>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Afrykańska (BAL) 2023

Status
Zamknięty.
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
20/05/2023 19:30 CET
Al Ahly (over 81.5) - REG
1.90 (STS)/1.83 (ETOTO/iForbet/Betclic) - można szukać dalej po innych.
5/10

Ruszają play-offy najmocniejszej ligi w Afryce - BAL. Tutaj duży minus dla Fortuny, która nawet nie wystawiła oferty na tę ligę. OK, a teraz o meczu. Al Ahly w pierwszej fazie wg mnie grało na pół gwizdka oszczędzając swoich najlepszych graczy i grając nimi mniejsze minuty. Dopiero z Petro de Luanda zagrali poważnie i przegrali jednym punktem przez genialny mecz legendy afrykańskiej koszykówki Carlosa Moraisa. Al Ahly wg mnie ma na warunki afrykańskie bardzo mocny skład, a teraz dodatkowo na fazę PO podpisali Michaela Fakuade (można go pamiętać z Kinga Szczecin), który w Europie w ostatnich latach pokazywał, że jest solidnym podkoszowym. Dlatego teraz pod koszem mają mocny duet Nuni Omot - Fakuade, a na obwodzie rozgrywający z USA Thompson, najlepszy wg mnie graczy obwodowy reprezentacji Egiptu Amin i reprezentant Nowej Zelandii Corey Webster.

REG to średniak afrykański, który nikogo nie dokupił na PO i przez to nie wróżę im sukcesu, bo mają podobny skład przez drugi sezon i już pokazywali, że mocniejsze ekipy są nie do przeskoczenia dla nich. Al Ahly natomiast nie powinno już tak oszczędzać, bo tym razem przy porażce mogą odpaść i powinni wiele grać swoimi najlepszymi zawodnikami nawet przy wyższym prowadzeniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1070
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
21/05/2023 19:30 CET
Petro de Luanda - Abidżan (over 74.5)
1.95 (STS)
5/10

Abidżan w fazie grupowej grał najszybciej. Teraz dodatkowo jeszcze zrobili roszady i uważam, że wyrzucili najgorsze ofensywne elementy jak Chuder Bile i Obekpa, a dodali trzy mocne elementy na afrykańskie warunki. Ousmane Drame, Ongwae i Abada. Potencjał teraz jest duży i te kursy wg mnie są złe, a Abidżan może nawet to wygrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1427
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
24/05/2023 20:30 CET
Al Ahly (over 81.5) - Stade Malien
1.95 (STS)/1.90 (iForbet/Betclic) - można szukać po innych.
5/10

Al Ahly przyjechało tutaj z mocnym składem i będzie dla mnie ogromną niespodzianką jeśli Stade Malien ich pokona. Malien zrobiło zdecydowanie wg mnie wynik ponad normę, ale w meczu z Cape Town chociaż wygranej pokazali, że ich głównym atutem jest szybka gra i granie z kontry. Zapewne to dziś im będzie wyłączać Al Ahly, a zarazem samo punktować z ich głupich rzutów i strat. Malien gra strasznie szybko, a to powinno dać wiele szans i akcji dla Al Ahly, które nie ma wysokiej linii dziś, a obrona Malien wg mnie jest przereklamowana i chociaż maja dobre wskaźniki obronne, to dziś stracą wg mnie dużo punktów.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
27/05/2023 18:00 CET
Al Ahly (over 80.5) - Douanes
1.90 (STS)/1.83 (iForbet/ETOTO)
5/10

Al Ahly w półfinale rzuciło 78 z Stade Malien i zakład nie wszedł, ale wg mnie kluczowa była tam fatalna postawa w rzutach za trzy (1/14 za 3 w pierwszej połowie). Przy okazji jednak obrona Stade Malien okazała się mocna i wczoraj zatrzymali na zaledwie 65 punktach Petro de Luanda.

Douanes to ogromna niespodzianka tych rozgrywek. Po nietrafionym transferze Stoglina, który w poprzednich sezonach wymiatał jak król strzelców tej ligi wyglądało, że drużyna szybko odpadnie i będzie słaba. I przyznam, że jestem mega zdziwiony, że drużyna z Marcusem Crawfordem i Jeanem Boissy zrobiła taki wynik, bo skład na papierze wygląda słabo, transfery zagraniczne słabe i za mniejsze stawki od Al Ahly. Al Ahly wg mnie ma z 2-3 razy większy budżet na zagranicznych graczy, bo Omot czy Webster to klasowi gracze na światowe warunki.

Douanes gra mega szybko i to znowu da wiele szans Al Ahly ma punkty i tym razem, jeśli będą trafiać trójki, to powinni rzucić tę linię.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom