>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
serio ? co to za glupota ? sa jeszcze jakies obostrzenia ze np kluby z danego kraju nie moga zagrac przeciwko sobie albo tego samego wyznania ? ;-)
Tak było jest od kilku lat. To samo się tyczy, że oba klubu z tego samego kraju również nie mogą na siebie trafić w 1/8 finału LM. W dalszej fazie już tak ;)
 
Baqu 692,1K

Baqu

Forum VIP
Tak było jest od kilku lat. To samo się tyczy, że oba klubu z tego samego kraju również nie mogą na siebie trafić w 1/8 finału LM. W dalszej fazie już tak ;)
dla mnie to kompletna głupota :) czemu w 1/8 nie a w 1/4 tak ? a możne w polfinale nie moga ? przeciez te zapisy sa pozbawione sensu.

w takim wypadku City pewnie trafi na PSV albo Porto.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
dla mnie to kompletna głupota :) czemu w 1/8 nie a w 1/4 tak ? a możne w polfinale nie moga ? przeciez te zapisy sa pozbawione sensu.

w takim wypadku City pewnie trafi na PSV albo Porto.
Niewiem czemu, ale uważam podobnie jak Ty, że ten przepis jest bezsensu. Zostawiłbym tylko, że skoro drużyny razem grały w grupie to właśnie w 1/8 finału nie mogą na siebie trafić.
 
N 332,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Pary 1/8 finału LM:

FC Porto - Arsenal
SC Napoli - FC Barcelona
PSG - Real Sociedad
Inter Mediolan - Atletico Madryt
PSV Eidhoven - Borussia Dortmund
Lazio Rzym - Bayern Monachium
FC Kopenhaga - Manchester City
RB Lips - Real Madryt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1392
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Bardzo fajne pary i niektóre mocno wyrównane tak jak Napoli - Barcelona, Inter - Atletico, PSV - Borussia. Real i City chyba już jedna noga rundę dalej?. W sumie pierwsze spotkania dopiero w lutym, a forma co poniektórych drużyn z pewnością się zmieni.
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Liga Mistrzów 2023/2024 - pary ćwierćfinałowe:
  • Arsenal - Bayern Monachium;
  • Atletico Madryt - Borussia Dortmund;
  • Real Madryt - Manchester City;
  • Paris Saint-Germain - FC Barcelona.

Pary półfinałowe:
  • Atletico Madryt/Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain/FC Barcelona;
  • Arsenal/Bayern Monachium - Real Madryt/Manchester City

Spotkania ćwierćfinałowe odbędą się 9-10 i 16-17 kwietnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1976
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Myślę, ze jest to świetna wiadomość :)

𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐈𝐄: CANAL+ pozyskał wyłączne prawa do transmisji wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Młodzieżowej UEFA i Superpucharu UEFA w sezonach 2024/25, 2025/26 i 2026/27 na terenie Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1074
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Myślę, ze jest to świetna wiadomość :)

𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐈𝐄: CANAL+ pozyskał wyłączne prawa do transmisji wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Młodzieżowej UEFA i Superpucharu UEFA w sezonach 2024/25, 2025/26 i 2026/27 na terenie Polski.
bardzo dobra (y) natomiast Polsat będzie transmitował Ligę Europy i Ligę Konferencji Europy przez kolejne 3 sezony
 
Do góry Bottom