>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Liga Mistrzów Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2022/2023

Status
Zamknięty.
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
SC Magdeburg - Barcelona
Barcelona Handi -3.5 bramek @ 1.93 PZBUK ależ niespodzianka, wychodzi na to, że Magdeburg naprawdę ma patent na Barcelonę

Final Four Ligi Mistrzów w Kolonii i pierwszy półfinał pomiędzy Magdeburgiem, a Barceloną, faworytem zdecydowanie drużyna z Hiszpanii i moim zdaniem potwierdzą to. Zespół z Niemiec miał tą łatwiejszą grupę, z której wyszedł na drugim miejscu, chwała im za to, że wyprzedzili chociażby Veszprem, jednak już w ćwierćfinale spore problemy sprawiła im nasza Wisła Płock, która u siebie wyciągnęła remis, a na wyjeździe przegrała nieznacznie dwoma bramkami, choć mecz długo kręcił się blisko remisu. Magdeburg w ostatnich latach zaczął sporo znaczyć na niemieckich boiskach, sezon temu zdobyli mistrzostwo, w tym wicemistrzostwo, więc ponownie obejrzymy ich w Lidze Mistrzów, jednak Barcelona to drużyna trochę z innej planety, będąc w grupie z takimi drużynami jak Kielce, Nantes, Kiel, Aalborg czy Szeged, oni wygrali ją nie przegrywając żadnego spotkania, tylko raz zaliczając remis, w ćwierćfinale za to przejechali się po GOG. Barcelona jest faworytem nie tylko tego półfinału, ale i całych rozgrywek, jednak co ciekawe kursy na nich rosną, myślę, że spory wpływ na to może mieć fakt dwóch bezpośrednich spotkań w Super Globe w przeciągu ostatnich 2 lat, kiedy to dwukrotnie Magdeburg ogrywał swoich rywali, najpierw 33:28, w następnym po dogrywce 41:39, jednak waga tych spotkań dla Barcelony nie była zbyt duża i według mnie zobaczymy ich inną grę.
 
Ostatnia edycja:
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
Kielce -1,5@2 sts

Nie wierzę, że Kielce to wypuszczą. Magdeburg jest w finale bo ma jakiś patent na Barce, która to zagrała również nie na swoim poziomie. Za to w Magdeburgu mecz życia rozegrał Smits i nie wierzę, ze go powtórzy. Nie wierzę też, że znowu nagle wejdzie 36letni Bezjak i będzie rzucał4/4. Do tego nie zagra raczej Kristjansson, który doznał groźnie wyglądającej kontuzji barku a przecież wczoraj to on w regulaminowym czasie trzymał Magdeburg w grze i najbardziej przyczynil.sie obok bramkarza do doścignięcia Barcy a później trzymania prowadzenia. Vive ma szerszy skład a tak jak napisałem nie chce mi się wierzyć w kolejne kosmiczne spotkania Smitsa czy Daamgaarda rowniez. Spodziewam się pewnej kontroli spotkania ze strony Kielczan. Do tego oczywiscie aspekt patriotyczny i lecimy z koksem :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
SC Magdeburg - Kielce
Under 60.5 bramek @ 1.70
Under 56.5 bramek @ 3.50
Lvbet

Zespół z Kielc przed wielką szansą wygrania Ligi Mistrzów, bo zamiast z Barceloną, w finale zmierzą się z Magdeburgiem, jednak nie ma co na razie szaleć z hurraoptymizmem, bo obie drużyny jeszcze się ze sobą nie spotkały, więc będą dla siebie poniekąd zagadką. Sercem i rozumem za Vive, jednak już taki typ został zaproponowany, ja od siebie dorzucę typy na undery. Kielce w tej edycji Ligi Mistrzów pokazały się trochę z innej strony pod względem ofensywnym, o ile u siebie rzucali sporo bramek, tak już na wyjazdach te wyniki nie były tak okazałe. W ćwierćfinale zmierzyli się z Veszprem, na wyjeździe remisując 29:29, u siebie wygrywając 31:27, w półfinale Final Four wczoraj ograli za to PSG 24:25. Magdeburg po bardzo ciężkim spotkaniu z Barceloną, gdzie rozegrali dogrywkę, oraz rzuty karne, także dzisiaj sił będą mieć mniej, dodatkowo zespół z Niemiec bez Kristjanssona, który wczoraj doznał kontuzji, także dzisiaj z defensywą Kielc może być im bardzo ciężko. W ostatnich 5 finałach Ligi Mistrzów w regulaminowym czasie gry oglądaliśmy 56, 59, 61, 51 i 59 bramek, więc cechowały się defensywną grą i według mnie podobnie będzie dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1053
de facto 3,8K

de facto

Użytkownik
SC Magdeburg - Kielce, Michał Olejniczak under 1,5 gola @ 1,55 Totalbet

W przekroju sezonu na poziomie Ligi Mistrzów Olejniczak nie grał za wiele. W większości meczy 0 bramek. W fazie grupowej przekroczył linię z - Elverum 3 bramki przy 4 rzutach, z Celje Pivovarna Laško 2 bramki. W fazie pucharowej nie zdobył bramki. We wczorajszym półfinale z PSG 1 gol przy 2 rzutach. Dodatkowo zarobił 2 minutową karę. Myślę, że w meczu o taką stawkę może nie dostać szansy lub wejść na chwilę co raczej nie przełoży się na rzuty. Magdeburg dobrze broni. Wydaje mi się, że Olejniczak nie odegra w tym żadnej roli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +917
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom