>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

legalność

B 0

beata893

Użytkownik
Witam. 
Jestem nowa na forum i chciałam spytać jak to właściwie jest z grami na stronie unibet22? 
czy legalne jest wypłacanie środków z tej strony? nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi a nie wiem czy warto dalej inwestować 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Witam.
Jestem nowa na forum i chciałam spytać jak to właściwie jest z grami na stronie unibet22?
czy legalne jest wypłacanie środków z tej strony? nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi a nie wiem czy warto dalej inwestować
Jest to nielegalne. Za grę na terytorium Polski u bukmachera, który nie ma koncesji wydanej przez MF grozi odpowiedzialność karna - dokładnie grzywna... Zlikwidowane zostały kary pozbawienia i ograniczenia wolności. Dodatkowo na gruncie przepisów podatkowych jest to nieujawniony dochód, no, ale jak by się ujawniło to tylko grzywna bo jak wiadomo przestępstwa nie są opodatkowane... Oprócz grzywny grozi także zwrot całych wygranych wraz ze stawkami...

W praktyce z uwagi na trudności dowodowe, możliwość ominięcia tych ograniczeń poprzez portfele płatnicze gdzie polskie organy w przypadku nawet bardzo poważnych przestępstw nie maja łatwego wglądu no i z uwagi na z reguły niskie wypłaty raczej (póki co organy celne się tym nie zajmują)... Natomiast jak byś miała wygrywać gdzieś powyżej 15-50 tyś to już mógłby być problem... Choć ja słyszałem dotąd w ciągu ostatnich 5 latach o jednej sprawie gdzie chodziło o miliony...
 
Do góry Bottom