>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Mistrzów - kobiety 16/17

W 203,8K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kobiety
Godzina: 19:00
Spotkanie: Bayern Monachium - Paris Saint Germain
Typ: 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe między tymi zespołami. W swych rodzimych ligach Bayern jest na 3 miejscu natomiast PSG zajmuje pozycję wicelidera. W kobiecym futbolu zespołem bardziej utytułowanym i doświadczonym na arenie europejskiej jest zespół z Paryża. Jednak ja dzisiaj idę w stronę gospodyń. Może to zespół francuski jest faworytem tego dwumeczu ale w tym pierwszym spotkaniu uważam, że Bayern stać na wygraną. Oba zespoły przegrały swoje ostatnie mecze ligowe. Bayern uległ na wyjeździe Wolfsburgowi 0-2, natomiast PSG przegrał z Olimpique Marsylia też 0-2. Drużyna z Monachium po wylosowaniu tego przeciwnika pod koniec listopada wręcz nie mogła się doczekać tego starcia. Czas do meczu upłynął i dzisiaj na to spotkanie wszyscy mocno się motywują. Kadrowo trochę lepszym zespołem wydaje się być PSG i napewno w Lidze Mistrzów zespół ten ma większe doświadczenie. Jednak gospodynie u siebie są mocne i atut własnego boiska nieco wyrównuje szanse. Do tego fani Bayernu dzisiaj będą mocno wspierać swój zespół. Na to spotkanie rozeszło się ponad 5000 biletów co w kobiecym futbolu jest bardzo dobrym wynikiem. Gospodynie będą. dziś mogły liczyć na gorący doping i wsparcie swoich fanów. Ja myślę, że niesione tym dopingiem są w stanie ograć dziś swoje rywalki z Paryża. Może PSG kadrowo na papierze wydaje się trochę lepszym zespołem ale w tym sezonie kilka wpadek na wyjazdach im się przydarzyło jak porażka w LM z Kvinner 1-3 czy w lidze francuskiej z Albi 0-3, więc nie są tak mocne żeby piłkarki Bayernu nie były dzisiaj w stanie wygrać tego spotkania. Oba zespoły raczej w swoich najmocniejszych składach.
✅ 1-0

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kobiety
Godzina: 20:15
Spotkanie: VfL Wolfsburg - Olympique Lyon
Typ: X
Kurs: 3,14
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Kolejny pojedynek niemiecko-francuski w tej fazie rozgrywek. Jest to przed wczesny finał. Oba zespoły spotkały się w finale Ligi Mistrzów w ubiegłym sezonie i wówczas górą był Lyon wygrywając 2-1. Według mnie są to dwa zdecydowanie najmocniejsze zespoły i los ich zetknął już w ćwierćfinałowych meczach. Oba zespoły naszpikowane gwiazdami ale to zespół francuski ma ich w swoich szeregach więcej i zdecydowanie jest faworytem nie tylko w tym spotkaniu ale w całej Lidze Mistrzów. Drużynę tę stać na obronienie tego trofeum wywalczonego przed rokiem. Jednak w tym pierwszym spotkaniu na boisku Wolfsburga typuję remis. Lyon jest mocniejszym zespołem ale Wolfsburg teraz jest w bardzo dobrej formie i na własnym stadionie mocno powalczy o dobry wynik. W swych rodzimych ligach gospodynie tego meczu są na 2 miejscu a Lyon lideruje we Francji. Zastanawiałem się tutaj nawet czy nie postawić na zwycięstwo Wolfsburga ale ostatecznie myślę, że typowanie na remis jest lepszym rozwiązaniem. Spodziewam się, że grę będzie prowadziła ekipa z Lyonu ale łatwy mecz dla tego zespołu to też nie będzie i Wolfsburg w pierwszej kolejności będzie zabezpieczał tyły niż myślał o jakiś frontalnych atakach. W tym pierwszym meczu spodziewam się wyrównanego i zaciętego pojedynku, w którym większe posiadanie piłki będzie po stronie gości ale za dużo z tego nie wyniknie i padnie remis ???? Tutaj również oba zespoły raczej w swoich najmocniejszych składach.
⛔ 0-2
 
W 203,8K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kobiety
Godzina: 20:00
Spotkanie: Paris Saint Germain - Bayern Monachium
Typ: 1
Kurs: 1,44
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Rewanżowe spotkanie ćwierćfinałowe w Lidze Mistrzów kobiet. W pierwszym spotkaniu tydzień temu Bayern u siebie wygrał 1-0. Typowałem wówczas wygraną zespołu z Monachium. W Paryżu jednak skłaniam się już ku zespołowi francuskiemu. Już w pierwszym spotkaniu piłkarki Bayernu miały dużo problemów w meczu i to PSG dyktowało warunki, jednak udało się wygrać. W rewanżu jednak już myślę, że francuski zespół nie da żadnych szans swoim rywalkom. PSG kadrowo zdecydowanie jest mocniejszym zespołem i atut własnego boiska powinny dzisiaj wykorzystać. W Bayernie sporo problemów z absencjami i dzisiaj nie zagrają Laudehr, Holstad, Leupolz, van der Gragt, Iwabuchi, Gerhardt, Schnaderbeck i Romert. Stawiam tutaj na gospodynie.
✅ 4-0
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kobiety
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympique Lyon - VfL Wolfsburg
Typ: 1
Kurs: 1,43
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Tutaj w pierwszym spotkaniu na stadionie Wolfsburga górą był Lyon wygrywając 2-0. Typowałem wtedy remis ale zespół z Francji okazał się za mocny. W rewanżu piłkarki Lyonu powinny postawić kropkę na &quot;i&quot; także wygrywając. Jest to w tej chwili najlepszy europejski zespół, naszpikowany gwiazdami kobiecego futbolu i na własnym stadionie nie powinien mieć problemów z wygranie drugi raz w tej rywalizacji. W Wolfsburgu nie zagrają dziś Wullaert, Goessling i Jakabfi. Zawodniczki te bardzo by się przydały i gdyby nie absencje bez wątpienia grałyby dziś w pierwszym składzie. Tutaj również stawiam na gospodynie. Francuskie zespoły są zdecydowanie mocniejsze od swych niemieckich rywalek i myślę, że w tych meczach żadnej niespodzianki nie będzie.
Więcej można poczytać również na oficjalnej stronie UEFA, link poniżej:
http://www.uefa.com/womenschampionsleague/news/newsid=2452206.html#womens+champions+league+quarter+final+second+guide
⛔ 0-1
 
Do góry Bottom