>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Adriatycka 2006/07

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Hemofarm-Żeleznik
Spotkanie sobotnie. Wiem, że to dopiero początek tygodnia, ale dla mnie jest to perełka weekendu. Kurs sugerowany w bukach naziemnych w okolicach 1.6 w necie podejrzewam będzie min 1.4-1.45 może więcej.
Jeszcze przed poprzednią kolejką, kiedy grałem Hemofarm z Siroki stwierdziłem, że są oni jednym z głównych faworytów do tytułu. Wygrałem na nich sporo razy czy to w lidze czy w pucharach. Ale do rzeczy.
Żeleznik gra dzisiaj cięzki mecz w Izraelu. Podejrzewam, że nie wrócą w zbyt dobrych humorach. Co prawda spotkanie ligowe dopiero w sobote ale na pewno będą odczuwali zmęczenie. Hemofarm natomiast szykuje się do tego pojedynku szczególnie. Przełamali kryzys który dopadł ich jakieś półtora-dwa miesiace temu i pewnie kroczą po zwycięstwa. Jedyny rysy to przegrane w pucharze z Kazaniem przedzielone porażką ligową z Ciboną.
Dlaczego uważam że tym meczu gospodarze wygrają? Bo grają u siebie, mają lepszą mobilizację, goście będą odczuwać skutki pucharowego meczu a mając na uwadze 3 dni później rewanż w ULEB i fakt, iż znajdą się w play-off to już nie będzie ta sama gra jak w meczu o wysoką stawkę. Dodatkowo jeśli przegrają dzisiaj puchar na pewno podstawowi gracze nie będą w weekend eksploatowani na 100%.
Dla mnie jest to czysta 1, choć kursy pojawią się zapewne dopiero koło czwartku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom