>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Legia czy Wisła? jednak tylko Wisła!!

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Jak myslicie ktora z Polskich druzym ma wieksze szanse na przejscie do fazy grupowaj Pucharu UEFA :?: a moze obie nie maja szans :?: a może obie przejda dalej :?: jakie jest wasze zdanie :?:
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Legia aby awansować dalej musi strzelić bramkę. Wynik 0:0 promuje Austriaków. Myślę że Legie stać na awans, ale muszą zagrać dobry mecz zwłaszcza w obronie. Podobną stytuację ma Wisła, z tym że oni muszą wygrać mecz. Zobaczymy kto zostanie trenerem białej gwiazdy. Jeśli będzie to trener który u zawodników zdobędzie zaufanie i wprowadzi odpowiednią atmosferę to myślę że zawodnicy wyjdą zmotywowani na boisko w Salonikach. Iraklis nie jest w najlepszej formie i Wisła ma szanse wyjść z tego pojedynku zwycięsko. Ale ogólnie twierdzę że polskim klubom nie chce się grać w takich rozgrywkach i odpadną obie drużyny. Dla Wisły i Legii priorytetem jest tytuł mistrza Polski, a nie walka w europejskich pucharach.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wisła i LEgia ???? moze zbytnio wierze w polski futbol ale mysle za jak legia zagra mecz tak jak w II polowie pierwszego to na 100% wyjdzie tym bardziej ze austria gra osttatnio fatalnie. jesli chodzi i wisle to mysle ze Okuka stworzy taki team ze wygraja ze slabym iraklisem :mrgreen: ostatnio (wczoraj) przegrali z AEK ateny 0:3 wiec co tu mowic- kolejny slabeusz jest bliski wyeliminowania wiselki :/
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Według mnie w dalszych fazach z Polskich drużyn zobaczymy tylko Wisłe. Krakowianie mają niezłą ekipe i pozostaje tylko żal, że na swoim stadionie ponieśli porażke. W rewanżu w Grecji powinni pokazać swoje prawdziwe oblicze i wygrać gładko z przeciętniakami. Martwi mnie tylko osoba trenera. Nie będe ukrywał, że zatrudnienie na tym stanowisku Serba nie podoba mi się wcale. A jeśli chodzi o Legie to poniesie sromotną porażke.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Niewiem czy przejdą... boisko pokaże... Ja w każdym razie wierze, że przejdą, a przynajmniej WISŁA bo wiara czyni cuda!!
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wisła powinna awansować , według mnie . Natomiast Legia z taką grą to nie ma czego szukać nawet w meczu z rywalami pokroju Sanoku :p
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
jeeeeeeeeeaaaaa!! WISŁA wygrywa!! Troche szczęścia w tym było, ale cóż lepszyt ma zawsze szczęście!! W końcu awansowali i mam nadzieje, ze się pokarzą!! Wiara czyni cuda!!
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
jeeeeeeeeeaaaaa!! WISŁA wygrywa!! Troche szczęścia w tym było, ale cóż lepszyt ma zawsze szczęście!! W końcu awansowali i mam nadzieje, ze się pokarzą!! Wiara czyni cuda!!
tak na ten etap cuda wystarczyly ale na faze grupowa cuda nie wystarcza.
tam juz poprzeczka bedzie postawiona znacznie wyzej.
w fazie pucharowej cenne bedzie juz kazde zwyciestwo wisly.
oby miala ich jak najwiecej.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Wisła Kraków najlepsza w Polsce jest!!!

Dzisiaj szczęśliwie ale zasłużenie Wiślacy pokonali słabszego rywala. Legia natomiast tak jak zawsze dostała w d... W niedziele Wisła rozjedzie Legie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom