>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga FB - heads up

Status
Zamknięty.
lordrobo 0

lordrobo

Użytkownik
Ostatnio zafascynowalem sie w heads up, które rozgrywam caly czas.
Stąd mój pomysł żeby utworzyc wreszcie jakąś LIGE NASZEGO FORUM.
O ile pamiętam, że liga którą zaproponował Matiz nie doszła do skutku, bo nie moglismy się zgrac w czasie. Tutaj tego problemu by nie było.
Zatem mój pomysł jest taki: będzie to tabela zestawiająca bilanse poszczególnych zapisanych graczy wyłaniająca pod koniec tygodnia/miesiąca zwycięzcę. Każdy uczestnik będzie musiał rozegrac co najmniej 5meczy otrzymując odpowiednio wybraną ilosc punktów za zwycięstwo. Pod koniec tygodnia/miesiąca premiowane miejsca tabeli dzielą sie kasą.
Kase otrzymujemy poprzez buy in np.5$, który każdy musi zapłacić na wstępie.
Oto mój pomysł , który jest oczywiscie do modyfikacji.
Byłby ktos zainteresowany moim pomysłem?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
A ja nie proponuje wpisowego tylko gramy w sieci ONGAME bo tam mozna zrobic turniej samemu na haslo i kiedy sie ma odbyc. I robimy zapisy i gramy tak jakby drabinka, która mozna utworzyc poprzez losowanie.

No i gramy np. do 3 zwyciestw wiec trzeba troche wplacic wczesniej. No i tak do finalu az. Zwycezca wygrywa to co sobie ugral a ktos kto odpadnie wczesniej to tez moze miec jakis tam plusik bo mógl przegrac 2-3 wiec cos mu moglo zostac z poprzednich pojednyków.

Albo np. zbieramy 16 osób i robimy 4 turnieje 4 osobowe z wpisowym jakims i z kazdego wychodzi jedna osoba do polfinalu.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
siec ongame moze byc... everest nie ladny.. mozemy grac przecie buy in nawet 1$ ???? a wpisowe do turu np 30zl , 30x16, podzielic to na top 4, wplacic kaske np adminowi na mb, Mazakowi czy komu i sie gra ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom