>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Crazy Poker/dyskusja/

Status
Zamknięty.
chris7 7

chris7

Forum VIP
Większość gra we freerollach i dlatego przeważnie kończy się na pojedynczym turnieju w danym roomie , ale nam to nie przeszkadza na szczęście zawsze można coś nowego znaleźć żeby zorganizować turniej.
Nie ustalałem w turniejach rebuy , więc nie powinno być , ale jak to ustawią to zobaczymy jak wstawią do lobby, bo aktualnie coś namieszali i nie ma jeszcze wstawionych.
Oni też widać że po swojemu lubią ustawiać np. więcej płatnych. Tak finał ustawiony z wpisowym i osoby które się nie zakwalifikowały będą mogły zagrać .
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Nie gniewajcie sie ale bawia mnie opinie osob ,ktore nic nie wniosly do tego by ta liga byla zorganizowana.
Ile osob z ma konto z forum w Crazy Poker ? Ile osob by zagralo dzis jesli przed tym freerollem bylo wymagane rozegranie 10 rh lub 10$ rake ? .Ile osob by zagralo jesli bylo wpisowe wynosilo 5$ ? O czym tu rozmawiamy :grin: 3-5 osob bo przeciez nie wiecej
Ta liga jest zorganizowana dzieki dobrym ukladom Chrisa i tyle .Tego sie trzymajmy . Grajcie ,bawcie sie i wygrywajcie.
Na ta chwile nie ma szans na fajne turnieje dla 5-10 osob .Chociaz te na Hey poker tak wlasnie wygladaja ostatnio. Na to trzeba czasu i konkretnych ludzi
Jak juz sie tak rozpisalem to napisze o jeszcze jednym
Dostalem kilka pytan czemu nie ma kontynuacji ligi w ladbrokes .
odpowiedz
- bo wiekszosc graczy rejestrowala sie z jakichs malych stron ,for sadzac ,ze jak takie small site dostaly turnieje to i dostana cos wiecej .
Blad . Ladbrokes to jedna z najlepszych firm na swiecie i ona nie zwraca uwagi na drobne promocje .Tak samo jest w wiekszosci dobrych pokeroomow .Nie ma rejestracji ,nie ma rake to nie ma turniejow
- tu byla liga .gralo sporo osob ,ale co z tego jesli laczne rake za lige bylo znikome . W duzych firmach nie ma nic za darmo
- moze kiedys bedzie kolejna ale to juz zalezy tylko od dobrej woli Ladbrokes bo powodow dla ktorych musieliby ja zrobic nie ma zadnych
Tu szczegolne pozdrowienia dla osob rejestrujacych sie z linkow spamerow :grin: za 1$ czy 2 $ .Sami ludzie czasem nie wiecie co tracicie ;)
Tylko madrzy to zrozumieja
Milego wieczoru i duzych wygranych
 
hama 11

hama

Użytkownik
No niestety wielu ludzi pozakładało konta bez jakiegoś linku itp a teraz wiele by oddali by mieć konta przypisane pod strony/fora ????
No ale live is brutal ????
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
OMG
Każdy uczestnik konkursu przed przystąpieniem do niego ma obowiązek zapoznania się z regulaminem konkursu:
tak więc zapoznaje się dochodzę do 11pkt i się zastanawiam czy nołnejmy też dostają tickety na finał czy przechodzą na zainteresowanych i już się jakieś konsternacje rodzą a zapisy są do frekwencji
tickety powinny przeważać we wpisowych a nie tak że w jednym freerollu jest aż 5
co do affiliate to chyba rok temu mieli jakieś ND więc nic dziwnego że mało rejestracji
brawo za organizacje ale zbyt dużo tu bałaganu
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Tickety są przyznawane automatycznie więc zapisy nie mają na to wpływu.
Dziękuje za wszystkie komentarze . Dobrze to rozumiem, że liga nie jest doskonała, ale tutaj też nikt nie musi koniecznie grać.
Na zakończenie dyskusji komentarze i opinia dnia.
dużo tych zbędnych w turnieju było, tych kto nie akcentował tu . Jak to karcić by ich
trzeba dawać parol za trzy minuty albo w pw
спасибо ????
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Pierwszy turniej buy in , który odbędzie się w tym tygodniu jest już w lobby. Z tego co widzę to ustawili z rebuy. Obecnie pula wynosi 80$ , jak zapiszę się pierwsza osoba to zobaczymy jak to wygląda , bo ja już się gubię z tym jak oni to ustawiają.
Hasło na turniej to : crazy4
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Odpowiedz byla godna uwag jakie pojawily sie w temacie .Najlatwiej jest marudzic i krytykowac a zrobic cos dobrego dla innych juz duzo trudniej
 
hama 11

hama

Użytkownik
Pierwszy turniej buy in , który odbędzie się w tym tygodniu jest już w lobby. Z tego co widzę to ustawili z rebuy. Obecnie pula wynosi 80$ , jak zapiszę się pierwsza osoba to zobaczymy jak to wygląda , bo ja już się gubię z tym jak oni to ustawiają.
Hasło na turniej to : crazy4
No tak jak myślałem oni zawsze tak robią z każdym forum że zamiast added dają gtd i zamiast freezout to rebuy tutaj jest tak samo, zarejestrowałem się i pula się nie powiększa więc wykiwali nas jak zawsze w tym roomie, z mojej strony to była pierwsza i ostatnia wpłata na ten room, i jak oni niby chcą aby grało dużo ludzi w tych ligach jak robią sobie wałki na każdym kroku.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Sądząc po płatnych 5 osób to minimum , ale na 100% tego nie wiem. Niestety okres wakacyjny nie jest najlepszym czasem na rozgrywanie takich lig i będzie problem z jej kontynuowaniem .
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Kilka miesięcy temu był turniej buy in , w którym grało 5 osób i było 5 płatnych . Oni to w podobny sposób ustawiają , dzisiaj też turniej powinien wystartować .
 
S 0

solier

Użytkownik
Kilka miesięcy temu był turniej buy in , w którym grało 5 osób i było 5 płatnych . Oni to w podobny sposób ustawiają , dzisiaj też turniej powinien wystartować .
dzięki za info. dziwna sprawa ale dla graczy na plus
 
hama 11

hama

Użytkownik
juz 9 jest wiec o co biega ? ????
Miłe zaskoczenie co prawda turniej rebuy ale przynajmniej pula dodana, w postaci ticketow do finalu ale lepsze to niz nic ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom