>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Światowa 1/8 Polska - Francja

Status
Zamknięty.
L 45

laha

Forum VIP
To mój pierwszy post po rocznej przerwie wiec witam a teraz do rzeczy

Bet - at - home

Polska - Francja 1.20 - 3.40 (1) ✅ (3-2)

Chyba wiadomo kto jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Polska gra u siebie w najmocniejszym skladzie (0 kontuzji) i chyba najbardziej optymalnym -

Rozgrywający: Zagumny (ew. Żygadło)
Przyjmujący: Winiarski, Świderski (ew. Gruszka na podwójną zmiane)
Środkowi (z rotacją i podwójną zmianą: Grzyb, Kadziewicz, Pliński)
Atakujący: Wlazły (ew. Szymański)
Libero: Gacek

Grając na swoim poziomie (wysokim) jestesmy wstanie wygrać z kazdym a napewno Francja nie będzie stawiała takiego oporu świetnie poukladanej reperezentacji Polski
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Zgadzam się z Laha, Polska w grupie pokazała naprawdę dobrą siatkówkę może nie aż tak dobra jak na MŚ. Najlepsze mecze z Bułgarami, dwa z nich mogły być wygrane 3-0 ale jakaś dziwna dekoncentracja wpadła w nasz zespół. Ale liczy się wygrana. Jeżeli Francja zagra z Nami tak jak w grupie to bardzo marnie ich widzę. W grupie nie pokazali zupełnie nic. Czasami wręcz rozgrywali śmieszne mecze. Może i mieli trudniejszą grupę. Ale w meczu z Japończyakmi My wygrywamy 3-0 3-1. A nie przegrywamy 3-1 albo wygrywamy po walce 3-2 Jak Francuzi. Podobno do kadry wraca Antgi ( nie wiem jak to się piszę :] ) Ale to duzo nie zmieni jak mi sie wydaje. Stawiam 3-0 Dla Polaków, no przy dobrych wiatrach Francuzów 3-1 :mrgreen:.
 
D 0

damian591

Użytkownik
Antgi ( nie wiem jak to się piszę )
Antigi ????

Ja również uważam, że za większych szans Francuzi w tym meczu nie mają, jak i w całym tym finale. Francuzi dostali awans w prezencie i są zdecydowanie najsłabszym zespołem w tej imprezie. Polacy pokaża swój charakter i pewnie zwyciężą 3:0 góra 3:1.
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
No coz nie gramy z potego sitkowki wiec nie ma sie czego obawiac wystarczy wyjsc i zagrac to na co na stac ???? Napewno wygramy jak zagramy to co gralismy w eliminacjach LS przeciez Francja dostala &quot;dzika karte&quot; na ktoro moze i zasluzyla lecz zajela slabe miesce w grupie, to o czyms swiadczy &gt;? Jezeli polska wyjdzie zmotywowana to napewno dojdziemy do finalu . I polecam grac ten typ za duza kase np. 1000zl
 
soken07 0

soken07

Użytkownik
Nie wiem co o tym sądzicie ale można postawić na Polske z handicapem ;-) moim zdaniem powinni wygrac minimum 3:1 :mrgreen:
 
peja 1

peja

Użytkownik
Polacy wygrają to 3-0 3-1... czy ktoś uważa inaczej :?:

Nie ma co oszukiwać jesteśmy obecnie lepszym zespolem od Francuzów... Antiga z Pujolem we dwóchi meczu Francuzą nie wygrają...
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Jesli chodzi o porównanie składów Polaków i Francuzów :

Srodek Bloku :

Kieffer, Montmeat - Plinski, Grzyb

Kazdy z tych zawodników prezentuje sie dosc słabo na zagrywce, preferuja tzw
&quot; brazylijki &quot;, natomiast my napewno posiadamy lepszy blok.

Atak :

Wlazły - Granvorka

Obaj z bardzo dobra zagrywka, jednak w ataku Mariusz chyba ma przewage.

Rozegranie :

Zagumny - Pujol

Zarówno Polak jak i Francuz bardzo dobrze rozgrywaja. Jednak Pujol jest niski, a co za tym idzie jego atutem nie jest gra w na siatce. W przeciwienstwie do Gumy (200cm), który od czasu do czasu potrafi popisac sie blokiem.

Libero :

Gacek - Exiga

Gacek ostatnimi czasy jakos mi sie nie podoba. W sesie gry oczywiscie. Czesto przyjmuje na 3 metry łatwe piłki a z tego dosc trudno rozegrac dobra pilke gubiac przynajmniej srodkowego. W polu broni calkiem niezle, jednak przy atomowej zagrywce Granvorki i Samici moga byc problemy. Natomiast Exiga to taki typowy sredniak, który gra poprawnie.

Przyjmujący :

Winiarski, Gruszka ( Świderski ) - Antiga, Samica

Osobiscie wolalbym zeby zagral Gruszka, który pomimo marnego przyjecia w ataku gra duzo lepiej od Swidra. Przypatrujac sie ich dokonaniom, łatwo zauwazyc ze Swider musi miec dobrze rozegrana pilke i najlepiej przy lotnym bloku. W innym przypadku czesto zostaje blokowany albo przeciwnik gra wyblokiem. Natomiast Gruszka(206cm) duzo wyzszy od Swidra, a co za tym idzie jego zasieg ramion pozwala na gre ponad blokiem i czesto pomimo podwojnego bloku potrafi skonczyc pilke. Po drugiej stronie siatki na przyjeciu zagra rutyny i młodości. Stary lis Antiga, która gra bardzo dobrze technicznie podobny typ do Plamena Kontantinova. Natomiast Samica - młody, bardzo ambitny zawodnik, który w niejednym meczu pokazal co potrafi. Przypomina mi sie sie ostatnia potyczka Francuzów z Brazylią w finale LŚ, gdzie Samica był poprostu nie do zatrzymania nawet dla Brazylijczyków, wiec sadze ze dzisiaj moze on byc naszym głownym zagrozeniem.


No wiec podsumowujac. Napewno Polacy maja w tym momencie dosc słaba zagrywke. Tak naprawde tylko Wlazly i Winiarski i ewentualnie Kadziewicz jesli zagra moga postraszyc mocnym serwisem. Natomiast Zagumny, Plinski, Gruszka i Grzyb zagrywaja łatwo i kierunkowo, chociaz napewno znajdzie sie wielu przeciwnikow tej mysli. Tak, tak rzeczywiscie ta zagrywka moze przynosic oczekiwane skutki, ale tylko w przypadku zagrywki Zagumnego, który czesto serwuje na srodkowych a jak wiadomo przyjecie to nie jest ich mocna strona. Do tego musimy wzmocnic przyjecie, bo Francuzi napewno beda zagrywac calkiem niezle. A zagrywka Granvorki w stylu &quot; flaminga&quot; moze okazac sie dla nas nielada problemem.

Mysle jednak, ze jesli bedziemy trzymac dobrze blok to powinnismy odniesc sukces w dzisiejszym spotkaniu. Dlatego przewiduje 3-1 w dzisiejszym spotkaniu. Ewentualnie 3-2 w przypadku slabszego przyjecia. Pozdrawiam
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Natomiast Zagumny, Plinski, Gruszka i Grzyb zagrywaja łatwo i kierunkowo
Taka sugestia. Poproś kogoś znajomego by starałsię zaserwować jak Zagumny a Ty spróbuj to przyjąć, gwarantuje, że będzie Ci bardzo ciężko (a wiadomo ta agrywka nie mogłąby się rówznać z zagrywką Gumy).
Ktoś kto twierdzi, że zagrywka Zagumnego jest łatwa do przyjęcia to albo nigdy nie grał w siatę, albo najzwyczajniej w świecie nie zna się :p


A co do meczu:
Polska - Francja H(0-1,5) - 1
 
L 45

laha

Forum VIP
Zagrywka Zagumnego jest napewno łatwiejsza niz celowana zagrywka Wlazłego/Kadziewicza/Winarskiego bo mimo ze szybuje i naprawde ciezko ja przyjac bo lata jak zwariowana to gdy piłka leci 120km/h i leci tylko metr od nas a my nie ustawimy sie jak trzeba tylko podlozymy rece bokiem to pilka poleci wszedzie tylko nie tam gdzie byśmy chcieli
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Hmm choć ekspertem z siatkówki nie jestem to postaram się co nie co napisać ;) Po pierwsze ostrzegam przed zbytnim optymizmem i wiarę w naszych orzełków ... :] To, że ogrywaliśmy Bułgarów którzy formą nie imponowali to nie ma znaczenia ... Przyjrzyjmy się dwóm meczom które graliśmy u siebie z Bułgarami ... W składzie Bułgarii w większości grała młodzież ... a my w pierwszym meczu wygraliśmy szczerze powiedziawszy przez brak doświadczenia młodych Bułgarów ... Mówicie, że Francja jest słaba bo zajęła odległą pozycję w grupie tylko ... gdybyście zauważyli to mieli oni nieporównywalnie mocniejsza grupę niż my ???? A to, że ograli w ciągu 4 meczy 2 razy USA i z takim samym skutkiem z Włochami 2 zwycięstwa w 4 meczach no to moim zdaniem musi budzić respekt ... Moim zdaniem słynne przestoje Polaków dziś dadzą się naszej ekipie we znaki no i niestety te spotkanie przegramy ... Typuje przeciw wszystkim statystykom bo te są po naszej stronie, ale w meczu będzie zupełnie inaczej zobaczycie ????
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Zwycięstwa z Włochami nie budzą u mnie żadnego respektu , bo nie wygrać z taką kadrą, jaką Włosi przygotowali na LŚ byłoby dopiero nieporozumieniem. Pamiętajcie tylko że cały turniej jest robiony pod naszych siatkarzy i prawdziwym sprawdzianem formy bedzie dopiero półfinał z Rosją.

Pozdro dla fanów siatkówki
 
D 0

damian591

Użytkownik
[center:ba526424cc]Polska - Francja 3:2
(38:36, 19:25, 21:25, 25:21 15:11).[/center:ba526424cc]

Bohaterem dla mnie i dla wszystkich został Grzegorz Szymański ? Ktoś sie nie zgadza ;) ? Myśle że to on nam wygrał mecz. Wielkie brawa również dla naszego kapitana Piotra Gruszki który rozegrał dobry mecz zwłaszcza w przyjęciu oraz Michała Bąkiewicza za odważne udane ataki. ????

Teraz mecz z USA. Myśle że będzie również ciężki jak ten z Francją.

Pozdro
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
no niestety.. słaby mecz naszych... słabe końcówki.. serwis, wręcz katastrofa.. tylko tie-break im wyszedł i niech będzie, że 4 set... tak Rosjan nie ograją... Doping słaby jak gra siadła... początek i tie-break bylo słychać, a tak to na tyle ludzi powinno być dużo lepiej... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom