>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Mistrzów: Grupa C

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
W tym temacie typujemy, analizujemy i dyskutujemy na temat spotkań Grupy C ;)

Grupa C
Real Madryt
Werder Brema
Lazio Rzym
Olympiakos Pireus



Oto pary pierwszej serii spotkań wraz z notowaniami u bukmachera Bwin ;)

Olympiakos - Lazio Rzym 2,35 - 3,20 - 2,75
Real Madryt - Werder Brema 1,40 - 4,00 - 7,25


Nie ma wątpliwości, że w Pireusie będzie gorąco... mecz zapowiada się na niezwykle wyrównany, lecz kto wyjdzie z niego zwycięsko?

Królewscy fenomelanie rozpoczęli tegoroczne rozgrywki Primera Division, a już w tym tygodniu przekonamy się czy dobrą dyspozycję z krajowych boisk będą wstanie przenieść na boiska Champions League. Póki co w pierwszym meczu są zdecydowanym faworytem.

A co Wy sądzicie o tych spotkaniach? Zapraszam do dyskusji ;)
 
lfc_1892 0

lfc_1892

Użytkownik
Liga Mistrzów Grupa C
Pierwszy mecz wyrównany, Olympiakos nie miał szansy jak narazie pokazać się z dobrej strony w lidze, natomiast Lazio w lidze ma same remisy, lecz w do tej pory w lidze mistrzów spisywali się bardzo dobrze i niezwykle zaskakująco. Faworytem jest Olympiakos ze względu na własne boisko, ten mecz będzie wielkim widowiskiem i rozczarowaniem dla jednej z druzyn, moim zdaniem to Olympiakos się rozczaruje, typuje zdecydowanie Lazio.

Drugi mecz natomiast łatwy do przewidzenia, Werder nie zaskakuje narazie dobrymi osiągami i dyspozycją piłkarzy, w lidze spisują się niespodziewanie słabo, natomiast Real zabójczo wystartował w Primiera Division i mają tam narazie komplet punktów, dodatkowym atutem jest własne boisko i gra przed własnymi kibicami, mój typ to zdecydowana wygrana Realu.
 
aragass1 0

aragass1

Użytkownik
W drugim meczu powinien wygrać Real w lidze ma komplet punktów, w pucharach różnie im wychodziło w ostatnim czasie, ale Werder jest marny(w lidze stracili już 10 bramek) i na wyjeździe powinien przegrać.

Pierwszy mecz ciężki do przewidzenia, wg mnie będzie remis. Lazio wydaje się troszkę lepsze ale w lidze strzelili dopiero 2 bramki w trzech meczach (wszystkie zremisowali) i chociaż staraja się wygrywać wydaje się że nie są w formie.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Real Madryt - Werder Brema
Co prawda oglądałem w tym sezonie tylko jedno spotkanie Realu Madryt, a był to wygrany mecz 5:0 z Villareal, ale to mi wystarczyło, bo Real wtedy zauroczył mnie swoją grą. Zresztą wystarczy popatrzeć na start Primera Division, który jest najlepszym w wykonaniu piłkarzy Realu od bodajże 16 lat!! Trener Schuster w przeciwieństwie do Fabio Capello preferuje bardziej ofensywny styl gry, który idealnie pasuje do drużyny Realu. Ich wtorkowy rywale piłkarze Werderu Brema póki co grają w kratkę. Potrafią zagrać naprawdę dobrze oraz przeraźliwie słabo tak jak choćby w przegranym 0-4 meczu z Bayernem. W miniony weekend Real pokonał Almerię 3-1, a Werder uległ na Signal Iduna Park Borussi Dortmund 0-3 i uważam, że na Santiago Bernabeu może przegrać równie wysoko. Stawiam na pewne zwycięstwo Realu
Mój typ: Real Madryt - 1,40 w Expekt
Stawka: 9/10
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Pierwsze spotkanie na bank wypada z mojego kuponu, zbyt trudno wytypować potencjalny wynik!(jeśli miałbym strzelać typował bym X2 ;-) ) ????

Co do drugiego spotkania zdecydowanym faworytem Real, Werder nie radzi sobie zbyt dobrze w tym sezonie.Mój typ na to spotkanie 1 i kurs nawet nie najgorszy :mrgreen:
 
stomil_fan1945 0

stomil_fan1945

Użytkownik
Real-Werser
MOim zdaniem ,,Krolewscy&#39;&#39; pokaza w tym meczu prawdziwe swoje oblicze doskonale transfery w tym sezonie i wystepy w lidze pokazuje jaka sila dysponuje w tym sezonie Shuster. Spotkanie z Werderem bedzie 300 meczem i ten niewielki jubileusz moze stac sie dodatkowa motywacja dla gospodarzy. Podopiecznych Shaafa czeka tego dnia ciezki sprawdzian goscie w tym sezonie spisjua sie w lidze wrec strasznie tylko 2 zwyciestwa w 5 meczach i dopiero 13 pozycja w lidze . Mysle ze w tym spotkaniu REAL wygra i to przewaga kilku bramek REAL M.-WERDER H (0-1.5) 2.20 - 1.50 moj typ 1
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jezeli chodzi o te spotkania to wiadomo Real win juz nie jedna osoba pisala na ten temat...a Lazio z Olympiakosem to mysle ze bedzie cos w stylu x/x badz x/2 (pol/kon) mysle ze chllopaki Rossiego w koncu pokaza kawalem dobrej pilki i bedzie to 2ga polowa dla tego tez ( u niektorych bukow wydaje mi sie ze jest taka opcja) postawilbym na 2 polowa wiecej goli niz 1 .

Jako takiej analizy nie mam ale patrzac na te rozgrywki + male przeczucie ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No nie wiem Panowie , mnie się wydaje że Olympiakos powinien sobie poradzić z Lazio u siebie . W najgorszym wypadku 1X . Mają teraz na prawdę silną kadrę . Kupili wielu klasowych graczy jak np. Lua Lua , Kovacević ,Bravo , Ne , Ledesma czy Luciano Galletti a Lazio coś mnie nie przekonuje . Zwłaszcza ich obrona i bramkarz ( jak 44 latek może grać w takim klubie ? ) Gdyby ten mecz nie odbył się przy pustych trybunach to pewnie bym się skusił na 1 . Teraz proponuje 1X.
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Real Madrid-SV Werder Bremen&gt;1&gt;&gt;&gt;1.42

Schuster poukładał Real,Snejder spełnia pokładane w nim nadzieje,Drenthe chłopak który
gra bez kompleksów na lewej stronie uzupełnił Carlosa.Ramos wg mnie najlepszy boczny obrońca w Primera Division.Wraca V.Nistelrooy,Guti gra pierwsze skrzypce,Raul zaczął wreszcie coś strzelać.Podoba mi sie gra Realu.Złapali rytm ,grają ofensywnie a przede wszystkim skutecznie.Dzisiaj mają ułatwione zadanie bo Werder nie gra nic.Diego sam probuje cos kombinować ale dla tego chłopaka widze tylko jedne rozwiązanie,jak najszybciej opuscic klub.Włodarze Werderu nachapali sie kasy za Klose i innych ściągneli jakis wyrobniaków i na wynikach przekłada sie to odrazu.Nie widze w zespole z Bremy nic co mogłoby dzisiaj zagrozić Realowi na Bernabeu.Stawiam 4-0
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Olimpiakos - Lazio
typ remis
ewentualnie under 2,5
dziś to spotkanie zostanie rozegrane przy pustym stadionie, to dla Greków napewno osłabienie, mają super kibiców potrafią zgotować prawdziwy kocioł dla przyjezdnych, z drugiej strony ciągły niedosyt sukcesu w piłce klubowej ze strony Grecji, niby są firmy Panath. czy AEK , czy chosby Pireus ale od pewnego czasu granice to są grupy, punkty u siebie stracone raczej nie do odzyskania na wyjazdach i dzis będzie napewno napór Greków, z drugiej strony Lazio , włoska drużyna jak wiekszość specjaliści od obronnej gry , fakt ciężko im przyszedł ten awans , ale Rzymianie są znani z waleczności i dziś takiej się spodziewam. Grupa ciężka raczej Real nie da sobie wydrzeć 1 miejsca, zostaje walka o 2 no i na otarcie łez 3, dlatego zakładam że dzisiejszy mecz będzie wojną o choćby 1 pkt ze strony Lazio, a Grecy zobaczymy czy przełamią się bez swoich fanów. Obie drużyny ostatnio zanotowały remisy w liach, czy dziś bedzie podobnie ?
 
rafales 0

rafales

Użytkownik
Real M - Werder

Dzis ciekawe spotkanie, miejmy nadzieję, że zakończy się również ciekawym wynikiem wielu bramek. Gospodarze świetnie zaczynają sezon w lidze ( 3 spotkania - 3 wygrane). Nowi piłkarze zaczynają sie coraz lepiej rozumieć i daje to ciekawy obraz gry w odróżnieniu od Barcelony, ubiegłorocznego lidera. Jak mówi sam szkoleniowiec Królewskich, Bernd Schuster, wystarczy, że zniwelują grę Diego i Werder jest już rozłożony. To oczywiście troszkę żartobliwie napisane zdanie, ale całkiem możliwe. Werder słabo rozpoczął sezon z bundeslidze, poza tym tak naprawdę mieli kłopoty po odejściu Mirka i nie mogli uwierzyć we własne siły. Jednak Jerzy Dudek przestrzega kolegów z zespołu, twierdząc, że Werder będzie chciał zmazać plamę po porażkach takich jak np z Dortmundem. Jeszcze jednym z atutów przemawiających za wygraną gospodarzy jest właśnie gra u siebie.

Typ: 1...9/10
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Real Madryt - Werder Brema
Typ : Real (-1) ⛔ 2-1
Kurs : 1.90
BAH

Analiza :
Tak se patrze i patrze a tu real jeden z najpewniejszych meczow lub najpewniejszy . Real swietnie zaczol sezon z kompletem pkt. po 3 kolejkach prowadziw Hiszpanskiej Primiera Divisione a trzeba przyznac ze skutacznascia naprawde pokazali na co ich stac . Do gry swietnie wprowadzil sie Holender Snejider ktory strzelil juz bodajze 4 lub 5 goli . Ten mlodziutki pilkarz pokazal ze naprawde stac go na iwele i nie dlugo bedzie gral pierwsza klase. Ale oprocz tego caly Real przezywa juz ktoros tam mlodosc . Guti stal sie liderem pomocy po odejsciu anty &quot;galaktycznych&quot; i wychodzi mu to bardzo ladnie , ladne pilk , prostopadle itp. Takze drugi Holender Rud Van Nistelrooy ktory przypomnijmy zdobyl w ostatnim roku korone krola strzelcow w Primiera Division i mysle ze teraz w LM powinno byc podobnie . Do zdrowia wrocil Robben choc na jego gre nie za bardzo licze . Co do obrony to choc Pepe w meczach przedsezonowych nie gral najlepiej to teraz wrocil juz na swoj poziom ktory powinienien prezentowac gracz za ponad 30 mln . Obrona takze nie gra najgorzej, Romos czy Tores to naprawde jedni z wyruzniajacych sie obroncow w PD a co do Casillasa to jak na razie nie da sobie wydrzec miejsca i nasz Jurek nie ma o czym mazyc aby w takich meczac hgrac poniewaz Ikier wie kiedy sie zmobilizowac i potrafi swietnie bronic . Teraz przejdzmy do Werderu Brema .Napewno Werder nie gra tego czeg ooczekuje sie od nich dotychcasz czyli zdobywania 3 pkt. na wlasnym stadionie i walki z najlepszymi a przypomnijmy miedzy innymi porazke z Bayernem Munchen 0 :4 na wlasnym stadionie i porazke 0:3 z Borussia w ostatniej kolejce . Werder o awans walczyl z Dinamo Zagreb ktory pokonal u siebie 2:1 i na wyjezdzie 3:2 . Licze ze dzis na Santiago Bernabeu bedzie conajmniej over i Real wygra z handicapem -1 .
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Werder Brema - Olympiakos Pireus
W miniony weekend piłkarze Werderu zaimponowali skutecznością gromiąc 8:1 Arminię Bielefeld. Dwa tygodnie wcześniej na Weserstadion równie pewnie choć trochę niżej bo 4:1 ograli aktualnego mistrza Niemiec VFB Stuttgart. Po tych spotkaniach widzimy, że co jak co ale Werder u siebie jest niezwykle mocną drużyną. Dodatkowym czynnikiem przemawiającym za gospodarzami jest fakt iż do składu powoli powracają kluczowi gracze np. Torsten Frings ;) Jednakże ja zdecydowałem się na postawienie w tym meczu na dużą liczbę bramek, a dlaczego? Gdyż kurs na takie rozstrzygnięcie jest lepszy, a prawdopodobieństwo wydaje mi się mniej/więcej takie same, a tak poza tym to może Olympiakos też strzelić jakąś bramkę... ;)
Mój typ: więcej niż 2,5 bramek - 1,55 w Unibet
Stawka: 8/10
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Werder - Olympiakos
over 2,5
kurs 1,60 ~ 1,55


W dzisiejszym spotkaniu grypy C dojdzie co ciekawego meczu na Weserstadion Stadion. Werder Brema podejmować będzie drużynę Olympiakosu. Niewątpliwie w tym spotkaniu w roli faworyta wystąpią gospodarze którzy mają w swoim składzie takie gwiazdy jak Almeida, skuteczny ostatnimi czasy Sanogo czy Diego. Dla gości każdy inny wynik niż przegrana będzie napewno satysfakcynujący.


Na to spotkanie wybrałem opcje over 2,5 gola bo byc moze niektorzy wiedza lub nie - Werder jest to druzyna ofensywna i bramkostrzelna. Wystarczy spojrzec na ich ostatnie wyniki - Wygrana 8-1 z Arminia, Wygrane na własnym stadionie ze Stuttgartem 4-1 czy 2-1 z Eintrachtem. W lidze mistrzów w swojej pierwszej potyczce ligowej przegrali oni wyjazdowy mecz 2-1 z &quot;Królewskimi&quot;. Jak widać drużyna prowadzona przez Thomasa Schaafa jest typowo ofensywną drużyna i myślę że w dzisiejszym meczu to udowodnią. Nie polecałbym grać czystej &quot;1&quot; ponieważ gospodarze do dzisiejszego spotkania przystapia osłabieni o takich zawodników jak bramkarz Tim Wiese, Frank Baumann, Aaron Hunt, Pierre Wome i Carlos Alberto czy Ivan Klasnic. Dlaego według mojej opinii w tym meczu powinnismy zobaczyc conajmniej 3 gole.


Składy obu drużyn:

Werder: Vander - Pasanen, Mertesacker, Naldo, Tosic - D. Jensen - C. Fritz, Vranjes - Diego - Sanogo, Hugo Almeida

Olympiakos: Nikopolidis - Torosidis, Antzas, Mi. Zewlakow, Domi - Patsatzoglu, Ledesma, Stoltidis - Galletti, P. Djordjevic - LuaLua
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Czyżby nikt nie typował spotkań w grupie C?

Olympiakos - Real
czyżby kolejne wspaniałe widowisko okraszone dużą liczbą bramek? Wielce prawdopodobne choć trzeba brac pod uwagę to, ze Królewscy przystąpią do tego meczu osłabieni brakiem Gutiego, Robbena, Metzeldera, Higuaina i... Dudka ;) W Olympiakosie nie zagra srodkowy obronca Antzas, ktorego miejsce zajmie Żewłakow. Osobiscie odpuscilem typowanie tego meczu, ale jesli juz.. to grałbym over 2,5 ;)

a jakie są Wasze przewidywania na temat spotkań grupy C ?
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Olympiakos Pireus-Real Madryt
Zgadzam się z typem TBM na ten mecz patrze z perspektywy pierwszej konfrontacji z tymi zespołami Olympiakos w Madrycie zagrał offensywnie dlatego myśle ze u siebie nie będą się bronic,szkoda ze zawodnik OLY musiał tak wczesnie obejrzec czerwien, wtedy wynik mógłby wyglądać inaczej.Sądze ze przebieg meczu będzie podobny i zobaczymy sporo bramek,mam nadzeje ze zwycięzą gracze z Pireusu (+2,5 over)/1.70/
----------------------------------------
Lazio Rzym -Werder Brema
Ten mecz według mnie trudny do wytypowania pod względem wyniku jak i ilości bramek,jak dla mnie najprawdopodobniejszy wynik to remis.Myśle ze obie druzyny nie będą prowadziły szalenczych ataków i skupią się na tym aby nie stracic gola.Jak bym grał na ten mecz postawiłbym remis typ:X/3.10/
 
vexel 0

vexel

Użytkownik
Lazio- Werder moj typ to 2. Spogladajac na ligowe spotkania Lazio nie oszukujmy sie spisuja sie Oni FATALNIE. Werder gra lepiej swiadczy o tym chociazy miejsce w ligowej tabeli. Typ STS 2. Kurs 2.70.:spokodfhgfh:
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Spotkanie: Lazio - Werder
Typ: 1x , kurs: 1.38
typ: asian handicap Lazio, kurs: 1.83
typ: over 2.5, kurs: 1.65
expekt
Analiza: Sytuacja Lazio jest krytyczna - w poprzednim sezonie ładna gra Lazio pozwalala zalozyc ze w LM druzyna powalczy a jak narazie jednak nic specjalnego. Werder aktualnie ma bilans 1-0-2 a Lazio 0-2-1 w LM wiec jesli Lazio wygra z Werderem to awansuje na 3 miejsce w grupie - a w przypadku przegranej Olympiakosu z Realem nawet na drugie miejsce. Lazio powinno skupic sie na grze w LM poniewaz w Serie A zajmuja 15te miejsce i brakuje im tylko 1 punktu do strefy spadkowej. A wiec jedyna droga do przyszlorocznych pucharow europejskich wiedzie przez LM [albo UEFA]. Napewno to ze Lazio przegralo 3 ostatnie mecze u siebie [Fiorentina, Udinese, Milan] nie jest dobrym prognostykiem na stawianie na 1. Zwlaszcza ze Werder nie zawodzi - 3 miejsce w lidze i na ostatnie 6 meczy 5 wygranych i jeden remis. W Werderze na pewno nie zagra Frings a w Lazio Stefano Mauri ale jednak licze na przelamanie sie Rzymian. Ogladalem druga polowe derbow z AS Roma i jesli zagraja tak jak zagrali wtedy to powinni wywiezc 3 pkt.
Obie druzyny w LM zanotowaly [Werder 3 a Lazio 2 i jeden under] 5 overow dlatego zastanwiam sie nad typem na over na kuponie
&quot;Do składu Lazio po grypie wraca Valon Behrami, ale pod znakiem zapytania stoi z kolei występ Gorana Pandeva. Na pewno nie zagrają Sebastiano Siviglia i Stefano Mauri. Werder będzie natomiast osłabiony brakiem Torstena Fringsa, Boubacara Sanogo, Daniela Jensena i Carlosa Alberto. Do gry wraca za to Clemens Fritz.&quot; z anglia.goal.pl
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Olympiakos Pireus-Real Madryt
Typ: obie drużyny strzelą TAK
kurs: 1.52
Kazdy wie jak gra Real, kto by nie stanal na przeciwko tej druzyny sa wstanie strzelic conajmniej 1 bramke, czesto udaje im sie wiecej. Jesli chodzi o Olympiakos popatrzylem na tabele ligi greckiej 4 mecze 4 wygrane bilans bramkowy 13-4.

Lazio Rzym -Werder Brema
Typ: x2
kurs: 1.55
W poprzednim meczu dalem overka i bylo 2:1 dla Werdera. Ogladalem skroty meczu z tego co widzialem Werder caly czas szturmowal bramke Lazio, ale tylko 2 gole im sie udalo &quot;wcisnac&quot;, Lazio strzelilo pieknego gola w koncowce z rzutu wolnego. Teraz sklady sie (pewnie?) troche zmienily no i mecz jest we Włoszech, mimo to stawiam na Werder z podporka.
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Real Madryt
Typ: 1X
Kurs: 1.70
Buk: Expekt
Analiza:
Jednym z ciekawiej zapowiadających sie moim zdaniem meczy jest pojedynek Olympiakosu z Realem. Grecy, pomimo porażki z Realem w poprzednim spotkaniu wcale nie są skazani na porażkę. Jeśli poważnie myślą o awansie do kolejnej fazy rozgrywek, powinni dać dzisiaj z siebie wszystko. Przed dwoma tygodniami pojedynek z królewskimi był jednym z lepszych spotkań LM jakie miałem przyjemność oglądać. Szkoda tylko, że czerwona kartka przekreśliła praktycznie szanse gości. Mimo tego grali oni dobry futbol i specjalnie nie było widać barku jednego zawodnika. Dobra gra Raula Bravo przeciwko kolegom, a Djordjevic był po prostu wszędzie. Widać było ogromną determinację i chęć walki. Szkoda tylko, że jeden piłkarz, Robinho, może sam rozstrzygnąć wynik na korzyść Realu. Liczę dzisiaj na kolejny fantastyczny mecz i na to, że zarówno trener jak i sami zawodnicy Olympiakosu wyciągną wnioski z poprzedniego spotkania. Dla odważnych polecam typ na 1, kurs ładny a myślę, że i szanse spore...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom