A (kursy wg Toto-mix)
Macerata - Modena 1,45 - 2,30
Macerata wygrala 4 ostatnie mecze w tym w ostatniej kolejce z Treviso na wyjezdzie.Mysle ze i tym razem powalcza o zwyciestwo choc moze nie byc łatwo.Moj typ:1
Latina - Treviso 3,20 - 1,25
Sisley przegral ostatnie dwa mecze z rzedu,a Latina to zdecydowanie druzyna wlasnej hali.Mysle ze Treviso wygra bo musi.Inaczej moze spasc z pierwszego miejsca w tabeli a play offy juz niedaleko.Moj typ:2
Piacenza - Cagliari 1,10 - 5,00
Piacenza meczyla sie na wyjezdzie z Croce niemilosiernie ale udalo jej sie wygrac tie-break na przewagi 20:18. Cagliari podobnie jak Piacenza grala w ostatnim meczu piec setow ale ulegla we wlasnej hali Cuneo 3:2. Poza tym Cagliari moze walczyc tylko u siebie bo na wyjazdach odniosla tylko jedno zwyciestwo w tym sezonie.Moj typ:1
Perugia - Padova 1,20 - 3,60
Tutaj mysle ze Perugia wreszcie sie przelamie i wygra z Padova.Perugia zajmuje dziewiate miejsce w lidze i jezeli mysli jeszcze o walce w play-off musi zaczac wygrywac, a gdzie ma to robic jak nie we wlasnej hali? Moj typ:1
Valentia - Croce 1,30 - 2,90
Mysle ze faworyt jest jeden i jest nim Valentia.Croce mimo walki z Piacenza nie jest w stanie wygrac na wyjezdzie z Valentia. Moj typ:1
Montichiari - Verona 2,00 - 1,60
Czy jest ktos w stanie zatrzymac rozpedzona lokomotywe z Verony? Mysle ze Montichiari jest na to za slabe choc atut wlasnej hali jest jak zwykle wazny. Moj typ:2
Cuneo - Trentino 1,37 - 2,50
Trentino u siebie jest znacznie &quot;mocniejsze&quot; niz na wyjazdach wiec mysle ze &quot;GIBA&quot; i koledzy nie beda mieli problemow z odprawieniem Trentino. Moj typ:1
-------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do dyskusji. Moze ktos skoryguje moje typy. ????
 
mikel 0

mikel

Użytkownik
Myśle że typy ok i faworyci nie zawiodą jednak ja bym może postawił na Trentino..tak jakoś 8) kurs dobry a może akurat Andre Nascimento, Andre Heller, Morsut i reszta pokonają ekipe Giby ????
A drugi mecz gdzie bym postawił inaczej to Macerata-Modena...taki mały patriotyzm i na Modene ???? Sartoretti i Marques grają teraz świetnie + reszta ekipy z Murkiem na pewno są podbudowani zwycięstwem nad Perugią i może tutaj też pokusza się o niespodzianke bo chyba ich zwycięstwo by taką niespodzianką było :wink:
 
lisiu1 0

lisiu1

Użytkownik
Mysle ze sie jednak mylisz bo Trentino zdecydowanie lepiej gra u siebie,a Cuneo walczy o jak najwyzsza lokate przed play-off.
A jezeli chodzi o Macerata-Modena to mysle ze Macerata w tej chwili jest w takim gazie ze nawet Modena ich nie zatrzyma.Przypominam ze Macerata w ostatniej kolejce pokonala Sisley Treviso ktory ostatnio prezentuje znizke formy i wrecz nie jestem pewny jego wystepu na Latinie ktora tez musi wygrywac.
Ehh ciezka kolejka sie zapowiada. Bo i Verony nie jestem pewny:/


No i po meczach tej kolejki ????
Wszystkie typy sie sprawdzily ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom