>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Szwedzka 2023

Status
Zamknięty.
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
dziś chyba warto handicap w strone smerderny ? lambert, woryna,drabik i lidsey raczej równo jadą tam wystarczy ze pawlicki którys gorzej i dupa
 
A 342,8K

adams235

Znawca - Żużel
Smederna +4.5 kurs 1.6 Fortuna
Prz.Pawlicki kurs 1.7 under 10.5
O.Fajfer under 7.5 kurs 1.81 Fortuna

IM Danii
Klindt-Bjerre 2 kurs 1.9 Fortuna
R.Jensen -M.Hansen 2 kurs 2.16 Fortuna
Takie typy zawody w sumie za parę chwil więc za dużo nie da się napisać
Basso-Bach 1 kurs 1.7 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1075
atosbos 330

atosbos

Użytkownik
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
1#. michelsen wygra + fajfer under 8 - kurs całkowity 6.24 etoto
2#. lidsey lepszy od milika UB 1.82
3#. MM od Madsena
Thomsen od Jensena
Bjerre od Iversena
Lidsey over 7.5 kurs całkowity 7.3 betfan
 
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Lag: Motala Piraterna​
1. Przemyslaw Pawlicki​
R3
R2
R4
R1
0​
0​
2. Pawel Przedpelski​
B1
R3
B4
B2
0​
0​
3. Oskar Fajfer​
R1
R2
R3
R4
0​
0​
4. Vaclav Milik​
B3
B4
B1
B2
0​
0​
5. Piotr Pawlicki​
B2
B1
R4
B3
0​
0​
6. Ludvig Selvin​
R2
R4
R3
0​
0​
7. Jonathan Ejnermark​
B4
B1
B2
0​
0​
LL: Daniel Davidsson​
0​
LK: Oskar Fajfer​
Lag: Eskilstuna Smederna​
1. Jaimon Lidsey​
V2
V3
V4
V1
0​
0​
2. Patryk Wojdylo​
G4
G1
G2
G3
0​
0​
3. Robert Lambert​
V2
V3
V1
V4
0​
0​
4. Maksym Drabik​
G4
G2
G1
G3
0​
0​
5. Kacper Woryna​
V1
V4
G3
G2
0​
0​
6. Joel Andersson​
V3
V4
V1
0​
0​
7. Philip Hellström-Bängs​
G1
G3
G2
0​
0​
LL: Jerker Eriksson​
0​


Lindsey w parze z Wojdyłą . Albo czegoś nie wiemy o motorkach Jaymona na dzisiejsze spotkanie - albo po raz kolejny szwedzcy menagerowie zaskakuja na maxa. Wczoraj chłopaki byli najsłabszymi ogniwami swojego zespołu. Za to zestawienie Lambo i Maksa w jednej parze to już ....tylko szwedzki menager mógł wymyślić chyba . Kalus mam Milika w tej parze ale lekko pogranego w UB , wczoraj Vasek był szybszy od Pawła i stąd chyba akurat ich zmiana w druzynie gospodarzy. Ejenmark wczoraj mecz zycia 3,3,2 i mozliwe, że na live będzie okazja go spróbować po dobrych kursach (poniżej 5 nawet nie ma sensu - ale jesli 4 pole będzie śmigać - a tego nie jestem pewny czy tu przypadkiem nie jest ono bezuzyteczne - to na pewno będzie warto próbować)
Post automatycznie złączony:

chyba, że Maksa nie ma i Z/Z za niego - może ktoś to przetłumaczyć "Smederna kommer kora riders for Drabik ikvall" -mój translator słabo to ogarnia , jest to lekko niezrozumiałem dla mnie przynajmniej . Spada tez kurs na piratów
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Lag: Motala Piraterna​
1. Przemyslaw Pawlicki​
R3
R2
R4
R1
0​
0​
2. Pawel Przedpelski​
B1
R3
B4
B2
0​
0​
3. Oskar Fajfer​
R1
R2
R3
R4
0​
0​
4. Vaclav Milik​
B3
B4
B1
B2
0​
0​
5. Piotr Pawlicki​
B2
B1
R4
B3
0​
0​
6. Ludvig Selvin​
R2
R4
R3
0​
0​
7. Jonathan Ejnermark​
B4
B1
B2
0​
0​
LL: Daniel Davidsson​
0​
LK: Oskar Fajfer​
Lag: Eskilstuna Smederna​
1. Jaimon Lidsey​
V2
V3
V4
V1
0​
0​
2. Patryk Wojdylo​
G4
G1
G2
G3
0​
0​
3. Robert Lambert​
V2
V3
V1
V4
0​
0​
4. Maksym Drabik​
G4
G2
G1
G3
0​
0​
5. Kacper Woryna​
V1
V4
G3
G2
0​
0​
6. Joel Andersson​
V3
V4
V1
0​
0​
7. Philip Hellström-Bängs​
G1
G3
G2
0​
0​
LL: Jerker Eriksson​
0​


Lindsey w parze z Wojdyłą . Albo czegoś nie wiemy o motorkach Jaymona na dzisiejsze spotkanie - albo po raz kolejny szwedzcy menagerowie zaskakuja na maxa. Wczoraj chłopaki byli najsłabszymi ogniwami swojego zespołu. Za to zestawienie Lambo i Maksa w jednej parze to już ....tylko szwedzki menager mógł wymyślić chyba . Kalus mam Milika w tej parze ale lekko pogranego w UB , wczoraj Vasek był szybszy od Pawła i stąd chyba akurat ich zmiana w druzynie gospodarzy. Ejenmark wczoraj mecz zycia 3,3,2 i mozliwe, że na live będzie okazja go spróbować po dobrych kursach (poniżej 5 nawet nie ma sensu - ale jesli 4 pole będzie śmigać - a tego nie jestem pewny czy tu przypadkiem nie jest ono bezuzyteczne - to na pewno będzie warto próbować)
Post automatycznie złączony:

chyba, że Maksa nie ma i Z/Z za niego - może ktoś to przetłumaczyć "Smederna kommer kora riders for Drabik ikvall" -mój translator słabo to ogarnia , jest to lekko niezrozumiałem dla mnie przynajmniej . Spada tez kurs na piratów
zz? tak to się chyba nazywa w żużlu za Drabika. Bengalski mi wykrywało xD

Vi fortsätter givetvis med samma laguppställning som presterat så fantastiskt bra de senaste veckorna men kommer att köra Riders Replacement för Maksym Drabik ikväll då den polska juniorfinalen tvingar honom till frånvaro. - to news z 2019r xd

köra Riders Replacement - z dwoma kółkami daj to przetłumaczy normalnie ;)

edit: jak nie tłumaczy na polski dobrze to czasem na angielski dobrze przetłumaczy jakby co ;) albo inny znany język

edit2: Lejonen och och Dackarna kommer att köra riders för Robert Lambert och Jason Doyle - news sprzed roku zz za Lamberta i Doyle była.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
C 9,9K

Carola

Użytkownik
no to teraz rozumiem układ par i typ na Lindseya , który ma 1 bieg więcej (nie zdązyłem skontrować grrr) i szybkie zawinięcie oraz zjazd kursów w UB
 
A 342,8K

adams235

Znawca - Żużel
Ja zagrałem tylko jedno zdarzenie
Henriksson - Henderson 1 kurs 1.84 Fortuna
Typ oparty trochę na przeczuciu...rok temu lepszy Henderson liczę że dziś Casper będzie lepszy....takie turnieje to jednak loteria należy pamiętać...
 
Ostatnia edycja:
B 38K

bosky

Użytkownik
U mnie za to Henriksson - Anton Karlsson 2 2,25. 0,1,d/start,u na ostatnim łuku.
Anton w meczu ligowym w Malili 0,1,2* a rywalizował tam m.in. z Thorssellem, Ludvigiem Lindgrenem, przytrzymał na dystansie Maćka Janowskiego. Casper Henriksson na razie sezon na straty w lidze szwedzkiej. Przeciwko typowi ostatni występ Henrikssona w SGP2, na koniec muszę także potwierdzić słowa Adamsa, że zawody indywidualne to loteria i liga szwedzka to również nic innego jak loteria
 
Ostatnia edycja:
karfus 90,4K

karfus

Użytkownik
Ode mnie 3 typy
#1. O.Fajfer - P.Przedpełski | 1 | 1.57 betfan
#2. Buczkowski poniżej 6.5 | 2.05 betfan
#3 Kurtz poniżej 7.5 |1.95 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +950
P 1,1K

Piroman15

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
T. Lahti poniżej 6.5 @1.75 forbet
Lahti pod formą, dzisiaj bardzo trudne biegi, nie widzę gdzie tu ma zrobić 7 pkt.
Poza tym będzie jedym z pierwszym do zamiany jak taktyczne wejdą w grę.

✅ szybko, łatwo i przyjemnie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom