>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Legia Warszawa - Trabzonspor (6. kolejka fazy grupowej LE) 11.12.2014

Status
Zamknięty.
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik

Przed nami ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Europy. Legia Warszawa mimo pewnego awansu będzie jeszcze walczyć o utrzymanie pierwszego miejsca w tabeli. Szanse są naprawdę duże - Wojskowym wystarczy remis by pozostać na pierwszej pozycji. Skład Legii powinien być zdecydowanie mocniejszy niż w przypadku spotkania z Lokeren. Ponadto w zespole Trabzonsporu nie zagra zawieszony Medjani. Liczymy na interesujący mecz w którym zwycięsko wyjdzie ekipa gospodarzy.

Zachęcamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Jak dla mnie kierowałbym się w stronę zespołu gości, biorąc pod uwagę czynniki takie jak:
- mecz bez udziału publiczności,
- kadrowo jednak lepsza drużyna gości,
- mecz o pierwsze miejsce w grupie,
- pierwszy mecz w Trabzonie, gdzie można było na własne oczy przekonać się o ich sile ofensywnej,
Ogółem typowałbym 40% - 60 % dodatkowo jeszcze patrząc na atrakcyjne kursy na Turków, można spokojnie zagrać DNB 2, czy zaryzykować &quot;czystą&quot; dwójkę.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zgadzam sie z kolega wyżej Trabzon był drużyna lepsza ale nie skuteczna troche im zabrakło szczescia w tamtym meczu.Nie sadze zeby Legia dwa razy pokonała lepsza od siebie drużyne.Mocniej w Trabzon +0.5 1.746 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aliant 531

aliant

Użytkownik
Moim zdaniem Legia nie wypuści już pierwszego miejsca z rąk. Druga porażka z rzędu byłaby naprawdę ogromnym frajerstwem po tym nadspodziewanie dobrym początku. Być może gdyby na ławce trenerskiej siedział jakiś minimalista (czyt. przeciętny polski coach), który wystawiłby drugi garnitur pod pretekstem ogrywania młodzików to wtedy faktycznie, mogłoby być nieciekawie ale że tak nie jest to daję Legii 60% szans na pierwsze miejsce w grupie. Spodziewam się raczej nędznego widowiska i maksymalnie 2 bramek. Ja najprawdopodobniej opuszczę ten mecz ale gdybym grał to pewnie zagrałbym albo 1X, typowo na podwyższenie, bo kurs jest w granicach 1,35-1,40 albo under 2,5 za 1,65.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Moim zdaniem Legia nie wypuści już pierwszego miejsca z rąk. Druga porażka z rzędu byłaby naprawdę ogromnym frajerstwem po tym nadspodziewanie dobrym początku. Być może gdyby na ławce trenerskiej siedział jakiś minimalista (czyt. przeciętny polski coach), który wystawiłby drugi garnitur pod pretekstem ogrywania młodzików to wtedy faktycznie, mogłoby być nieciekawie ale że tak nie jest to daję Legii 60% szans na pierwsze miejsce w grupie. Spodziewam się raczej nędznego widowiska i maksymalnie 2 bramek. Ja najprawdopodobniej opuszczę ten mecz ale gdybym grał to pewnie zagrałbym albo 1X, typowo na podwyższenie, bo kurs jest w granicach 1,35-1,40.
Ale że co? Chyba pierwsze 4 zwycięstwa były mega niespodzianka. :]
Faworytem tego spotkania jest dla mnie drużyna gości, pod każdym względem. Po zmianie szkoleniowca wygrali 9 meczów z czego przegrali tylko jeden, kadrowo nie trzeba mówić kto jest mocniejszy, Trabzon musi walczyć o pierwsze miejsce i rozstawienie, Legia musi się bronić. W pierwszym meczu Legia wygrała, ale kto oglądał ten mecz wie doskonale ile szczęścia miała ekipa Berga. Tamten Trabzon był słabszy, teraz to lepsze ekipa, dla mnie nieporozumieniem jest zarówno kurs na wygrana, jak i X2. Ale to dobrze, bez zastanowienia wchodzę w X2 @ 1.75 :cool: Zważywszy na to że dzisiaj zagrożony jest występ Radovicia, a w obronie obok Astiza zagra...Lewczuk ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Moim zdaniem Legia nie wypuści już pierwszego miejsca z rąk. Druga porażka z rzędu byłaby naprawdę ogromnym frajerstwem po tym nadspodziewanie dobrym początku. Być może gdyby na ławce trenerskiej siedział jakiś minimalista (czyt. przeciętny polski coach), który wystawiłby drugi garnitur pod pretekstem ogrywania młodzików to wtedy faktycznie, mogłoby być nieciekawie ale że tak nie jest to daję Legii 60% szans na pierwsze miejsce w grupie. Spodziewam się raczej nędznego widowiska i maksymalnie 2 bramek. Ja najprawdopodobniej opuszczę ten mecz ale gdybym grał to pewnie zagrałbym albo 1X, typowo na podwyższenie, bo kurs jest w granicach 1,35-1,40 albo under 2,5 za 1,65.
Nie widzę ani jednego składanego zdania w tym poście wiec skomentuje.

Druga porażka Trabzonu ze słabszym rywalem byłaby frajerstwem.
Żaden trener w kontekście walki o 1 miejsce nie wystawił by młodzików wiec nie wiem jaki cel ma to zdanie.

60% gdzieś na forum wyczytałem ze Legia jest minimalnym faworytem a kursy prawie 50/50 na 1/X2 wiec trzeba grac na zespół turecki.

Legia nie poradzi sobie w roli druzyny prowadzącej grę wiec granie 1X po takim marnym kursie to żenada.
Nie zdziwi mnie porażka Legii dzisiaj.
 
dawidek3555 92

dawidek3555

Użytkownik
Legia - Trabzonspor 2 @ 3.75
Legia - Trabzonspor 2 (-1) @ 6.60
Legia - Trabzonspor 2 X2 @ 1.72

Mecz o 1 miejsce w grupie. Szczerze mówiąc nie widze w tym meczu Legii, mimo, iż wygrywa na swoim podwórku to w ostatnim meczu Ligi Europejskiej nie zachwyciła. Trabzonspor jest o klasę lepszy od pozostałych rywali w grupie. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami Trabzonspor mógł wygrać kilkoma bramkami zabrakło po prostu skuteczności. Kolejnym argumentem jest to, że Legia nie ma wsparcia kibiców. Kiedy zobaczyłem kursy byłem bardzo zdzwiony myślałem, że to Trabzon będzie faworytem, taki kurs na turecką drużynę tym bardziej zachęca do grania. Polecam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak wiadomo nie zagra Rzeźniczak. Wyczyścił się ostatnio... teraz pytanie do kibiców Legii jak rozpatrujecie się na kartkę dla Lewczuka, Astiza czy Vdorjlaka? Kursy zachęcają a Lewczuk nie ma żadnej kartki w LE, Astiz to samo. Arbitrem będzie Kenn Hansen. 12 meczy i 49 żółtych i czerwona. Sędziował on mecz Sevilli z Rijeka gdzie dał 3 żółte i czerwoną, w meczu Napoli z Young Boys nie pokazał żadnej. Sędziował także potyczkę Hiszpanów z Białorusinami gdzie pokazał 4 kartki. Moim zdaniem walka będzie dziś na całego bo w grę wchodzą olbrzymie pieniądze a blok defensywny może dziś się napocić. Co myślicie o zawodnikach, których wymieniłem.
 
belo 106

belo

Użytkownik
Jak wiadomo nie zagra Rzeźniczak. Wyczyścił się ostatnio... teraz pytanie do kibiców Legii jak rozpatrujecie się na kartkę dla Lewczuka, Astiza czy Vdorjlaka? Kursy zachęcają a Lewczuk nie ma żadnej kartki w LE, Astiz to samo. Arbitrem będzie Kenn Hansen. 12 meczy i 49 żółtych i czerwona. Sędziował on mecz Sevilli z Rijeka gdzie dał 3 żółte i czerwoną, w meczu Napoli z Young Boys nie pokazał żadnej. Sędziował także potyczkę Hiszpanów z Białorusinami gdzie pokazał 4 kartki. Moim zdaniem walka będzie dziś na całego bo w grę wchodzą olbrzymie pieniądze a blok defensywny może dziś się napocić. Co myślicie o zawodnikach, których wymieniłem.
Kartka dla Vrdoljaka to dobry pomysł według mnie.
 
J 0

jurekowsiak

Użytkownik
kto to sędziował? (imie nazwisko adres) najpierw brak karnego, potem nie wiem jak to moglbyc spalony wedlug nich? żenada, na lige senegalu ich wysłać albo do nas do klasy b bo na wiecej nie zasluguja
 
aman 139

aman

Użytkownik
kto to sędziował? (imie nazwisko adres) najpierw brak karnego, potem nie wiem jak to moglbyc spalony wedlug nich? żenada, na lige senegalu ich wysłać albo do nas do klasy b bo na wiecej nie zasluguja

Sędziowanie sędziowaniem, ale w taki sposób żali wylewać nie wypada, zwłaszcza, że wygrał polski zespół.
Według mnie faworytem byli Turcy, dlatego nie stawiałem. Wynik jest niespodzianką, ale powinniśmy się cieszyć z dobrej i skutecznej gry naszych.

Konar25 nie najeżdżaj tak na analizy innego gracza (aliant) zwłaszcza, że okazała się skuteczna w 100%. Łatwo jest powielać opinię i analizy innych a trudniej napisać coś twórczego wbrew masówce i to udało się owemu graczu. Gratuluję nosa.
 
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik
Kurcze, oglądając mecz naliczyłem 7 rogów.
Tyle również podawał bet365 live, livescore i kilka innych stron.

Na uefa.com jednak 8 rogów, doliczyli dodatkowy róg dla Turków - skąd nie wiem.

Dałem niestety under 7,5 i pewnie na nic reklamacje :/
 
J 0

jurekowsiak

Użytkownik
Sędziowanie sędziowaniem, ale w taki sposób żali wylewać nie wypada, zwłaszcza, że wygrał polski zespół.
Według mnie faworytem byli Turcy, dlatego nie stawiałem. Wynik jest niespodzianką, ale powinniśmy się cieszyć z dobrej i skutecznej gry naszych.
Może i nie wypada, ale ja kibicem legii w zadnym wypadku nie jestem, sędziowanie było na strasznym poziomie i takie sytuacje wypaczają wynik meczu...
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Co nie zmienia faktu, że do tematu nic nie wniosłeś, a wylewałeś żale jak komentatorzy na onecie. To chyba nie to forum kolego ;) Oczywiście ewidentny był gol dla Trabzonu, na szczęście nie zdecydowałby o tym, kto wygra. Jak chcesz krytykować, to rób to w merytoryczny sposób, a nie &quot; adres &quot;.
 
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik
Może i nie wypada, ale ja kibicem legii w zadnym wypadku nie jestem, sędziowanie było na strasznym poziomie i takie sytuacje wypaczają wynik meczu...
Kibicem być nie musisz, ale to europejskie puchary i reprezentujący nas jedyny klub.
Twoja wypowiedź (w tym pisane nazwy warszawskeigo klubu z małej litery) wskazuje wręcz na twoją antypatię do tego klubu.
Sędziowskie błędy były w obie strony. Brak karnego dla Legii przy faulu na Dudzie. Odgwizdany niesłuszny spalony przy akcji Kucharskiego vs czerwo Kuciaka ( w mojej opinii karny wątpliwy bo piłka już przed kontaktem wychodziła poza pole gry) i niesłusznie nieuznany gol ze spalonego dla Turków. Trener Turków słusznie przyznał iż sędzia mylił się w obie strony. Zwycięstwo Legii jak najbardziej zasłużone.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Kibicem być nie musisz, ale to europejskie puchary i reprezentujący nas jedyny klub.
Twoja wypowiedź (w tym pisane nazwy warszawskeigo klubu z małej litery) wskazuje wręcz na twoją antypatię do tego klubu.
A jak odniesiesz sie do wyzwisk A. Milika przez????legijnych kibiców? Toz to przecież reprezentant kraju który strzela bramki dla Polski! Czy wypada w obcym kraju besztac go z blotem w obecności obcokrajowcow?
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
A co to ma do rzeczy w ogóle? Mieli Legioniści bić przed nim pokłony, bo to reprezentant? Niech pogra parę lat, to zasłuży na szacunek, a poza tym jak grał w Górniku, to też nie był do końca w porządku wobec kibiców Legii, mniejsza z tym zresztą. Ja np. nie zapomnę Błaszczykowskiemu jak piał o podwyżkę za grę w reprezentacji. Z godłem na piersi w ogóle powinno się grać za darmo i traktować to jako zaszczyt, niestety coraz więcej jest reprezentacji wymieszanych, piłkarzy naturalizowanych i honor gry dla swojej Ojczyzny jest wypierany przez wszechobecny kosmpolityzm i pieniądze. Skończcie temat.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Ma to do rzeczy ze i nie kazdy musi szanowac klub z Warszawy i padac na kolana bo jako jedyny klub wystepuje w pucharach
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Ja jestem kibicem Legii i powiem że ciesze się że ludzie którzy na co dzień NIE kibicują Legii to nie kibicują jej w europejskich pucharach .
NIE POTRZEBUJEMY KIBICÓW SUKCESU ????
Cieszę się że nie jest jak z Lechem kilka sezonów temu gdzie wyszło im kilka spotkań w Europie to co drugi na mieście był kibicem kolejorza...
Nie szanujcie klubu z Warszawy skoro się z nim nie identyfikujecie a my wiemy i czujemy że wasze kompleksy sięgają zenitu ????

EDIT : kyja mówię że ogólnie była &quot;moda na Lecha&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom