>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa - Korona Kielce 29.10.2005

seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Legia Warszawa - Korona Kielce
Kursy w Expekt: 1.55 3.60 5.60

Obydwie drużyny ostatnio pokazują, że są w dobrej formie. Świadczyć o tym mogą choćby ich miejsca w tabeli - odpowiednio 2 i 6. Legia w ostatnich dwóch meczach odniosła zwycięstwa i wydaje się powracać do dobrej formy. Korona natomiast nie przegrała już pięciu meczy z rzędu aż trzy z nich wygrywając. Sądzę jednak, że w sobotę nadejdzie pierwsza od dłuższego czasu porażka Korony. Za Legią zdaje się przemawiać jej dobra gra w ostatnich meczach i atut własnego boiska na którym oprócz porażki z Groclinem Legia odnosi same zwycięstwa. W Legii zawsze jest ciśnienie na zdobycie mistrzostwa Polski i żeby tego dokonać Legia z takimi drużynami jak Korona musi wygrywać. Myślę, że Korona dostanie wreszcie lekkiej zadyszki i przyjdzie chwilowe załamanie formy, a Legia, która jest na fali będzie potrafiła to wykorzystać.

Legia Warszawa - Korona Kielce -&gt; 1 (1.55) :mrgreen: 1:0 :mrgreen:

A wy jaki wynik typujecie? Zapraszam do typowania i komentowania. :wink:
 
domel 49

domel

Forum VIP
ja osobiscie nie daje duzych szans Koronie mysle ze bedzie remis. Oczywiscie jesli Legia wygra nie zdziwie sie po tym co prezentuja ostatnio maja duze szanse ;]
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Legia wyraźny wzrost formy z meczu na mecz, zawodnicy sie rozkręcają co widać po wynikiach
ostatnich spotkań (poza wpadką z Lechem). Ale trzeba zauważyć że Korona też nieźle sobie
poczyna w lidze, przecież 6 miejsce to wysoko, a dodać trzeba chociażby wyjazdowy remis
z Wisła Kraków czy wysokie, bo 3:0 zwycięztwo z Górnikiem Zabrze. I Korona ma jeszcze
jeden atut, mam na myśli dobrze wyszkolonego i bramkostrzelnego Grzegorza Piechne
który bramke lub dwie może Legii śmiało strzelić. Mimo wszystko
Mój Typ: X
Tym razem typ błędny, ale mało brakło do remisu... ????
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Jedno wiem na pewno, a mianowicie to, że w jakiej formie Legia by nie była to i tak jest mocnym zespołem. Może nie jestem w tej kwestii obiektywny bo jest to mój ukochany klub i tylko jemu w Polsce z całego serca kibicuję, ale na pewno trochę racji mam mówiąc, że z Legią zawsze trzeba się liczyć. Jeśli Legia tego meczu nie wygra, a np. zremisuje to pozostanie mi jedynie pogratulować tym, którzy taki rezultat przewidzieli. Nie zawsze typuję zwycięstwa Legii (z Zagłębiem typowałem remis), ale akurat w przypadku tego meczu czuję, że Legia jest w stanie wygrać dlatego na nich stawiam. :wink:
 
wiecznychlopiec 0

wiecznychlopiec

Użytkownik
Piechna jak juz ????
Nie chce znowu sie czepiać żeby nie wyszło takie coś takiego jak w Hyde Parku z tą Baniochą,
ale &quot;mam na myśli (kogo?) ... Piechne&quot; :wink:

(kogo ? ) Grzegorza Piechna , to tak na marginesie.

Legia na pewno tanio skory nie sprzeda i bedzie to naprawde zaciety mecz po ktorym wg mnie druzyny podziela sie punktami.

Moj typ : X
Moj typ na wynik : 1:1
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mecz z kategorii...&quot;ciężkich&quot;. Legia ostatnio gra coraz lepiej. Ostatnio pokonali w lidze Zagłebie i Wisłę Płock. Po wynikach widać, że były trener Korony Kielce, Dariusz Wdowczyk poukładał klocki i Legia zagra o kolejne zwycięstwo. Bilans Legionistów na własnym stadionie 3-0-1. Ale ze składu wypadli: Marcin Klatt, Jacek Magiera, Dikson Choto, Mirko Poledica i Ahmed Ganem.
Natomiast Korona na wyjazdach spisuje się, można powiedzieć dobrze (2-3-1). W swoim składzie mają bardzo dobre napastnika, Grzegorza Piechny. Ale na pewno obroncy pokryją go dobrze i w tym meczu bramki nie strzeli :p.
Mój typ: 1 lub dla mniej odważnych 1x
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Legia Warszawa - Korona Kielce 1:0

Korona przegrała mecz, ale trzeba jej przyznać, że odnotowała naprawdę niezłą serię.
Legia nie wygrała tego meczu jakoś zdecydowanie, ale spokojnie kontrolowała przebieg meczu. Liczy się zwycięstwo i 3 punkty. :mrgreen:
 
Do góry Bottom