>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Letni typer w Sportingbet

sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik


W Sportingbet rusza Letni typer. W puli nagród łącznie aż 400.000PLN :!: Nagrody pieniężne, tablety, telefony i wiele innych do zdobycia w naszym Letnim typerze.

Letni typer jest podzielony na trzy etapy:
- Faza grupowa Copa America,
- Faza pucharowa Copa America,
- Wimbledon

Zachęcamy do wzięcia udziały w konkursie. Ponadto nie zapomnijcie o tej promocji:

Mistrzowska Promocja w Sportingbet: 2 bonusy przy pierwszej wpłacie! 100PLN + 200PLN.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
wszystko ładnie, za mecz Chile - Ekwador, dostałem 10 darmowych spinów. ale z tego nie było nawet 25 groszy !! Nie , nie liczę na jakąś dychę, ale SLOT jest chyba mocno podkręcony !? i powinno chociaż te 1 czy 1,5zł dawać , przecież, żeby zagrać trzeba postawić dubla co najmniej, a we wcześniejszych promocjach wystarczył singiel.
Co to za promocja, co nawet marchewki nie daje ?? Przyznam ,że można się zrazić do firmy przez takie z pozoru niewinne zachowania. mam nadzieję ,że to tylko jakieś chwilowe kręcenie na Slocie i akurat ja miałem pecha,że nic na zachetę nie zostało.
(Dotyczy to także Typów Dnia , na dokładny wynik. oraz BetClub i zmiana warunków i zdrapek na niższy nominał . gdzie i tak nigdy nic nie zostaje po obrocie))


Szkoda ,ze sportingbet idzie w tym kierunku, bo wcześniejsze promocje były fajne i obiecujące (akurat ja nie trafiałem tak jak aby Hokejowe Mistrzostwa zapisać na plus, ale szansa była)

Tutaj , jest to &quot;letnia&quot; Letnia Promocja. połączona z innymi bardziej restrykcyjnymi zasadami dla lojalnych klientów. Wiadomo , o co chodzi . (do domysłu)

Proszę to przekazać swoim przełożonym.


Przy tylu bukmacherach na rynku i ciągle pojawiających się nowych lojalność chyba powinna być mocniej wyceniana.

ale cóż ja mogę........... , najwyżej ograniczyć aktywność
pozdrawiam
 
zaleschief 3

zaleschief

Użytkownik
ja miałem 7 zł z 10 spinów. Potem grałem dalej i przegrałem.

Ogólnie fajne te promocje są. Pytanie Sportingbet_PL.

wygrał ktoś w tych Hokejowych Mistrzostwach Świata ? Ilu prawidłowo wytypowało klasyfikację medalową.
 
M 0

mosto1962

Użytkownik
W typerze hokejowym wygrałem ok.57 zł za trafione typy pamiętam że masa ludu trafiła limit meczy. Teraz trafiłem 10 spinów może było 8 zł, a z obrotu 0 zł. pozdro
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Panowie, jest sezon ogórkowy. Zatem i tak lepsza taka promocja niż żadna. A z darmowych spinów czasami można coś ugrać. Nikt przecież nie wygrywa co rusz na free spinach. Tego typu promocje nie opłacałyby się. Niemniej tutaj dają, a jak dają to trzeba brać ;) Lepszy rydz niż nic, a przy okazji tam jakieś nagrody rzeczowe jeszcze można złapać jak widzę.
 
Do góry Bottom