>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Letnie Grand Prix w skokach narciarskich 2014

Status
Zamknięty.
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Dziś pierwszy konkurs LGP,drużynowy ale kilka ciekawych typów można znaleźć:
Polska vs Słowenia |1| kurs:1,42✅
Polacy skaczą u siebie,Polacy skaczą w Wiśle bardzo dobrze,Polacy w mocnym zestawieniu.Słoweńcy nie wyglądają tutaj dobrze.Kranjec ma wywalone na LGP,Pungertar nic specjalnego nie skacze,Tepes jak to Tepes może skoczyć dobrze może zepsuć skok.Jedynie Prevc wydaje się tak samo mocny jak w sezonie zimowym.U nas Piotrek Żyła w mega dyspozycji,mówi że chce wygrać wszystko:],Stoch mówi,że nie czuje się najlepiej ale i tak nie przeszkodziło mu to wygrać jednego treningu i na drugim być tuż za Sjoeenem,Kubacki skacze równo i dobrze,a Kot też wygląda na mocnego,równe i dalekie skoki.W tamtym roku wygraliśmy drużynówkę w Wiśle z bardzo dużą przewagą,dziś mamy szansę na powtórzenie tego rezultatu,a przede wszystkim bycie lepszym od Słoweńców.
1 seria:
Kot vs Tepes |1| kurs:1,57✅
Maciek półka wyżej od nieprzewidywalnego Tepesa.W prawdzie w treningach lepszy nieco Słoweniec ale wiadomo jak Kot podchodzi do treningów.W kwalifikacjach już duża różnica na korzyść Polaka.Nawet jak Tepes skoczy dobrze w konkursie,Maciek skoczy dalej.Jest lepszym zawodnikiem,lubi tą skocznię,rok temu w indywidualnym konkursie był tutaj drugi.Kot to co najlepsze zostawia na konkurs i dziś Słoweńca powinien spokojnie w 1 serii pokonać.
Hayboeck vs Janda |1| kurs:1,70✅
Tutaj przewiduje zdecydowane zwycięstwo Austriaka.Hayboeck zrobił ogromny progres w sezonie zimowym,Janda to już powinien iść na emeryturę bo lepiej skakać już nie będzie.Austriak nie jest jeszcze na pewno w optymalnej dyspozycji ale to poziom wyżej jak nie dwa w tej chwili od Czecha.Na treningach i kwalifikacjach lepszy,w konkursie przewiduje taki sam scenariusz.
Value można szukać w parze Boyarintsev vs Kenshiro Ito.Kurs 2,50 na Japończyka to spora przesada.Na treningach trochę lepszy Rusek ale nie wydaje mi się aby był lepszym zawodnikiem.O Boyarintsevie pierwsze słyszę,Ito pojawiał się już w PŚ.Para 50/50,więc jako typ poboczny można lekko spróbować zagrać:
K.Ito kurs:2,50✅
Bukmacher:STS
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Czy ktoś znalazł może u jakiegoś sieciowego booka oferte na skoki - czy po prostu jej nie ma . Sts , Milenium widze - totolotek takze chyba nie dał - albo ja poprostu nie umiem znależc - bet 365, pinnek i unibet nie widze oferty

ps: Znalazłem teraz oferte w ekpekcie - ale tam to juz konto dawno poblokowane , marathon ani betcity nie maja takze
exp dorzucił sporo par w tej chwili i ta Polska-Słowenia po 1,38 jak napisał kolega wyżej wydaje sie pewnym typem ze względu na forme kranjca a raczej jej brak co powinno sie przełozyc na conajmniej 1 skopany skok
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Wisła drużynowo 1 seria, Letnia GP

Żyła-Stjernen
Typ: Żyła
Kurs: 1.22 Buk: STS
✅

Pierwsza para jaką biorę na warsztat to starcie nieobliczanego Polaka z Norwegiem.
W treningach lepiej prezentował się Żyła 3 i 1 miejsce pokazują że Piotrek jest w gazie. W Kwalifikacjach 3 miejsce za takimi zawodnikami jak Prevc i Fannemel . Stjernen w treningach nie skakał też źle można powiedzieć że skakał powyżej swoich możliwości. Norweg w treningach 13 i 10 , w kwalifikacjach 6 .
Za Piotrkiem przemawia fakt że skacze na skoczni którą dobrze zna .
Moim zdaniem Żyła dziś pokaże się z lepszej strony i będzie walczył o zwycięstwo w nieoficjalnych indywidualnych skokach. Z kolei Norweg będzie walczył o miejsce w pierwszej 10 .

Kraft-Kranjec
Typ: Kraft
Kurs: 1.70 Buk: STS

✅
Ciężka do typowania para jeden i drugi skaczą jak na nich fatalnie w treningach podobna dyspozycja . Trochę lepiej skakał Austriak dlatego bukmacherzy stawiają wyżej akcje Krafta . Jak było napisane wyżej Kranjec nie przykłada się zbytnio do LGP i dlatego uważam że to Austriak wyjdzie zwycięsko z tej pary.

Boyarintsev-Ito
Typ: Boyarnitsev
Kurs: 1.60 Buk: STS
⛔

Jak widać analiza Robinho podziałała i ludzie zaczęli zbijać kurs na Japończyka. Dla mnie to dobrze bo chociaż kurs na Rosjanina skoczył do góry.
Obaj można powiedzieć świeży zawodnicy w skokach będą starali się coś tam poskakać , jak widać po treningach i kwalifikacjach przed nimi jeszcze wiele pracy aby osiągnąć przynajmniej przyzwoity poziom i w zimie zdobywać jakiekolwiek punkty. W treningach Rosjanin 51 i 29 w kwalach 40 , Ito natomiast 49,39 i 44 . Napewno obaj zawodnicy będą skakali na podobnym poziomie jednak uważam że to jednak Rosjanin będzie niewiele lepszy.

Kubacki-Pungertar
Typ: Pungertar
Kurs: 1.80 Buk: STS
⛔

No i jakiś typ przeciwko Polakowi . Kurs na Słoweńca poszedł minimalnie do dołu ale 1.80 nie jest złym kursem dlatego trzeba spróbować.
W treningach obaj zawodnicy skakali bardzo przyzwoicie ,można powiedzieć że oddawali bardzo podobne skoki. Kubacki w treningach 20 i 14 natomiast Pungertat 15 i 12 . W kwalifikacjach Kubacki 18 , zaś Słoweniec 20 miejsce. Widać że obaj skaczą na podobnym poziomie . Stawiam na Słoweńca ponieważ uważam że Kubacki może zepsuć swój skok , dobrze wiemy że Polak potrafi skakać bardzo równo ale i bardzo często przytrafiają mu się wpadki.
Typ może nie do grania za jakąś wysoką stawkę bo w tej parze wszystko może się stać jednak ja większe szanse daję Słoweńcowi .

Oraz kilka typów bez analizy do AKO
Velta- Kubacki 1 1.22 ✅
Prevc- Fannemel 1 1.20 ✅
Wellinger- Diethart 1 1.27 ✅
Deschwanden-Hlava 1 1.42 ⛔ ????
Hayoboeck-Janda 1 1.45 ✅
AKO: 3.82
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Dziś pierwszy konkurs indywidualny LGP.Rozgrywany w nowej formule,testowanej przed mistrzostwami w lotach.Zawodnicy podzieleni na 4 grupy po 12 skoczków.Z każdej grupy wychodzi po 6 zawodników do drugiej serii.Do skoków konkursowych dodawana będzie nota jaką zawodnicy osiągnęli w kwalifikacjach,przez co np.najlepszy wczoraj Stoch nie ma szans po słabym skoku w kwalifikacjach na powalczenie o czołowe lokaty.Bitym faworytem do wygrania konkursu jest Peter Prevc.Tak nawiasem mówiąc to strasznie beznadziejnie to wymyślili ale cóż zrobić.

Zwycięzca grupy A :Andreas Wellinger kurs:1,60✅

W tej pierwszej grupie stawiam na zwycięstwo Niemca.Jedyny który może mu zagrozić to Rune Velta jednak nie spodziewam się aby tak się stało.Norweg wczoraj w prawdzie skakał dobrze,jednak notą przegrał z Wellingerem o 9pkt.Andreas ma stratę do Norwega na starcie tylko 0,2pkt.Wczoraj wyglądał na mocnego.Dwa dalekie skoki,świetne jeśli chodzi o styl.Andi w Wiśle czuje się wyśmienicie.W tamtym roku wygrał tutaj konkurs indywidualny,w tym skacze w Polsce znów wybornie.Jest w formie,jest zwycięzcą cyklu LGP z tamtego roku i myślę,że on zostanie dziś zwycięzcą grupy A.Velta skaczę dobrze ale myślę,że to nie ten poziom co Niemiec.

Zwycięzca grupy B :piotr Żyła kurs:1,45✅

Piotrkowi może jedynie zagrozić Stjernen.Jednak Żyła jest tutaj za mocny na kogokolwiek z tej 12-osobowej grupy.Ma zapas 4,5 pkt. nad najgroźniejszym Stjernenem i to powinno być sporą zaliczką.Piotrek skacze z dużą swobodą,jest forma,jest jak zawsze w świetnym humorze.Podkreśla w wywiadach,że nawet z tych gorszych prób jest w stanie daleko odlecieć.Wczoraj oczywiście lepszy od Norwega i myślę,że dziś zwycięstwo w grupie nie zagrożone,a podium w całym konkursie należy mu się jak psu micha,bo raz,że wygląda do tej pory bdb,a dwa to startuje z trzecią najwyższą notą z kwalifikacji.

Kto lepszy w grupie(kwal.+1 seria):

Kot vs Freund |1| kurs:1,40⛔skakał ze skręconą kostką:;/:

Nie żadna peffka ale myślę,że dość pewnie wyglądający typ.Maciek wczoraj potwierdził,że jest w gazie.Dwa dalekie skoki,nieoficjalnie 7 miejsce po dwóch próbach.Freund wyglądał wczoraj słabo.Dwa przeciętne skoki,słabszy od swoich kolegów z kadry Wanka i Wellingera.Kot to półka wyżej tutaj od Niemca jak nie dwie,jest w dużo lepszej dyspozycji,w dodatku ma zapas 2,2 pkt. nad Freundem.Nie widzę innej możliwości niż wyższe miejsce Maćka po pierwszej serii od reprezentanta Niemiec.

Freitag vs Janda |2| kurs:2,70⛔

Jest niezłe value w stronę Czecha.Janek wczoraj pozytywnie zaskoczył,dwa dobre i udane skoki.Freitag słabo podobnie jak Freund.Notą wygrał Czech z Niemcem o ponad 11 pkt. po dwóch skokach.Dziś ma przed pierwszą serią stratę 3,2 pkt. do Freitaga i po tym co zobaczyłem w wykonaniu obu skoczków wczoraj uważam,że Janda może tą stratę zniwelować i po pierwszej serii okazać się od Niemca lepszy.Taki kurs oczywiście do zagrania zdecydowanie,bo jest za wysoki i tutaj 2,70 absolutnie być nie powinno.

Bukmacher:STS
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Wisła HS134

Grupa B (kwal.+1 seria)

Żyła zwycięzca grupy B
Kurs: 1.45 Buk: STS ✅


Za rywali Piotrek ma takich zawodników jak Diethart , Hayboeck oraz Stjernen. Najgroźniejszy wydaje się być Norweg jednak moim zdaniem Piotrek da radę i utrzyma prowadzenie w Grupie B i zostanie jej zwycięzcą . Żyła ma 4.5 pkt przewagi nad Stjernenem i moim zdaniem jeszcze coś dorzuci do tej przewagi . Wczoraj w konkursie drużynowym lepiej spisywał się Piotrek i dzisiaj uważam że będzie podobnie.

Grupa C (kwal.+1 seria)

Fannemel zwycięzca grupy C
Kurs: 1.75 Buk: STS ✅


No piękny kursik na zwycięstwo Norwega który ma 6.7 pkt przewagi na Kotem . Wczoraj Norweg zepsuł swój drugi skok , jednak dziś nie będzie aż tak źle . Prawie 7 pkt to sporo straty . Owszem Maciek skacze bardzo dobrze jednak uważam że ma za dużo straty do Norwega i to Fannemel wygra grupę C .
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Cały konkurs:
Freitag vs Sjoenn |2| kurs:1,90⛔
No cóż nie wiem czemu Freitag jest stawiany na równo w parze z Norwegiem ale to w tej chwili inne poziomy.Sjoenn mega możliwości,od Wisły każdy skok bdb.Gdyby go nie zdyskwalifikowano podczas kwali walczył by o pudło.Tutaj potwierdza tą dyspozycje,na treningu przy mocniejszym wietrze przeskoczył rozmiar skoczni o 2 metry:grin:.Freitag w Wiśle przeciętny tutaj się wygląda lepiej ale z Norwegiem mu szans nie daje.Sjoenn będzie szarpał o miejsce na podium,Freitag może utrzymać miejsce w TOP 10 nic więcej.Sjoenna stawiam w tej samej wadze co Prevc,Hayboeck,Żyła czy Stoch.Freitag w tej wadze nie chodzi.1,90 dalej do gry.
Kot vs Wank |1| kurs:1,70⛔
Maciek ogarnie Wanka.Po kontuzji kostki nie ma już śladu jak powiedział Kruczek.Treningi jak zawsze olał,w kwalach bdb skok.Niemiec też skoczył dobrze ale Wank jest nierówny,nie ma takiej stabilności jak Maciek.W Wiśle Wank wyglądał słabo.Kot będzie walczył o TOP6,Wank o TOP 10.Stawiam na Polaka.
Kto lepszy w grupie?:
Sjoenn vs Hilde |1| kurs:1,45✅
Sjoenn opisany wyżej.Hilde to obecnie 5 w hierarchii Norweskich skoczków.Sjoenn to za wysokie progi dla Toma,który też formą nie imponuje.
Fannemel vs Damjan |1| kurs:1,37⛔
Norweg skacze od początku dobrze i na wysokim poziomie.Damjan tutaj w Einsiedeln pokazał dwa dobre skoki ale Fannemel to przynajmniej poziom wyżej.Norweg dziś TOP 10,Damjan max TOP 20.
Hayboeck vs pozostali w grupie D |1| kurs:1,45✅
Hayboeck ma 8,5 pkt. przewagi nad Stochem.Skacze na takim samym poziomie,będzie walczył o zwycięstwo.Grupę wygra,nie ma innej możliwości.Stoch musiałby przeskoczyć skocznie,a Michael popsuć skok.A takiego scenariusza nie biorę pod uwagę.;)
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Stoch wygra kurs:1,60⛔
Kamil ma nie dużą przewagę ale on takich sytuacji nie marnuje.Skok z kwali miód malina.Perfekcja.W dodatku był najszybszy na progu podczas pierwszej serii co chyba nie zdarzyło mu się do tej pory nigdy.Jeśli ktoś ma powtórzyć takie skoki to tylko Stoch.Najgroźniejszy przed konkursem dla mnie Wellinger daleko więc wygrana Kamila moim zdaniem dziś,nie ma innej opcji.
Sjoeen vs Żyła |2| kurs:1,97⛔
Wiewiór to przede wszystkim regularność,a do tego skacze na takim poziomie jak Norweg.Sjoeen ma niesamowite możliwości ale poprzedni konkurs utwierdził mnie w przekonaniu,że psychika jeszcze nie ta co trzeba.Żyła powinien być wyżej,Norweg może skoczyć dwa razy świetnie,a może coś zepsuć.Piotrek po takim kursie do gry.
Bukmacher:STS
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Hakuba HS131 H2H, Letnia GP

Zawody rozgrywane w Japonii a więc tradycyjnie brakuje prawie wszystkich czołowych zawodników . Największymi pretendentami do zwycięstwa są Norweg Sjoeen, Japończyk Kasai oraz reprezentant naszych zachodnich sąsiadów Neumayer.

Jakub Wolny - Shohei Tochimoto
Typ: Jakub Wolny
Kurs: 1.70 Buk: STS
⛔


Pierwszą parą jaką wybrałem jest para Polsko-Japońska .
Faworytem bukmacherów jest Polak z czym się zgadzam . Jakub skacze bardzo ładnie w Hakubie . Na dzisiejszych treningach 4,8,11 miejsca . Co po trzech skokach dało mu 5 miejsce w łącznej klasyfikacji nieoficjalnych not .
Japończyk powoli się rozkręca z treningu na trening skacze coraz lepiej 15,9,8 miejsca pokazują że Shohei będzie jutro walczył o pierwszą 10 .
Uważam że kurs jaki został wystawiony na Polaka jest bardzo dobry do grania . Polak według mnie jest faworytem i jutro powinnien to udowodnić .

Phillip Sjoeen - Taku Takeuchi
Typ: Sjoeen
Kurs: 1.55 Buk: STS
✅

Para która według bukmacherów powinna jutro walczyć o zwycięstwo. Ja jednak uważam inaczej tak jak pisałem wyżej . Według mnie Taku nie włączy się do walki o zwycięstwo daje mu szanse na góra 4-5 miejsce .
Norweg w kapitalnym gazie w treningach 1,1,2 co pokazuje że wielkim faworytem do wygrania jutrzejszego konkursu jest Norweg . Taku w treningach 4,6,1 i pewnie ostatnim treningiem zasugerowali się analitycy .



Daniel Wenig - Daniel-Andre Tande
Typ: Tande

Kurs: 1.90 Buk: STS
✅


Typ na Norwega ponieważ tak czuję . Obaj zawodnicy skaczą na podobnym poziomie w treningach lepszy Niemiec 20,12,12 natomiast Tande 26,16,5 i mam nadzieję że tendencja wzrostowa zostanie jutro potwierdzona w konkursie. W ostatnim konkursie w Courchevel Tande był 10 natomiast Wenig 12 i myślę że teraz może być podobnie.

Dorzucam jeszcze dwie propozycje z Milenium

Amman - Kobayashi 1 @ 1.68 ✅
Wolny - Hula 1 @ 1.45
✅
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Noriaki Kasai wygra kurs:6,75⛔
Value jest.Kasai jest jednym z faworytów do wygrania dzisiejszych zawodów.Obok niego liczyć się będą Sjoeen,Takeuchi,Neumayer,Damjan,może Ammann.Ja po takim kursie stawiam oczywiście na Noriakiego.Na treningach teoretycznie najlepszy Sjoeen i to on został faworytem buków do wygrania zawodów.Kasai jednak skacze na takim samym poziomie.W 1 treningu najdłuższy skok,siódme miejsce.Podczas drugiego druga odległość,czwarte miejsce.Trzecią serię treningową odpuścił.Z tej grupki zawodników to Kasai jest według mnie tym najlepszym i po takim kursie gram na jego wygraną.
Bukmacher:STS
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Hakuba HS131 (2 konkurs) H2H, Letnia GP

Noriaki Kasai - Reruhi Shimizu
Typ: Kasai
Kurs: 1.42 Buk: STS
⛔ Kasai.....

Rywalizacja dwóch zawodników Kwitnącej Wiśni w której zdecydowanym faworytem jest starszy z nich . Noriaki ma już swoje lata i oszczędza się jak może . Odpuścił 3 trening oraz serię próbną . Oddał jako jedyny tylko 3 skoki reszta oddała po 5 . W dzisiejszym konkursie Kasai zajął 10 miejsce , natomiast Shimizu 17 . W nocnym konkursie Noriaki napewno nie skoczy tak słabo myślę że miejsce w pierwszej 6 będzie napewno. Shimizu na swoim poziomie 17 miejsce to coś na jego możliwości , w treningach skakał podobnie jak w konkursie . Uważam że w jutrzejszym konkursie zaliczy jednak kilka pozycji awansu . Jednak o miejsce w 10 może być ciężko.

Podsumowując
Nie ma szans aby Shimizu pokonał Noriakiego dlatego trzeba grać bo kurs napewno się przyda do AKO lub Dubla .

Simon Ammann - Junshiro Kobayashi
Typ: Ammann
Kurs: 1.40 Buk: STS
⛔
Następny..

Wczoraj również grałem ten typ i dziś spróbuję zagrać go jeszcze raz. Oczywiście kurs już jest mniejszy jednak również można dorzucić do czegoś.
Ammann w konkursie 9 miejsce , natomiast Kobayashi 14 . W jutrzejszym konkursie może być podobnie jednak myślę że Ammann trochę się poprawi i powalczy przynajmniej o 6 .
Japończyk u siebie ale Ammann lubi skakać w Hakubie i myślę że jutro to potwierdzi .

Gregor Deschwanden - Karl Geiger
Typ: Deschwanden
Kurs: 1.40 Buk: STS
✅

Odrazu mówię że nie lubię grać na Deschwandena bo potrafi on skoczyć kapitalnie i potrafi kompletnie zepsuć skok. Jednak dziś zaryzykuję bo Szwajcar jest faworytem w parze z młodym Niemcem . W dzisiejszym konkursie lepszy był Szwajcar który był 21 a za nim uplasował się Geiger. Pewnie dlatego analitycy wystawili taką parę . W treningach jednak lepiej Szwajcar dlatego trzeba spróbować grać na Gregora .

Denis Korniłov - Michaił Maksimoczkin
Typ: Korniłov
Kurs: 1.50 Buk: STS
✅


Kolejny bratobójczy pojedynek w którym jest tylko jeden faworyt. Oczywiście Korniłov który jest liderem rosyjskiej kadry .
Para zupełnie nie powinna być tak wystawiona ale skoro jest to trzeba skorzystać .
Korniłov w konkursie 23 miejsce ale tylko dlatego że kompletnie zepsuł swój drugi skok , uważam że jutro nie popełni takiego błedu i będzie walczył o miejsce w 15.
Maksimoczkin oddał dziś dwa równe skoki co potwierdza że jest on w równej formie.Dziś zajął 19 miejsce . Według mnie miejsce powyżej 20 w jutrzejszym konkursie będzie dla niego bardzo dużym osiągnięciem .

Podsumowując uważam że Korniłov pokaże się jutro z lepszej strony niż w dzisiejszym konkursie i udowodni że jest liderem rosyjskiej kadry .

Stefan Hula - Aleksander Zniszczoł
Typ: Hula
Kurs: 1.47 Buk: STS
⛔


Pojedynek Polaków w którym zdecydowanym faworytem jest Stefan . Hula zepsuł dziś kompletnie skok i dopiero 32 miejsce . Zniszczoł 33 miejsce co też jest słabym wynikiem jak na niego . Hula skakał w Hakubie bardzo powtarzalnie w treningach 13,14,14 miejsce . Natomiast Zniszczoł 23,18 i 33 co pokazuje który z zawodników skacze lepiej i równiej .
Nie ma co się zastanawiać Hula musi wygrać ten pojedynek i już

Phillip Sjoeen-Daniel-Andre Tande
Typ: Sjoeen
Kurs: 1.20 Buk: STS
✅

Nie ma co się rozpisywać kurs nie powala na kolana ale nie ma opcji aby wygrał Tande . Sjoeen będzie walczył o zwycięstwo natomiast Tande o pierwszą 6 .

No i jeszcze dwa typy z wyższymi kursami jednak nie warto szaleć ze stawkami bo są to pary w których może się zdarzyć wszystko

Taku Takeuchi - Jernej Damjan
Typ: Takeuchi
Kurs: 1.70 Buk: STS
⛔

Pojedynek na &quot;szczycie &quot; obaj zawodnicy będą próbowali wygrać z Sjoeenem który jest faworytem jutrzejszego konkursu .
Stawiam na Japończyka ponieważ moim zdaniem skacze lepiej niż Słoweniec . Owszem w 1 konkursie lepszy Damjan ale tylko dlatego że Taku trochę zepsuł swój drugi skok . Jutro uważam że będzie zdecydowanie lepiej i to Japończyk znajdzie się wyżej na podium .

Matjaz Pungertar - Lauri Asikainen
Typ: Pungertar
Kurs: 1.70 Buk: STS
✅

Słoweniec dziś 6 miejsce natomiast Fin zajął 7 miejsce . Fin zawdzięcza tą pozycję drugiemu skokowi w którym skoczył bardzo dobrze. W treningach obaj zawodnicy skakali na podobnym poziomie jednak bardziej regularny był Słoweniec i jutro uważam że też będzie górą .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom