>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów kobiet 2014/2015

malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
w ośmiu grupach w ośmiu różnych miastach odbywają się turnieje o awans do kolejnej rundy.

dokładne info: http://www.90minut.pl/liga/0/liga7476.html

to jedna z ostatnich rzeczy, której buki nie mają dobrze rozkminione i często linie są mocno zmieniane ze względu na małą wiedzę i wielką dysproporcję...
zapraszam do dyskusji w tym temacie, ale jeśli ktoś nie chce dzielić się wiedzą to na pw można to zrobić ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
SFK 2000 Sarajevo - ŽFK Kočani (Handicap azjatycki)
Kurs: 1.725 on SFK 2000 Sarajevo -1.75 ✅ 7:0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
drugie spotkania w grupie pierwszej, która swe mecze rozgrywa w Sarajewie. Gospodynie do doświadczony zespół, który nie raz brał udział w tych rozgrywkach i to z całkiem niezłym skutkiem, potrafiły postawić się naprawdę niezłym zespołom. Teraz przegrały 0:3 z Medykiem Konin, ale to dużo cięższy rywal, Kocani przegrały z Alund 0:4 a to dla mnie dużo słabszy zespół od Polek. Do tego Macedonki zupełnie nie doświadczone w takich rozgrywkach, liczę na pewną wygraną gospodyń.
to niestety mogłem podać tylko niektórym na pw. już jest 6:0...
ale mogę już za to podać inny typ, kursy mocno spadną, kto chce niech próbuję od razu.
KKPK Medyk Konin - Aland United 1 2.85 Betsafe ✅ 7:0
Jak już pisałem Kocani to zdecydowanie najsłabszy zespół tej grupy. Aland, czyli dzisiejszy Fiński przeciwnik pokonał go łatwo 4:0, według mnie nisko, ale też nie wiemy jak dokładnie ten mecz wyglądał. Wiem jednak na pewno, że Fińska piłka jest jak najbardziej w zasięgu naszych pań. Polki w pierwszym meczu z gospodarzem z Sarajewa, bardzo doświadczonym zespołem nie miał najmniejszych problemów, piłkarki z Konina wygrały pewnie 3:0 mając jeszcze kilka wyśmienitych szans na rozgromienie rywalek, które w całym meczu oddały tylko dwa strzały. Dodając do tego fakt, że Aland rozgrywa swoje mecze w lidze fińskiej na sztucznych boiskach przede wszystkim, jeszcze bardziej skłaniam się ku Polskiemu zespołowi, który w pierwszym meczu jak mówiła po nim grająca druga trenerka mocno spuścił z tonu w drugiej połowie i oszczędzał siły na najważniejsze dzisiejsze spotkanie. Z grupy wychodzi zwycięzca i dwa najlepsze zespoły z drugich miejsc z tych ośmiu grup. Dzisiejsza wygrana dawać będzie już oczywiście awans, remis oczywiście też, ale wydaje mi się, że nasze stać na wygraną, kursy zachęcają do grania.

powodzenia! :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
już nie za taką stawkę ale też można spróbować Osijek 1.45 Betsafe ✅ 3:1
Greczynki w piłkę nożną są bardzo słabe, dodatkowo bez bramkarki podstawowej. Natomiast Chorwatki ciągłe postępy robią, zdziwię się jak tego nie wygrają. O wszystkim w tej grupie zdecyduje według mnie Serbsko-Chorwacki pojedynek ostatniej kolejki.
jeśli zaś chodzi o szukanie niespodzianki to po przeanalizowaniu uważam, że ktoś mocno przeszacował siłę portugalskiego Ouriense, fakt pokonały belgijki ale to był fuks, udało się, ogólnie to słabszy zespół. Tel Awiw to też nie jest jakiś wielki zespół, ale te 5.00 w bet365 do zagrania niską stawką.
Tel Awiw 5.00 bet365 ⛔ 1:2 było blisko, gdyby nie te czerwone kartki...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
jest i mój główny typ, niestety ma go tylko 188bet na live
Zurich -4,25 1.86 188bet
Zurich - Riga (Handicap azjatycki)
Kurs: 1.86 on Zurich -4.25 ⛔ 2:0 było 27 rożnych, mnóstwo strzałów i tylko 2 bramki, pech.
Bukmacher: 188bet
Analiza:
ogromna różnica, myślałem, że linia będzie dużo wyższa. Łotyszki to jest jeszcze poziom niżej niż Maltanki, naprawdę nędzny zespół. Rywalki je rozbiją i to ostro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
14.08.2014; 17:00
ASA Tel Awiw - Standard Fémina de Liège
Pierwszy gol w meczu: 1 @ 4,0 Tipico
⛔

Widzę w tym typie value, które warte jest ryzyka. W ramach ostatniej kolejki fazy grupowej w meczu Grupy 8 będziemy świadkami konfrontacji izraelsko-belgijskiej. Przy tej okazji stajemy przed szansą wyłapania naprawdę okazałego kursu. ASA, podobnie jak przed rokiem, o awans powalczy w ostatniej konfrontacji. O ile w poprzednim sezonie był to tylko pojedynek korespondencyjny, to teraz staną oko w oko ze swoimi bezpośrednimi rywalkami do awansu, drużyną Standardu Liege. Po cichu liczę, że taki kopciuszek jak ASA pokaże wielkim europejskim firmom palec i uda mu się przejść do fazy pucharowej. Mecz rozgrywany jest w portugalskiej Leirii, także klimat powinien sprzyjać formalnym gospodyniom tego meczu. Izraelki na początek swojej przygody wygrały 2-0 z twardo grającymi wyspiarkami. Powiem tylko tyle, że spodziewałem się więcej. W drugiej kolejce przegrały minimalnie z pewnymi awansu dziewczynami z Portugalii (na zdjęciu), mimo że na kilka minut przed końcem mieliśmy jeszcze remis. Zagrały wówczas jak równe z równymi. Natomiast Standard to ekipa, która dość wolno wchodzi w spotkania. Stąd pomysł, by zagrać na pierwszego gola ich dzisiejszych rywalek (1X do przerwy przy kursie 2,25 również do rozważenia). Wyniki mówią same za siebie - potrafią się rozpędzić, wrzuciły wszak aż dziesięć bramek ekipie z Cardiff. Pierwszy gol w tamtym spotkaniu padł także stosunkowo późno, co pokazuje że nie zależy im na szybkim skarceniu rywalek, a konsekwentnej grze. Może je to zgubić i dziś. Jak to mówią do trzech razy sztuka - w poprzednich dwóch edycjach w ostatnich spotkaniach ASA odpadała, dziś może sprawić wielką niespodziankę. I choć forumowi eksperci zapewne znajdą wiele bredni w tym poście, mam nadzieję, że pokazałem Wam że wystawienie kursu 4 na pierwszego gola piłkarek z Izraela było przesadą. Mam nadzieję, że dziewczyny z ekipy ASA powtórzą sukces z roku 2011 i wyjdą z dość trudnej grupy. Do tego potrzebny będzie szybki gol już na początku spotkania i szczerze na niego liczę.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
najbardziej żałuję typu typu na Zurych, taka przewaga i tylko 2:0, ehh co za pech.
Mińsk AH -4 1.800 bet365 ✅ już 7:0
jednak dalej uważam, że Ryga to bardzo słaby zespół zdecydowanie odstający, każdy oddany strzał to ogromny sukces tej drużyny. dziś grają z dziewczynami z Mińska, które zremisowały z Zurychem i przegrał po wyrównanym meczu z Konakiem. Oczywiście szans nie mają już na awans, ale drugi raz Rydze się nie uda stracić tak małej ilości bramek, to według mnie niemożliwe, dziś powinny przegrać gdzieś w połowie pomiędzy tym 0:2 i 0:11. a linia w bet365 to AH -4...
są już składy na większość spotkań, nasze wychodzą mocnym składem, mecz będzie na live bet365, będzie wtedy można coś pograć na pierwszą połowę...
http://www.uefa.com/womenschampionsleague/season=2015/matches/live/index.html?day=3&amp;amp;session=1&amp;amp;match=2014858
udało się zagrać Medyk -2,75 do HT 1.975 ✅ 4:0
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
jeszcze jeden typ ode mnie...
Zurych - Konak powyżej 9 rożnych (azjan) 1.95 bet365 ✅ 10 rożnych już w 35 minucie ????
Mecz o awans do kolejnej fazy, Zurych musi wygrać, Konakowi wystarczy remis. Gram rzuty rożne bo to mecz o stawkę, powinna być walka, a linia naprawdę niewysoka, mając na uwadze, że specjalista od rożnych Zurych sam w poprzednich spotkaniach pokrywał tą linię, 10 z Mińskiem i chyba 27 z Rygą. Konak na pewno od siebie coś dołoży, warto zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Glasgow City - Medyk Konin
1(+0)@ 1,58 MarathonBet

✅✅✅
2-0 FT
Pewnie ten zakład spotka się ze sceptycznym podejściem forumowiczów, ale nie o to tu chodzi. Korzystając z chwili wolnego czasu obejrzałem dziś mecz pierwszy, i szczerze powiedziawszy jestem zdania, że Polki dokonały niemożliwego i w drugim meczu już się to nie powtórzy. Dominacja ze strony piłkarek ze Szkocji była ogromna, dlatego też sądziłem że kurs będzie niższy. Wobec takiego obrotu spraw warto zagrać po takim kursie wygraną gospodyń środowego meczu DNB. Grę w ataku dziewczyn z Konina dobrze podsumowują słowa komentującego ten mecz Andrzeja Strejlau, który to po kolejnej nieudolnej wrzutce wypalił: &quot;same sobie Szkotki gola nie strzelą&quot;. I trudno nie przyznać mu racji, bramka dla piłkarek z Glasgow wisiała w powietrzu. Podopieczne Romana Jaszczaka uratowała jednak Szymańska, a potem stał się cud. W każdym razie drugiego meczu nasze nie wygrają. Stałe fragmenty gry to wielka amatorka w wykonaniu zawodniczek Medyka. Mówię tu zarówno o ataku, jak i obronie. Rosła stoper ze Szkocji o nazwisku McSorley dwukrotnie mogła niepilnowana wpakować piłkę do siatki i potwierdzić swoje nieprzeciętne umiejętności strzeleckie (dziesięć bramek w minionym sezonie, jak na środkowego obrońcę to wielka liczba). Szkotkom zabrakło szczęścia, ale przy własnej publiczności tak różowo dla naszych już nie będzie. Sercem będę oczywiście za Medykiem, ale realnie podchodząc do tego meczu czeka nas przysłowiowa &quot;Obrona Częstochowy&quot;. Wyczuwam 1-0 bądź 2-1 dla Szkotek po dwóch błędach przy stałych fragmentach gry, które zdecydowanie kuleją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
K 53

kinkyy

Użytkownik
Kolega wyżej wyhaczył chyba value tygodnia, jesli nie miesiąca. 2,1 na glasgow to jest jakiś absurd. Po meczu ktoś może z maratona wylecieć, nie chce mi się sprawdzać czy jakieś inne buki zrobiły podobny numer.
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
Nie wiem o co chodzi. W pierwszym meczu na glasgow było ok 1,6-1,7 mimo że grały na wyjeździe. Sam mecz...hmmm wygrana wydawałoby się pewna Medyka, ale kto oglądał ten wie. Glasgow było lepsze, drugi gol dla Medyka trochę przypadkowy. Spodziewałem się max 1,3 na Glasgow w rewanzu! Szok i niedowierzanie, a sts wiadomo zgapił od ruskiego idioty aby nie dawać surebeta.
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
Czyli uważasz, że czysty win glasgow jak najbardziej do grania?
To jest tylko i aż VAULE. Glasgow może, jak mawiał klasyk, wygrać przegrac lub zremisowac (tym bardziej że babeczki kaprysne ???? ). Z 1,3 to może przesadziłem ale tu jest ewidentnie ok 1,5 na Glasgow więc 2,1 jest to wielki prezent.
Przy takich kursach value jest tu np. w 1,33 na 1x i w 5 na awans Glasgow.
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik

Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2 dla Medyka Konin. Czy Polki będą w stanie utrzymać przewagę i awansują do kolejnej fazy turnieju :?:
Mecz tym samym powinien być otwarty. Gospodynie muszą zaatakować od samego początku. Zatem liczymy na dość otwarty pojedynek. Sądzimy, że w tym spotkaniu liczba bramek może być wysoka. Mamy jednak nadzieję, że to Medyk awansuje do kolejnej fazy.
 
Do góry Bottom