>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka - panie i panowie

Status
Zamknięty.
krzaku 0

krzaku

Użytkownik
W lekkiej atletyce największe szanse na medal z Polaków mają: M. Pyrek, M.Plawgo i A.Jesień oraz polskie sztafety 4x400m. Liczę że się myle i będzie jeszcze więcej krążków dla naszych ;)
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
W lekkiej atletyce największe szanse na medal z Polaków mają: M. Pyrek, M.Plawgo i A.Jesień oraz polskie sztafety 4x400m. Liczę że się myle i będzie jeszcze więcej krążków dla naszych ;)
Hmm z tych szans według Ciebie to wydaje mi się pewna tylko Monika, z resztą kompletnie się nie zgadzam zwłaszcza z tą sztafetą. Prędzej liczył bym na Majewskiego
 
kalemba_9 5

kalemba_9

Użytkownik
Ja rwoniez nie liczylbym na sztafety ale Jesien i Plawgo wygladaja bardzo solidnie i mysle, ze przynajmniej o braz moga powalczyc.Monika powlaczy o braz z Foevanowa.I sadze, ze to wszystkie nasze sznase medalowe w lekkoatletyce.Troche tego malo :/
 
13_skary_13 0

13_skary_13

Użytkownik
Piotr Małachowski w dysku, no i Szymon Ziółkowski w młocie, obaj panowie mają wielki potencjał i będą walczyć o wysokie miejsca. Liczę również na to że Igor Janik i Kamila Skolimowska powalczą o pierwszą 5 w swoich konkurencjach. Pozdrawiam
 
Y 9

yancho

Użytkownik
Carolina Klüft - Olympic Games 2008
Will she win any individual medal? Yes 3,40
Jak to możliwe ze expekt taki kurs dal? Przeciez ona siedmioboj wygra a jak nie o na bank medal bedzie miec...?
Wyjasni to ktos?
 
erka 1

erka

Użytkownik
Carolina Klüft - Olympic Games 2008
Will she win any individual medal? Yes 3,40
Jak to możliwe ze expekt taki kurs dal? Przeciez ona siedmioboj wygra a jak nie o na bank medal bedzie miec...?
Wyjasni to ktos?
Ona nie startuje w tym roku w siedmioboju bo ja to znudzilo. Zdecydowala sie tylko startowac bodajze w skoku w dal gdzie jest kilka trudnych rywalek wiec kurs wydaje sie adekwatny..
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Carolina Klüft - Olympic Games 2008
Will she win any individual medal? Yes 3,40
Jak to możliwe ze expekt taki kurs dal? Przeciez ona siedmioboj wygra a jak nie o na bank medal bedzie miec...?
Wyjasni to ktos?
Tak jak kolega już pisał. Sam przeglądając zakłady na LA zwróciłem uwagę na ten zakład. Gdyby startowała w wieloboju to medal pewny. Wiadomo, że Carolina osiągnęła wszystko tylko brak jej rekordu świata.
Oglądałem kilka mityngów gdzie skakała w dal. Raczej marne szanse na medal. Trochę nie bardzo zrozumiała decyzja jak dla mnie Caroliny.
A dziś Majewski ładnie zaskoczył :-D
Amerykanie strasznie słabo. Biłonog, Nelson, Hoffa, Michniewicz nie popisali się.
 
13_skary_13 0

13_skary_13

Użytkownik
No Majewski bardzo dobrze, no i poprawił swoją życiówkę prawie o pół metra, mamy już 2 medale :-D LA może nam dać najwięcej medali jeśli nasi zawodnicy będą tak zmobilizowani jak dzisiaj Majewski. Widzieliście dzisiaj 10000m kobiet? Heh byłem w szoku, piękna wygrana Dibaby z Etiopii, ostatnie okrążenie pobiegła jakby biegła na 400 metrów, byłem pod ogromnym wrażeniem.
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Witam. LA na igrzyskach i MŚ to skarbnica dobrych kursów, które do tego często wchodzą. Szkoda że nasza tv tak mało pokazuje eliminacje. Dzisiaj zobaczyłem przypadkiem jeden skok Savigne w eliminacjach trójskoku kobiet i jestem pod wrażeniem. Przyczajony tygrys, ukryty smok, nie wiem kto mógłby jej przeszkodzić w wygraniu konkursu finałowego? W ofercie Fortuny na niedzielę jest pozycja:
Savigne- V kurs 1,9
Polecam. Pozdro.
 
13_skary_13 0

13_skary_13

Użytkownik
A ja po biegach Jamajczyków na 100m, puściłem singla że wygrają sztafetę 4x100m, bo to z jaką łatwością biega Usain i Asafa jest wspaniałe. Polak Piotr Małachowski zajął pierwsze miejsce po eliminacjach rzutu dyskiem mężczyzn:-D.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Złoto dla Bolta, Powell zawiódł!!!​


Usain Bolt został Mistrzem Olimpijskim na 100m!!
Ustanowił też rekord świata!!! Od początku zrobił sobie dużą przewagę i pod koniec dystansu cieszył się ze zwycięstwa i nie biegł aż tak szybko.
Mimo to pobił rekord świata należący do jego samego.
Kompletnie zawiódł inny Jamajczyk. Asafa Powell, który w był razem ze swoim rodakiem pretendentem do zdobycia złota zajął tylko 5 miejsce!!!
Zawsze miał fenomenalny start, tym razem jednak nie zaczął tak dobrze.
To dla niego wielka porażka, miało być złoto, a nie stanął &#39;&#39;nawet&#39;&#39; na najniższym stopniu podium. Wszyscy teraz krytykują Powell&#39;a , a Amerykanin Tyson Gay nie zakwalifikował się nawet do finału. Jest w słabej dyspozycji i nie udało mu się w półfinale zająć miejsca premiowanego awansem.


Wynik finału:

1.Usain Bolt 9,69
2.Richard Thompson 9,89
3.Walter Dix 9,91
4.Churandy Martina 9,93
5.Asafa Powell 9,95
6.Michael Frater 9,97
7.Marc Burns 10,01
8.Darvis Patton 10.03
 
V 3

vulture

Użytkownik
Witam, na podstawie moich obserwacji z tego sezonu, oraz wyników eliminacji polecam na dzisiaj typy na finały lekkoatletyczne w Pekinie:
Rzut dyskiem kobiet
Barrios miejsce na podium TAK 1,45
Skok o tyczce kobiet
Stuczynski - Pyrek 1 1,40
Skok w dal mężczyzn
Tsatoumas miejsce na podium TAK 1,40
Te trzy typy oceniam jako 9/10
Dla tych, którzy szukają wyższego kursu polecam:
Bieg na 800 metrów kobiet
Maria Mutola miejsce 1-5 TAK 2,20 5/10
Skok w dal mężczyzn
Saladino - Camejo 2 3,15 3/10
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Co do występu Bolta. Ten człowiek jest niesamowity. Prawdziwie show zrobił :] Taki wynik z &quot;palcem&quot; wiadomo gdzie ( ???? ) to po prostu wielki szacunek. Teraz z niecierpliwością czekam na finał skoku o tyczki pań, i myślę, że Pyrek miejsce 2-3, zaś Rogowska 4-6 ????
 
qbson 0

qbson

Użytkownik
Jak oceniacie szanse naszego dyskobola Małachowskiego? Myślicie, że ma szanse wygrać te zawody? Pytam bo nie znam umiejętności jego przeciwników którzy są faworytami tj. Alekna i Kanter.
A typ na zwycięstwo Inny niż(Alekna,Kanter)- zwycięzca 2,80 jest dość zachęcający.
 
jawmar 0

jawmar

Użytkownik
skok w wzwyż zwycięzca
Stefan Holm 2,85
dzisiaj o godzinie 13:10 rozpocznie się finał soku w wzwyż jest w tej konkurecji dwóch pretendentów do złota Silnov i Holm moim zdaniem wygra ten drugi jest w życiowej formie numer 1 na świecie poza tym to weteran więc raczej trema go nie zje rusek to też dobry zawodnik ale mówi się tak czasem trzeba posłuchać intuicji i to mi ona mówi więc czas pokaże
 
jawmar 0

jawmar

Użytkownik
skok w wzwyż zwycięzca:cry:
Stefan Holm 2,85
dzisiaj o godzinie 13:10 rozpocznie się finał soku w wzwyż jest w tej konkurecji dwóch pretendentów do złota Silnov i Holm moim zdaniem wygra ten drugi jest w życiowej formie numer 1 na świecie poza tym to weteran więc raczej trema go nie zje rusek to też dobry zawodnik ale mówi się tak czasem trzeba posłuchać intuicji i to mi ona mówi więc czas pokaże
niestety 4 miejsce trudno się mówi o złoto nie miał szans walczyć... srebro było w zasięgu ale nie udało się,...
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Spotkanie: Kto wygra Maraton na IO - panowie ?
Typ: Marin Lel
Kurs: 3.50
Bukmacher: bah
Jutro pasjonujący pojedynek w Maratonie mężczyzn na IO. Jak wiadomo, ten dystans &quot;należy&quot; do Kenijczyków, i to właśnie oni będą faworytami jutrzejszej &quot;potyczki&quot;. Wielkie nazwiska - Lel, Wanjiru, Shami, Kebede, Goumri, Merga - rozpoznawalne na całym świecie. Faworytem jest ten pierwszy - Martin Lel. Krótko o nim : Jest w znakomitej formie. W tym roku wygrał maraton w Londynie, tak jak w poprzednim roku, oprócz tego wygrał maraton w Nowym Jorku (2007) i jest jednym z najbardziej utytułowanych maratończyków. W 2004 roku zwyciężył niespodziewanie - Stefano Baldini. Cóż - jutro będzie to na pewno pojedynek Lela z Wanjiru. Ten pierwszy ma 30 lat i naprawdę wątpię aby był w stanie za 4 lata wystąpić na Olimpiadzie. Jeśli wygra będzie to dla niego ukoronowanie kariery. Dla przypomnienia : Wanijru ma 22 lata. Rekordy czasowe : Lel - 2.05.15, Wanijru - 2.06.39. Stawiam na Martina Lela.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom