>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Legia Warszawa - Hapoel Tel Aviv 29.09.2011 - czwartek

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP


Legia Warszawa - Hapoel Tel Aviv
2,10 -- 3,30 -- 3,25
Kursy: Unibet

Legia w pierwszym spotkaniu uległa potentatowi holenderskiemu czyli PSV 1-0. Wynik niezły, jednak PSV w pełni zasłużyło na tą wygraną. Natomiast Hapoel niespodziewanie przegrał u siebie 1-0 z Rapidem Bukareszt. Sytuacja w grupie dla Izraelczyków się bardzo skomplikowała bo kolejna ewentualna porażka może przekreślić szanse na wyjście z grupy, co było celem tego zespołu. Ja mam nadzieję że Legioniści przechylą szalę zwycięstwa na swoją stronę i zainkasują pierwsze 3 punkty.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ :!:​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
CWKS LEGIA WARSZAWA - HAPOEL TEL AVIV
3:2
Już dzisiaj w swoim drugim spotkaniu w fazie grupowej Ligi Europejskiej Legioniści podejmowac będą Izraelski Hapoel. W pierwszej kolejce obydwa zespoły doznaly porazek, - Legia z PSV, Hapoel u siebie z Rapidem. Legia miala o niebo trudniejsze zadanie bo grala na wyjeździe i grala ze znana marka w Europie PSV Eindhoven. Podopieczni Macieja Skorży próbowali się ustawic od poczatku meczu defensywnie i grali z kontry, mecz im nie wyszedl i nie ma co rozmyslac. Sądze że mecz z Hapoelem bedzie inny bo i przeciwnik z niższej półki. Legia w końcu w lidze się przełamała i odniosla zwyciestwo wygrywajac nad Belchatowem. W tym sezonie Legia juz pokazala charakter eliminujac taki klub jak Spartak Moskwa, w dodatku wygrywajac na wyjeździe na Łużnikach. Do składu wracają Manu, Kucharczyk i Vrdoljak co na pewno będzie sporym wzmocnieniem. Jeśli Legia mysli o awansie z grupy taki mecz musi wygrać i sądze że z pomoca żywiołowej publiczności jest w stanie.

Typ: 1✅
Kurs: 2,20
Bukmacher: Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
death89 84

death89

Użytkownik
Ja liczę na wygraną warszawiaków. Hapoel na wyjazdach gra niewątpliwie słabo, przegrali w drodze do fazy grupowej LE z takimi &quot;potęgami&quot; :)razz ???? jak Vaduz (2:1), czy Ekranas Poniewieże (1:0), na ich stadionach. W izraelskiej lidze, która nie należy do czołówki na obcych boiskach zdobyli 4pkt - zwycięstwo (z 9 obecnie zespołem w lidze) i remis (z 7). Nic nadzwyczajnego. Jeśli Legia zagra z nimi tak jak drugą połówkę z PSV, czy oba mecze ze Spartakiem, będę spokojny o wynik.
kursy z bet365:
zwycięstwo Legii - 2.10
można także próbować DNB - kurs 1.53
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
No i chyba czas na pierwsze punkty polskiego zespołu w tegorocznych europejskich rozgrywkach. O ile przed dwoma tygodniami Legia przegrała, co było do przewidzenia, tak teraz może powalczyć nawet o tryumf. Hapoel nie zamierza się poddać i położyć przed warszawiakami, ale nie ulega wątpliwości, że muszą uważać na Legię, która remisując i wygrywając ze Spartakiem Moskwa udowodniła, że na murawie ma coś do powiedzenia. Hapoel wcale nie jest zespołem zdecydowanie lepszym, ani kadrowo, ani rzeczywiście czysto piłkarsko. Wiadomo, że jeśli chodzi o technikę, mogą przeważać. Inaczej jednak w przypadku gry fizycznej, tutaj górą powinna być Legia. Myślę, że dobry występ w Europie, może pozytywnie przełożyć się na niedzielny ligowy hit z Wisłą Kraków. Oczekiwania ze strony kibiców są duże i myślę, że warszawiacy są w stanie je spełnić.
Legia lub remis - 1,30 Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik

⚽ Legia Warszawa - Hapoel Tel Awiw 1 @2.20
AKO 2.20 | (3/10) Expekt
Dzisiaj o godzinie 21:05 w Warszawie rozpocznie się mecz 2 kolejki Ligi Europejskiej. Gospodarze Legioniści podejmują drużynę ,,Czerwonych Demonów,, czyli Hapoel Tel Awiw. Według opini dziennikarzy z Izraela drużyna gości jest na etapie przebudowy. Izraelczycy mają spore obawy przed dzisiejszym meczem, i są pod wrażeniem dobrej gry w eliminacjach LE Legii. Potwierdzają to słowa Zviki Halperina : &#39;&#39;W Izraelu panuje powszechna opinia, że mecz z Legią nie będzie łatwy. Nasz rywal to silny zespół, który w eliminacjach sprawił sporą niespodziankę, eliminując Spartaka Moskwa. Hapoel ostatnio nie znajdował się w najwyższej dyspozycji, co potwierdza domowa porażka z Rapidem Bukareszt, remis z Hapoelem Hajfa oraz szczęśliwa wygrana z Bnei Yehuda. Mamy nadzieję, że drużyna będzie maksymalnie zmobilizowana, bo ewentualna porażka bardzo utrudni sprawę awansu.&quot;. Pomimo nienajlepszej atmosfery, zdecydowanie najsilniejszą bronią Czerwonych demonów jest atak. 23 letni nigeryjczyk Toto Tamuz jest najlepszym snajperem Izraelczyków. W drużynie Legionistów po ostatnich występach rowniez nie jest zbyt rozowo, natomiast motywacja i staly zgrany sklad powinien sobie poradzic z druzyna z Izraela na wlasnym obiekcie. Strata punktow w tym meczu zdecydowanie skomplikuje sytuacje zawodnikow ze stolicy w grupie. Duzo bedzie zalezalo od drugiego meczu, miedzy holenderskim PSV a rumunskim Rapidem Bukareszt. Jednak aby nie patrzec sie na rywali dzisiejszy mecz po prostu trzeba wygrac. Do boju Legia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Pierwsza połowa w wykonaniu Legionistów tragiczna normalnie jak by Im jaja powiązali zero walki zero ambicji 1 strzał na bramke w I połowie i to z 30 metrów?! Jestem ciekawy co tam sie dzialo w szatni ale druga połowa to całkowicie inny zespoł(zresztą podobnie jak w meczu z PSV).Wyszli i zaczeli atakować,walczyć biegać wyprzedzać rywali aż chciało się to oglądać. Pierwsza bramka dla Legii ładna główka Ljuboli.Druga bramka to ewidentny rzut karny i potężny strzał Komorowskiego.Bramka na 2:2 to znowu brak krycia i jeden z zawodników Hapoelu przeszedł 3 zawodników Legii później za bardzo nikt do niego nie dobiega strzał dobitka i niestety bramka.Akcja na 3:2 to dobre rozegranie Legionistów piłka od Ljuboli do Radovica i ten zachował taki spokój w akcji że szok.Zamarkował chyba 2 razy strzał i za 3 razem uderzył gdzie bramkarz już siedział na dupie.
Ogólnie wygranych się nie osądza jednak uważam,że Legia zagrała I połowie tragiczną a w drugiej zagrali tak jak powinni grać przez cały mecz.Nie ma co się ich grą podniecać bo nic wielkiego nie zagrali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typer36 456

typer36

Użytkownik
Natomiast ja nie rozumiem myśli szkoleniowej rywala Legii. Mają bramkę, mają kontrolę nad meczem, a na drugą połowę wychodzą cofnięci. Zamiast Legię dobić, która zaskoczyła od około 55 minuty właśnie ze względu na zostawione miejsce, to się cofnęli i bronili prowadzenia. Totalny bezsens.

W grze Legii widać ogromny potencjał, tylko niech oni na treningach ćwiczą technikę. Przyjęcie piłki zwłaszcza.

Ciekawie wygląda Gol, wg mnie powinien wygryźć Vrdoljaka
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wczoraj był nie pierwszy mecz, w którym Chorwat nie miał takiego wpływu na grę jak Gol (który o ile się nie mylę właśnie Vrdoljaka zmieniał). Ohayonowi dałbym jeszcze trochę czasu, mimo że pewny siebie to jeszcze za krótko tu jest. A z uznanej ligi to jednak nie przyszedł by z miejsca stanowić o sile zespołu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom