>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Pokerowa Unibet - dyskusja

M 1

matkus1

Użytkownik
dziękuję za poprawienie humoru poprzednimi postami, to ja hgdj.

Nie liczę na nagrodę, nie napisałem ani jednego merytorycznego postu, uwielbiam rywalizację dlatego podjąłem się gry w tej lidze, chociaż na pewno fajnie by było zając premiowaną lokatę i dołożyć swoją cegiełkę do organizacji kolejnej ligi, gdyby mi się udało zając wysoką pozycję w lidze nagroda przeszła by na kolejną ligę (zgodnie z regulaminem)
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Czysta rzeczywistość nie to żeby mi zależało na nagrodzie aż tak bardzo napewno nie ,ale nielubię być oszukiwany jak zresztą każdy z nas.
 
R 0

ryf1981

Użytkownik
Nie ma to jak poczytać posty w których ktoś się zagotował... :)
Nie wiem co jest złego w tym, że zgłosiłem informację o złym pozycjonowaniu dla hgdj, który rywalizuje o mistrzostwo ligi i dla niego akurat punkty będą się liczyły. Informację na forum podałem w trakcie trwania turnieju, ponieważ chcę rywalizować w uczciwej walce i tylko dlatego zwróciłem uwagę na złe pozycjonowanie kolegi hgdj.
W grze kieruję się uczciwymi zasadami, tak jak w życiu codziennym - tak zostałem wychowany i to samo wpajam swoim dzieciom.
Kolego piotrek447 widocznie masz i cenisz inne wartości którymi kierujesz się w życiu i to szanuję. Pomawianie mnie o jakieś korzysści z tego względu, że informuję o zbyt małej ilości punktów doliczonej mojemu głównemu rywalowi do zwycięstwa w lidze jest rzeczywiiście tak jak to określono w tym temacie &quot;hipokryzją&quot;.
Ja rozumiem Twoje zdenerwowanie, napisałeś odpowiedź w temacie dzień po zakończeniu turnieju w którym jako Kaliber44 zająłeś bardzo dobrą pozycję (gratuluję, nie wiem czy wygrałeś czy byłeś drugi ale wynik bardzo dobry). Nie wiem jaka jest różnica między mną, hgdj i Tobą, ale to może Ciebie poniosły nerwy i wmawiasz mi i hgdj zmowę w grze... Nerwy mogą być spowodowane tym, że dodanie punktów dla hgdj zmieni Twoją pozycję w lidze?
Z hgdj mogę się poznać, na jakimś zlocie forumowym albo w jakimś turnieju pokerowym na żywo :) Za taką uczciwą rywalizację jaką prowadzimy chętnie piwko bym wypił po turnieju :)
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Kolego ryf1981 moje nerwy nie śą podyktowane tym że mogą dodać pkt.hgdj bo niby jak które miejsce zają to tyle punktów dostanie ,niejestem ani nie byłem zdenerwowany . Z tym że tak jak Ty byłeś wychowany na uczciwych zasadach tak i ja bardzo nielubię jak ktoś mnie oszukuje więc tylko zwróciłem uwagę żeby się przypatrzono tej sprawie ,wybacz jeśli Cie obraziłem ale jak to wczesniej napisałem wasz poziom jest bardzo podobny tak samo jak i wyniki a na dodatek ten 4 turniej albo was niebyło albo sobie odpuściliscie freerola ,byc może brakowało wam czasu.
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
A i jeszcze coś Ty też byłeś wysoko więc niemam szans już i tak zresztą na pierwszą pozycję w lidzę będziesz miał ją Ty więc niebęde się kłócił o 50zł chodzi tylko uczciwą grę .Wybacz jeśli obraziłem Twoją dumę tego niechciałem poprostu podejrzane dla mnie jest że macie taki sam styl gry ,a Ty zwracasz uwagę w trakcie turnieju jeszcze że kolega odpadł zbyt szybko co karta niepodpasowała z AA czy tam jakąś i trzeba było stracić 2 pozycję w generalce jak niewięcej i się wystraszyłeś o nagrodę sobowtóra. Sorry ale ja będe zawsze tak uważał,niechcąc nikogo tu obrażać
 
R 0

ryf1981

Użytkownik
powód mojej słabej gry w 4 turnieju opisałem 4-10-2015 roku w tym temacie ????

Chodzi tylko o to, że zbyt wcześnie stawiane zarzuty psują atmosferę o którą tak naprawdę chodzi organizatorowi ligi. Ma być przyjemnie, forum ma ożyć w dziale pokera i takie turnieje mają ściągnąć forumowiczów którzy wniosą coś w życie działalności tej strony. Uwagę zwróciłem w trakcie turnieju bo potem nie miałbym dostępu do historii turnieju

Ostatniego Twojego posta nie rozumiem, idziemy innym tokiem wyślenia... Gdybyś to Ty odpadł a byłeś 3 w generalce i zauważyłbym, że jesteś na miejscu 19 zamiast 17 też bym to zgłosił,..

Nie warto dyskutować na temat którego tak naprawdę nie ma. Można powołać komisję śledczą i ekspertów którzy będą udowadniali, że białe jest czarne a czarne białe...
Brałem udział w wielu ligach, jeszcze przed wejściem w życie ustawy hazardowej i tam też strzegłem poprawnej punktacji, ale pierwszy raz spotykam się z tym że ktoś jest niezadowolony z faktu, że ktoś zgłosił informację o błędzie który możę skutkować nieprawidłowym rozmieszczeniem zawodników...
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Ok ryf niema tematu ,też bymchciał żeby była miła atmosfera żeby ta liga nieokazała się ostatnia na tym forum więc stopuje,a jeśli chodzi o punktacje to zauważyłem to już wczesniej to samo co Ty z tym założeniem że po godzinie czy tam dalszym czasie to się naprawiało i było poprawnie a co do tego miejsca 17 czy 19 niewiem czy kolega grał z Tobą na stole czy jak ,bo w przeciwnym wypadku naprawdę to jest podejrzane ,ja np. tak nieobserwuje pilnie jak Ty innych grających żeby wiedzeć czy odpadli 2 od konća czy ostatni ,skupiam się na swojej grze a nie na innych ale być może to tylko ja tak robię.
 
R 0

ryf1981

Użytkownik
no to cytat z postu w którym informowałem o hgdj:
&quot;sytuacja spowodowana powrotem do domu w ostatniej chwili, jużw trakcie trwania turnieju i nerwowym szukaniem hasła &quot;
wróciłem do domu i zarejestrowałem się do turnieju ok 20:25 i pierwsze co zrobiłem to spojrzałem na klasyfikację trwającej rozgrywki. Dwie osoby już odpadły a hgdj miał chyba 300 żetonów (zwróciłem na niego uwagę ponieważ był w czołówce ligi i dlatego też wiedziałem, że nie odpadł jako pierwszy) Ty miałeś ok 1800 żetonów bo nicka też kojarzyłem :)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dzisiaj ostatni turniej freeroll. O 20:00 startujemy, hasło pojawi się kilka minut wcześniej w odpowiednim temacie. GL.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Wszystkim uczestnikom Ligi chciałbym podziękować za udział i sportową, uczciwą walkę w każdym turnieju. Mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości uda nam się zorganizować kolejną ligę i na stałe wpisze się ona w życie forum ;). Jeszcze raz dzięki!
 
M 1

matkus1

Użytkownik
Gratulacje dla zwycięży i vice zwycięzcy
Mam nadzieję że w przyszłości odbędzie się podobna liga, tak jak wcześniej pisałem przekazuje moją nagrodę na kolejną ligę
Podziękowania za trud organizatorowi i użytkownikowi tworzącemu tabelę
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Również dziękuje organizatorom ligi i mam nadzieję że to nie ostatnia liga na tym forum mimo
małech sprzeczek liga była ok .Dzięki wszystki uczestnikom.
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Wysyłałem już dwukrotnie maila na skrilla do nikifor ale nadal nagrody niedostałem niewiem czy wiadomości niedochodzą czy po prostu nagrody niezostały jeszcze wypłacone ,więc podaje swojego maila tutaj: [email protected] a jeśli ktoś dostał już nagrodę niech napiszę jeśli może oczywiście.
 
R 0

ryf1981

Użytkownik
Dzięki wielkie za sportową rywalizację. Gratuluję wszystkim graczom którzy mieli przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Do zobaczenia przy pokerowych stołąch, oby finałowych :)
 
Do góry Bottom