>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Lega Basket 2011/2012

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


Montepaschi Siena
Umana Venezia
Bennet Cantu
Banco di Sardegna Sassiri
Benetton Treviso
Banca Tercas Teramo
Sidigas Avellino
Virtus Bologna
Bennet Cantu
Fabi Shoes Montegranaro
Lottomatica Roma
Angelico Biella
Scavolini Pesaro
Armani Milano
Novipiu Monferrato
Vanoli Cremona

http://www.legabasket.it
 
G 33

green-black

Użytkownik
Tenezis Verona - Aget Imola (+6,5) 1.85 (Lega Due)
Oba zespoły w przeciętnym stylu rozpoczęły sezon. O gospodarzach można nawet by powiedzieć, że fatalnie rozpoczęli sezon, bowiem po trzech spotkaniach mają na koncie trzy porażki... W przerwie między sezonami zespół został poważnie osłabiony, odszedł w sumie 13 zawodników, w tym trzon drużyny, tj. tacy gracze jak Jurevicius(12,3ppg;4,6rpg), Waleskoski (13,1ppg;7,9rpg), Trepagnier (11,6ppg;3,2rpg),Bellina (6,8ppg; ) czy jeszcze w trakcie sezonu J.J.Abrams (13,9ppg). W ich miejsce sprowadzono graczy niższej klasy, do tego dochodzi brak zgrania, dużym minusem jest wąska kadra, gdzie praktycznie 5-6 zawodnikami grają przez cały mecz, a to odbija się na poziomie gry na dystansie całego meczu... Lepiej wygląda sytuacja w zespole Imoli, który póki co wygrał dwa mecze i poniósł ostatnio wyrazną porażkę z Barcelloną. Przed sezonem pozbyto się graczy, którzy nie wnosili za wiele do gry, do składu sprowadzono kilku ciekawych graczy jak Fin Kotti, młody David Coournooh (drugi strzelec zespołu na ten moment). Trener ma kim grać, na pewno mają dłuższą ławkę rezerwowych niż gospodarze, jest to zespół z dużym potencjałem i myślę, że dzisiaj stać ich nawet na zwycięstwo, Handi +6,5 to po prostu okazja po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
G 33

green-black

Użytkownik
Morpho Basket - Forli 1.36 (Lega Due) 92-87
Gospodarze po kiepskim początku sezonu (dwie porażki) grają teraz na miarę swoich możliwości. Trzy kolejne zwycięstwa z niezłymi zespołami (Veroli, Ostuni, Scafati) to efekt nie tylko dobrej gry, ale także wielkiej ambicji i walki do ostatniej minuty (w meczu ze Scati po pierwszej kwarcie przegrywali różnicą 15pkt.!, mecz z Ostuni rostrzygnęli w ostatniej kwarcie wygrywając ją zdecydowanie). W meczu z Forli może to być bardzo ważne, bo rywale nie są w stanie grać równo przez 40 minut... Drużyna gości ma bowiem dość wąską kadrę, w zasadzie rotacja zamyka się na 6-8 zawodnikach, dodatkowo dziś nie zagrają obwodowi gracze, Nardi i Campani a pod dużym znakiem zapytania stoi występ Casoliego... W tym tygodniu do zespołu dołączył Joe Trapani ze Scavolini, gdzie się zupełnie nie sprawdził. Grę Forli ciągnie teraz duet Easley(15,8ppg;9,2rpg)-Freeman (26,2ppg;4,6rpg) ale nie są oni w stanie przez 40 minut utrzymać wysokiego poziomu. Jeśli gospodarze nie wdadzą się w chaotyczną grę to powinni spokojnie pokonać Forli.
/// Voskuil 37pkt., 9/13 za 3 pkt.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Świąteczny wpis w temacie będzie należeć do mnie :razz:

NGC Cantu - Armani Jeans Milano ▶ co tutaj dużo mówić :cool: szlagier we włoskiej lidze mamy na koniec świąt. Dwie Euroligowe drużyny które awansowały dalej zmierzą się ze sobą w specyficznej gorącej hali gospodarzy. Obydwa zespoły grały swoje mecze 22 grudnia więc kilka dni temu. Podróż jak i zmęczenie gości nie powinno mieć wpływy na przebieg rywalizacji. Chemia w zespole powinna być bardzo dobra bo mecz w Belgradzie był niesamowity (wrócili za grobu dosłownie). I to na tyle bla bla bla nazywanego wstępem :razz:

Zespół Armani ▶ Najważniejszym argumentem na gości jest ich długa ławka w porównaniu z Cantu. Największym minusem natomiast są przestoje które od początku sezonu im zdarzają. Start-up jest dosłownie zabójczy moim zdaniem a rezerwa to pierwsza piątka innych zespołów mogłaby być spokojnie. Wymienić ? : Bourousis, Mancinelli, Hairston, Fotsis, Cook (5piątka), rezerwa : Nicholas, Rocca, Radosevic, Gentile. Jak widać jest jak rotować.

Zespół Cantu : Start-up : Micov, Markoishvili, Leunne, Marconato, Cinciarini. W rezerwie hm... niezawodny Basile i Shermadini. Ogólnie podobają mi się Gruzini w tym zespole - sporo wnoszą. Obawiam się jednak że jeszcze młodziań Shermandini nie poradzi sobie z Ionem i szybko złapie faule. Wtedy Marconato może nie wytrzymać meczu. Ogólnie problem fauli w tym zespole sporo zmienia. Micov też jakoś wydaje mi się myśli o świętach bo jego gra ostatnio mnie w ogóle nie przekonywała.

Reasumując : poszczególne pozycje jak i rotacja to spora przewaga zespołu Armani. Hala atutem gospodarzy ? goście poradzili sobie w Belgradzie więc niekoniecznie. Największy znak zapytania ? Zaangażowanie i ambicja graczy przyjezdnych, bo tego na pewno nie zabraknie gospodarzom którzy polegli u siebie pierwszy mecz w Eurolidze.

Ogólnie moim zdaniem kursy wystawione są przeszacowane i powinny być w granicach 50%-50%. a skoro jest 2.49 Pinn to ja pobiorę z przyjemnością.

WIN ARMANI jakby ktoś nie wiedział co gram osobiście. ????

E: Wszystko pięknie zawarł Wilk. Ręce opadają jak zaczyna się mecz wiedząc że nie ma sensu wychodzić na parkiet. 43-19 HT jest bardzo wymowne. ŻENADA.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Owszem ekipa z Milano ma silniejszą personalnie pakę,ale czym się tak będzie chciało wygrać ten mecz to wątpie.Ostatnio głównym ich celem był awans do top 16,pojechali do Belgradu i cel osiągneli.Historia ostatnio pokazuje,że graczom Olimpijji ciężko się gra z Cantu na ich terenie (mimo,iż tak jak wspomniał samin1 parkiet NGC to nie jakaś twierdza.Kurs możliwy na gospodarzy i według mnie to oni powinni być dzisiaj lepsi i wygrać to spotkanie ;)
 
N 196

nicks

Użytkownik
ja uwaźam źe wygra
milano
mozna spojrzeć inaczej top 16 wywalczone więc trzeba dać z siebie wszystko
w zespół Milano wpakowano wielkie pieniądze jak na takie warunki
nie widze tu źadnego powodu do opuszczania. jeansy bedą grali bardzo ostro o kaźdą piłke.
A teorie odpuszczeni przypisałbym wiekowym graczom Cantu z krótka ławką którzy zagrali kilka wielkich meczy zostawiając wiele zdrowia

Armani Jeans Milano win
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dno..tylko tyle mozna napisać o postawie Milano w dzisiejszym meczu.Zagrali jak rasowe cipki,bez ducha walki i zaangażowania?Osobiście też liczyłem na niespodzianke i myślałem że utrzymają świetną serie.Stało sie inaczej,to jest liga włoska która stoi razem z nimiecką na czele jeśli chodzi o wypaczone wyniki.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kuma ktos 2.0 na Cantu z Varese? Przyznam szczerze, ze troche mnie to zaskakuje. Trener BC ma strasznie krotka lawke i 3 weteranow ale to chyba lekka przesada? Varese nie jest slabe tylko, ze nie mozna porownywac Ranniko, Kangura itd z liderami Cantu. Tylko Diawara sie tam mocno wyroznia. Scekica nie ma, czy jest wiecej urazow? Chyba niepotrzebnie sie pozbyli Ortnera i Lighty. Ortner dziad ale po co Amerykanina puscili to nie rozumiem troche. Oni maja swoje granie swoj styl i troche on nie pasowal. Narazie daje 3/10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Venezia - Caserta
Data: 03.01.2012 20:30
Typ: 2
Kurs: 2.85
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiaj, dosyć nietypowo bo we wtorek rozgrywana bedzie kolejka koszykarskiej ligi Włoch, z której postanowiłem opisać spotkanie Venezia - Caserta. Faworytem bukmacherów są gospodarze, którzy w lidze do tej pory na 12 meczy, zdołali wygrać połowę z nich. Dzisiaj Venezia zagra u siebie we własnej hali, więc przytocze ich statystyki. Są one dosyć dobre, bo na 6 rozegranych spotkań we własnej hali Venezia wygrała 4 z nich. Przegrali jedynie 2 mecze i to z wymagającymi rywalami jakimi są: Pallacanestro Cantú 76:80 oraz Armani Jeans Milano 66:72. I tak obydwie porazki nie są zbyt wysokie i pokazują, że klub Venezia gra bardzo dobrze u siebie, jednak dzisiaj stawiam, że ta tendencja się odwróci. Przyjdzie im bowiem zagrać z Pepsi Caserta, która także wygrała połowę swoich meczy w lidze. W tabeli jednak są nieco niżej od Venezii ze względu na gorszy bilans małych punktów. Na wyjazdach Pepsi Caserta na 6 meczy, wygrało 2 razy (ze Sieną i Virtus Bologna). Nie spisywali się źle, a ich porażki są po walce nawiązanej przez zespół. Dzisiaj liczę na to, że potwierdzą, iż zasługują na dobrą pozycję w lidze.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Wlochy 16:10 14.01.2012
Cantu - Bologna
typ: -4.5 pkt Cantu ✅
1.80
Betclic
Analiza
Dziś w spotkaniu szesnastej kolejki wloskiej koszykarskiej ekstraklasy Basket Cantu na wlasnym parkiecie podejmie zespol z Bologny. Druzyna dzisiejszych gosci w tym sezonie spisuje ssie jak do tej pory swietnie, z bilansem 10-5, zajmuje aktualnie wspaniale, trzecie miejsce. Cantu jest ciut nizej, na czwartej pozycji, z bilansem 9-6. Trzeba jednak dodac, ze zespol Bologny swoje znakomite miejsce zawdziecza glownie sswietnemu bilansowi spotkan u siebie, 8-0. Na wyjezdzie Bolognie idzie bardzo przecietnie, legitymuje sie bilansem 2-5. Cantu natomiast w tym sezonie sposrod siedmiu rozegranych spotkan u siebie przegralo zaledwie jedno. Ponadto jako gospodarz Cantu wygralo piec ostatnich spotkan, z Biella, Teramo, Armani Milano, Casertą i Avellino. Mimo, ze to zespol Bologny aktualnie zajmuje wyzsza pozycje, to trzeba powiedziec ze w ekipie Cantu mamy przynajmniej na papierze lepszych zawodnikow, bardziej doswiadczonych. Po stronie Cantu mamy doczynienia z wiekszym potencjalem, a biorac pod uwage rowniez forme bologny na wyjazdach zdecydowanie typuje na gospodarzy.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Wloska Liga 16-10 28.01.2012
Sassari - Cantu
typ; -8.5 pkt Cantu
3.40
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu osiemnastej kolejki wloskiej ekstraklasy koszykarskiej Sassari na wlasnym parkiecie podejmie ekipe Cantu. Po siedemnastu rozegranych kolejkach Cantu z bilansem 11-6, zajmuje aktualnie wysoka, trzecia pozycje w lidze. Ich dzisiejsi przeciwnicy z bilansem 9-8 sa aktualnie na 9. miejscu w lidze. Ekipa Cantu to bardzo mocna, europejska druzyna. Wystepuje aktulanie w fazie top 16 w eurolidze i radzi sobie calkiem niezle, ma szanse na awans do kolejnej rundy, na tygodniu pokonali oni Zalgiris we wlasnej hali. Natomiast przed tygodniem minimalnie ulegli wielkiej barcelonie w hiszpanii. Sassari to co najwyzej sredniak ligi wloskiej, z reszta widac to po miejscu w tabeli. Na papierze to goscie wygladaja duzo lepiej i jesli tylko podejda do dzisiejszego spotkania na 100% mozliwosci bez problemow powinni osiagnac zwyciestwo.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Scavolini Pesaro-Bennet Cantu 2 1,50 (zwycięstwo) Milenium ✅

W drugim półfinale w pucharze Włoch w Turynie Pesaro podejmie Cantu.Faworytem według bukmacherów jest ekipa Cantu i trudno się z nimi nie zgodzić.Ekipa Bennet gra w tym sezonie bardzo dobrze,zajmuje niezłe 5 miejsce w lidze,dzielnie walczy awans do top 8 z Maccabi czy Barceloną i dobrze (jak narazie) spisuje się w pucharze Włoch.Wczoraj obie ekipy pewnie wygrały swoje spotkania w ćwierćfinałach.Scavolini pokonało 90-70 Venezie a Cantu 99-70 Avellino,szykuję się zatem dzisiaj ciekawy mecz.Stawiam tutaj na drużynę Cantu,która według mnie jest zespołem lepszym aniżeli Pesaro_Ogranie na europejskich parkietach z pewnością dodaje przewagi moim faworytom,z początku myślałem,że Cantu nieco odpuści ten puchar na rzecz walki o awans do top 8 w Eurolidze (mecz we czwartek z Barceloną) ale oni wczoraj pokazali,że nie ma mowy o odpuszczaniu więc myśle,że warto w nich zainwestować.Dodatkowo Bennet ostatnio się wzmocnił Perkinsem z Maccabi,co powinno wpłynąć pozytywnie na ich grę ;)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Siena-Cantu 1 1,35 Siena-3,5 1,65 Milenium ✅ ✅

Z początku chciałem zagrać hc+7,5 w stronę Cantu,ale później się rozmyśliłem.Stawiam tutaj na Siene,bo mimo wszystko wydaje się ona zespołęm lepszym.Owszem Cantu w tym sezonie zebrało ciekawą ekipę,ale na Siene to za mało.Siena wczoraj nieco męczyła się z Milanem,ale rywale to czołówka ligi więc nie dziwi w sumie zacięty mecz.Cantu dosyć pewnie ograło Pesaro,ale dzisiaj mierzą się z niewątpliwie pierwszą siłą Włoch,którzy z pewnością chcą wygrać ten puchar i nie odpuszczą.Mając w pamięci wczorajszą końcówkę z Milanem,koszykarze Sieny z pewnością będą chcieli wyrobić kilka ładnych punktów przewagi by końcówke mieć spokojną i nawet przegrywając ostatnie fragmenty gry kilko punktami spokojnie wygrać i sięgnąc po puchar Włoch.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 47

all_in

Użytkownik
Virtus- Montegranaro 1 1,37 ✅ 77:72

Montegranaro jedzie do Bologni która u siebie ma bilans 10:1. Tylko jedna przegrana z Milanem. Trener Drucker ma ciężki orzech do zgryzienia, nie ma praktycznie kim rotowac składu, ma 4 zawodników poniżej 205 i 6 powyżej. O pozycję centra nie ma się co martwic jednak już na obwodzie nie wygląda to ciekawie. Częśc środkowych musiał zrobic skrzydłowymi, a jak wiemy nie jest tak łatwo przestawic centra na jakąkolwiek inną pozycję. W drużynie Bolonii rzuca się przede wszystkim zespół. Mają tak świetną 5, choc czasem Finelli potrafi zaskoczyc jakąś nowością, naprawdę każdy z zawodników dorzuca coś od siebie. Nie ma lidera (choc to również niekorzystne w kluczowych momentach), ale jeżeli komuś idzie gorzej któryś z kolegów nadrabia tą lukę. Ostatnie starcie wygrała na wyjeździe Bolonia 80:74, mam nadzieję iż jutro będzie łatwiej. Nie wiadomo co prawda czy Poeta wystąpi w zespole gospodarzy, ale nawet bez niego Virtus powinien wygrac
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Treviso-Pesaro 2 2,50 ✅ Pesaro(+7,5) 1,50 ✅

13-naste Treviso (9-12) podejmie 9-te Pesaro (11-9).Goście oddalają się od strefy play-off a te jest im głównym celem na ten sezon,ostatnio 3 porażki czas na przełamanie.Treviso ani nie jest jakimś mocarzem w domu (6-5) ani nie ma jakiejś super formy (ostatnio wymęczone zwycięstwo z ostatnim zespołem).Pesaro na wyjeździe gra nieźle (5-5) nie jest złym bilansem,potrafili nawet ograć Siene na wyjeździe.Kurs zachęca.


Cremona-Teramo 2 3,40 ⛔ Teramo(+10) 1,50 ✅
Obie ekipy na dole tabeli.Cremona 15-ta a Teramo 16-te (na miejscu spadkowym),obie jednak taka sama liczba punktów i 1,30 na gospodarzy?!To kpina.Gram tutaj głównie ze względu na niezły kurs na Teramo bo szanse według mnie 50/50.Goście seria L3,którą mogą przerwać już jutro bo gospodarze to team zdecydowanie do ogrania.Jeśli goście marzą o utrzymaniu w takich meczach powinni wygrywać a przynajmniej ostro powalczyć.
 
A 47

all_in

Użytkownik
Cremona ekipa z potencjałem rozwalona przez działaczy. Najpierw sprowadzenie na rozgrywającego Vona Wafera prosto z NBA, która była w trakcie lokautu. Okazało się że Wafer owszem zdobywał wiele pkt ale niestety drużyna cierpiała przez jego egoizm, masa strat w każdym meczu. Po 9 meczach przygoda Wafera się skończyła i nie wiadomo czy dobrze czy źle. Z koniecznosci trener Attilio Caja próbował skrzydłowych na tej pozycji. W zeszłym miesiącu w końcu udało się ściągnąc typowego playmakera- Jasona Richa. Z meczu na mecz drużyna prezentuje się lepiej Jason niezła średnia pkt 14 na mecz. Teraz została wielka dziura pod koszem. Nie ma z kolei cały czas centra. Kakiouzis sprowadzony na początku sezonu rozegrał 4 mecze i... poszedł do Lottomatici. Rolę centra spełnia teraz Perkovic na zmianę z Tuskiem ale silmy skrzydłowi wywiązują się z niej średnio. Teramo to jest bardzo niestabilna ekipa. Bardzo dużo zależy od rezerwowych. Jeżeli się wstrzelą Teramo przeważnie wygrywa, ale bywają mecze gdzie suma pkt wszystkich rezerwowych nie przekracza 2. Raczej ich dorobek wynosi max 5 pkt. Obok rezerwowych najistotniejsze moim zdaniem będą rzuty 3pkt zawodników gospodarzy. Jest to ich silna broń, ale jeżeli będzie to poziom poniżej 25% raczej niewielkie szanse na zwycięstwo. Według mnie kursy prawidłowo wystawione, odzwierciedlają procentowe szanse na zwycięstwo ale przeciwko Teramo bym nie grał gdyż już pokazali z Milanem że w formie są w stanie wygrac z każdym
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Venezia-Biella NO BET

Czwarty kontra 11-sty zespół włoskiej ligi.Faworytem gospodarze,którzy ostatnio się spisują bardzo dobrze,można nawet powiedzieć,że najlepiej z całej ligi (Bilans 8-2 w ostatnich 10 spotkaniach).W domu też groźni bilans 8-2 o tym świadczy.Biella ostatnio słabo (gorzej w ostatnich 10 spotkaniach grał tylko ostatni Monferrato).Na wyjeździe bez wygranej od 7 spotkań,co przy formie Venezii stawia ich w roli zdecydowanych faworytów czy jednak będzie gładkie zwycięstwo gospodarzy?Według mnie nie.Wszystko przemawia za gospodarzami,własny parkiet,forma,pozycja w lidze,ale według mnie goście mocno się postawią a może nawet i wygrają mecz,kto wie.Ścisk w górnej części tabeli powoduje,że takie mecze Venezia musi wygrywać,ale Biella wciąż ma szanse na play-offy i z pewnością o nie powalczą.Każda seria też kiedyś się kończy i te L7 gości away nie wygląda zachęcająco by grać przeciwko nim,jeśli bym miał coś grać to w strone gości jakieś hc (+10 po 1,50 w Bet365 wygląda nieźle) ale odpuszczam.Mimo wszystko ciężki mecz.
 
A 47

all_in

Użytkownik
Venezia- Biella 1 1,34
Venezia(-4,5) Biella 1 1,61

Venezia to taki nasz Śląsk Wrocław. Postanowiono odbudowac zespół i wykupic miejsce w Lega Basket. Efekty są piorunujące, Venezia została czarnym koniem rozgrywek. Zakontraktowali doświadczonego trenera Mazzona, który zna realia włoskiej ligi. Ograniczono możliwośc niewypałów do minimum. Wszyscy zawodnicy ograni we włoskiej lidze i wiadomo czego można się spodziewac. Świetnie współpracują ze sobą 4 Amerykanie- Clark, Young, Slay, Bowers. Na centrze mamy naszego Szymona Szewczyka. Niezła ławka rezerwowych która zawsze dorzuca swoje. Vanezia gra świetnie zespołowo. Często rzucają z czystych pozycji, przeciwnicy się gubią. Nieźle rzucają również za 3. Równa, dobra ekipa, ale to jeszcze nie ten sezon. Umieją bezlitośnie obnażyc braki przeciwnika. Biella to przede wszystkim Coleman i Pullen. Na jedynce goście mają przewagę. Dwójka może minimalnie Pullen vs Clark, ale tylko trochę. Reszta po stronie ekipy gospodarzy. Ławka in plus, Szewczyk vs Miralles będzie ciekawie ale Szymon dzisiaj pokaże mu jak się gra pod koszem, reszta również przewaga nad przeciwnikiem. U siebie Venezia bilans 8:2, gdzie przegrali z Cantu i Milanem, ale już mają na swoim koncie wygraną ze Sieną. Samą jedynką mecz będzie ciężko wygrac. Coraz realniejsze staje się drugie miejsce przed PO dla Venezii. Dobry terminarz 6. miejsce ale o 2 mecze mniej, po dzisiejszym zwycięstwie będą mieli tyle samo pkt co Cantu, Bolonia i Sassari, mając 1 mecz mniej na koncie. Biella miała na początku dobry terminarz i to ich wywindowało do góry teraz już trudniej i efekty tego widac
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ceserta-Cremona 1 1,50 Milenium ⛔

Sąsiedzi w tabeli,Ceserta 14 a Cremona 15.Stawiam tutaj na gospodarzy,którzy po ostatnich 3 porażkach zbliżyli się do strefy spadkowej.O ile porażki z Milanem i Cantu do przewidzenia o tyle porażka z Romą w domu to już było dla mnie lekkie zaskoczenie.Cremona mnie nie przekonuje nawet,że ostatnio ograli Milan w domu.Goście jednak na wyjazdach słabiutko,tylko 2W i 10L.Ceserta ma serię 3L oraz 4L w domu więc czas na przełamanie.W poprzednich latach na terenie Ceserty gospodarze pewnie wygrywali i myśle,że i tym razem wygrają,może już nie tak pewnie,ale zwyciężą.

Lega 2:

Bologna-Scafati 2 1,90 ⛔

Obie ekipy walczą o zupełnie inne cele,Bologna o utrzymanie,goście o mistrza.Scafati obecnie jest drugie i do liderującej Reggiany traci tylko 2pkt,więc wygrać trzeba.Goście dodatkowo ostatnio 2L na wyjazdach a,że Bologna mocarzem jakimś nie jest to po takim kursie im warto na przyjezdnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom