>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lech - Udinese 1/16

Status
Zamknięty.
r0b3rt0 0

r0b3rt0

Użytkownik
Moim zdaniem warto by postawić over 2,5 w tym meczu. Lech już pokazał w tych rozgrywkach, że potrafi strzelać - zwłaszcza przed własną publicznością. Udinese zresztą dosyć sporo wpuszcza bramek w Serie A ale także strzela całkiem sporo czy to w lidze czy w pucharze. Z tego co widziałem to kurs na over 2,5 koło 2-2,10 a więc kusząca propozycja ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Prawdopodobny skład Lecha na mecz z Udinese: Ivan Turina - Grzegorz Wojtkowiak, Bartosz Bosacki, Manuel Arboleda, Ivan Djurdjevic - Rafał Murawski, Dimitrije Injac - Robert Lewandowski, Semir Stilic, Jakub Wilk - Hernan Rengifo.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Kadra Udinese na mecz z Lechem:

bramkarze: Emanuele Belardi, Samir Handanović
obrońcy: Jan Koprivec, Andrea Coda, Felipe, Maurizio Domizzi, Giovanni Pasquale, Luigi Sala, Cristian Zapata,
pomocnicy: Kwadwo Asamoah, Gaetano D’Agostino, Gokhan Inler, Mauricio Isla, Christian Obodo, Luca Ursella, Niki Zimling
napastnicy: Antonio Di Natale, Simone Pepe, Fabio Quagliarella, Alexis Sanchez

Widzicie jakieś poważne braki w składzie Udinese?
Ciężko będzie Lechitom przeciwstawić się grającej w najmocniejszym składzie drużynie Pasquale Marino.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Kadra Udinese na mecz z Lechem:

bramkarze: Emanuele Belardi, Samir Handanović
obrońcy: Jan Koprivec, Andrea Coda, Felipe, Maurizio Domizzi, Giovanni Pasquale, Luigi Sala, Cristian Zapata,
pomocnicy: Kwadwo Asamoah, Gaetano D’Agostino, Gokhan Inler, Mauricio Isla, Christian Obodo, Luca Ursella, Niki Zimling
napastnicy: Antonio Di Natale, Simone Pepe, Fabio Quagliarella, Alexis Sanchez

Widzicie jakieś poważne braki w składzie Udinese?
Ciężko będzie Lechitom przeciwstawić się grającej w najmocniejszym składzie drużynie Pasquale Marino.

Z ostatniej kadry meczowej w Serie A brakuje jedynie Ferronettiego ktory zlapal kontuzje i Floro Floresa ktory jest &#39;pod forma&#39; i dlatego nie gra. Jak juz wczesniej gdzies pisalem spodziewam sie gora 3 zmian w ich skladzie w porownaniu do ostatniego ligowego meczu.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W składzie Udinese nie widzę Lukovicia, dynamicznego prawego obrońcy, który świetnie podłącza sie do akcji ofensywnych. W obronie na pewno środek przytrzyma Domizzi, obok niego zagra Coda, a na prawej Zapata. Choć i tak tam Domizzi jest najważniejszy. Ogólnie jak Udinese przyciśnie sie &#39;do ściany&#39; to sie gubią i to bardzo.

Boje się trochę, że Inler wyłączy z gry Semira Stilicia.

Najważniejsze będzie aby w Lechu dobrze funkcjonowały skrzydła Djurdjevic + Wilk i Wojtkowiak + Lewandowski, bo to chyba najsłabsze punkty Udinese i tak ich można pokonać.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Udine jest w cyklu rozgrywania Ligi i to jest ogromny minus dla Lechitów odkładając na bok umiejętnosci
Druga sprawa to dyspozycja Lecha, wielu zakłada ze będzie ona conajmniej podobna jak w rundzie jesiennej a ja mam troche odmienne zdanie zwłasza do kondycji...zobaczymy czy Smuda zajezdzil podopiecznych jak miało to miejsca w innych miejscach po pierwszej rundzie..przy dobrej postawie Lecha na wiecej niż remis raczej nie ma co liczyć tak samo jak na dobrą forme w tym cyklu sezonu
 
djhouse 0

djhouse

Użytkownik
ja jestem skłonny postawic teze że lech tego meczu nie przegra
dlaczego?
Udine jutro zagra kilkoma rezerwowymi zawodnikami. Trener włochów mówił że zagra napewno 2-3 rezerwowych, a moze wiecej, nie wiem.

po 2 widziałem wczoraj dość obszerny wywiad z trenerem Smudą, który mówił że lechici są bardzo spragnieni gry. dla nich o wiele wazniejsze od pieniędzy jest zwycięstwo z Udine. Podobno nawet w przerwie świątecznej indywidualnie się lekko przygotowywali do wznowienia treningów. Mówił także, że na treningach dostrzega lepszą dyspozycje swoich zawodników, niż w rundzie jesiennej!!!
Ja jestem naprawde dobre mysli. Za mniejszą stawke zaryzykuje jutro czystą jedynke na Lecha
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Do tej pory bylem optymista przed grupowymi spotkaniami LEcha. Teraz, potyczka z Udinese wydaje mi sie byc nie do przejscia. Tradycją gier polakow jest porazka w meczach wiosennych (tj. wisła). Wynika to z tego ze dla polskich druzyn- lecha, jest to pierwsze w tym roku spotkanie o punkty, jeszcze nie są w grze. Włoski zespol wydaje sie powracac do formy a mimo to i tak stanowi mocny zespol. Plusy przed jutrzejszym spotkaniem to własna publicznosc, spora publika meczu i obecnosc wizytatorow (zawsze w jakims stopniu wplywa to na gre pilkarzy), do 3 razy sztuka dla Smudy ;) pewne osłabienia w ekipie przyjezdnych no i oczywiscie fakt ze do stracenia nie ma zupelnie nic. JEsli chcemy marzyc o awansie, strata bramki na bługarskiej moze nam to zdecydowanie odsunac a wydaje mi sie ze pomimo dobrej i skutecznej gry w ataku moze to byc za malo.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Myślę że Lech jest w stanie ograć średniaka włoskiej Serie A.Pierwszy mecz przy Bułgarskiej, na pewno da otuchy naszym zawodnikom.Dobry rezultat u siebie i potem tylko utrzymać korzystny wynik na Udinese i mamy 1/8 ???? łatwo się mówi ale ja wierze że są w stanie osiągnąć w tych pucharach bardzo dużo :mrgreen:
Niestety ale włoski średniak to moze byc za duzo na polskiego &quot;lidera&quot;.

Spotkanie ew. rywala lechitów:
(pierwszy mecz)
Zenit St-Petersburg 2-1 VfB Stuttgart
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
ja nie chcę być złym prorokiem , ale coś wydaje mi się , że dzisiaj drużyna Lecha przegra to spotkanie ( obstawiam 3:1 ) . Oczywiście , chciałbym , że tak się nie stanie i Lechici wygrają mecz , ale jestem raczej pesymistą. Jak już pisaliście , ten ligowy włoski średniak , to może być zbyt duże wyzwanie dla Lecha , tym bardziej , że ostatnio grają coraz lepiej i można powiedzieć , że są w &quot;gazie&quot;. Do tego w drużynie z Poznania nie zagra m.in. Sławomir Peszko , który pauzuje za kartki , a bez niego pomoc już nie będzie wyglądała tak samo. ???? Ona jak biegł to aż przecinał powietrze , co pokazał w meczu z CSKA między innymi. MIMO WSZYSTKO TRZYMAM KCIUKI ZA LECHITÓW ???? ????
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Z gory przepraszam za praktycznie 3 post pod sobą ale widze ze temat stał sie dosc wolny.
Poruszyla mnie dzis magia UEFA i polskiej druzyny stojącej na kolejnej juz szansie podboju Europy (bez wątpienia juz wiele podbili porownując poprzednie nędzne lata). Fakt faktem Udinese to twardy rywal ale kierując sie na słowa Smudy, sądze ze bedzie to dosc wygodny przeciwnik. Dla trenera Lechitów ulubioną ligą jest własnie liga włoska, co więcej- mierzyl się dwukronie z tym zespolem. Moze nic nowego nie wnosze do tematu ale po przygotowaniach LEcha po zimie i aktualnej (wzrastajacej aczkolwiek nadal sredniej) formy Włochów moge pokusic się o stwierdzenie ze zobaczymy kolejny dobry mecz. Niestety, może to byc kolejny dobry mecz ale wynik nie do konca kazdego z nas zadowoli. Powtorze słowa z poprzedniego postu: odniesiemy sukces jesli nie damy sobie strzelic bramki!
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
ja nie chcę być złym prorokiem , ale coś wydaje mi się , że dzisiaj drużyna Lecha przegra to spotkanie ( obstawiam 3:1 ) . Oczywiście , chciałbym , że tak się nie stanie i Lechici wygrają mecz , ale jestem raczej pesymistą. Jak już pisaliście , ten ligowy włoski średniak , to może być zbyt duże wyzwanie dla Lecha , tym bardziej , że ostatnio grają coraz lepiej i można powiedzieć , że są w &quot;gazie&quot;. Do tego w drużynie z Poznania nie zagra m.in. Sławomir Peszek , który pauzuje za kartki , a bez niego pomoc już nie będzie wyglądała tak samo. ???? Ona jak biegł to aż przecinał powietrze , co pokazał w meczu z CSKA między innymi. MIMO WSZYSTKO TRZYMAM KCIUKI ZA LECHITÓW ???? ????
:-? rozumiem przekrecic nazwisko zagranicznego zawodnika (wiadomo rozna pisownia itp) ale wracajac do temato to Peszko wcale jakims wielkim oslabieniem nie bedzie bo jest to raczej taki jezdziec bez glowy, gdyby przy swojej szybkosci mial zmysl do gry kombinacyjnej taki jak Stilic to i owszem jego brak bylby bardzo dotkliwy, poza tym Smuda od dawna wiedzial ze on w tym meczu nie zagra i napewno dlugo pracowal na alternatywa na skrzydle i jestem pewien ze zastapi go najlepiej jak pozwalaja obecne mozliwosci Kolejorza.... Nie zmienia to faktu ze wciaz daje bardzo male szanse Lechowi i typuje skromne zwyciestwo Udinese


@futro ... piszac kolejny dobry mecz jakie inne miales na mysli??
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
:-? rozumiem przekrecic nazwisko zagranicznego zawodnika (wiadomo rozna pisownia itp) ale wracajac do temato to Peszko wcale jakims wielkim oslabieniem nie bedzie bo jest to raczej taki jezdziec bez glowy, gdyby przy swojej szybkosci mial zmysl do gry kombinacyjnej taki jak Stilic to i owszem jego brak bylby bardzo dotkliwy, poza tym Smuda od dawna wiedzial ze on w tym meczu nie zagra i napewno dlugo pracowal na alternatywa na skrzydle i jestem pewien ze zastapi go najlepiej jak pozwalaja obecne mozliwosci Kolejorza.... Nie zmienia to faktu ze wciaz daje bardzo male szanse Lechowi i typuje skromne zwyciestwo Udinese

@futro ... piszac kolejny dobry mecz jakie inne miales na mysli??
napisałem Peszek , bo niektórzy tak na niego mówią (jeśli nie wiesz ) , bo gra super ale nie zdobywa zbyt dużej liczby goli , a na jego drodze często stają słupki i poprzeczki... Ale jeśli tak bardzo Cię to razi (sądzę , że inni zrozumieli :|) to poprawię to ...

a tak poza tym , to do meczu zostało już bardzo niewiele, także do zobaczenia po meczu ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
napisałem Peszek , bo niektórzy tak na niego mówią (jeśli nie wiesz ) , bo gra super ale nie zdobywa zbyt dużej liczby goli , a na jego drodze często stają słupki i poprzeczki... Ale jeśli tak bardzo Cię to razi (sądzę , że inni zrozumieli :|) to poprawię to ...


a tak poza tym , to do meczu zostało już bardzo niewiele, także do zobaczenia po meczu ????
haha, owszem nie wiedzialem ze tak na niego mowia, nie spotkalem sie z tym jeszcze, ale moje zdanie o nim podtrzymuje, dla mnie to nawet jesli Lewandowski zagra na jego pozycjii ( choc tam pewnie bedzie rotacja na boisku z Rengifo) to bedzie raczej wzmocnienie Lecha
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
jak tam wrażenia po pierwszej połowie ?
Ja mam mieszane uczucia co do meczu... Tyle niecelnych podań chyba nie było we wszystkich meczach fazy grupowej. Prawda, murawa nie jest najlepsza , jest ślisko , ale zawodnicy byli na to przygotowani , więc powinni się spodziewać, że tak będzie. Numerem 1 dla mnie jest oczywiście Manuel Arboleda ???? jego spokój jest nieoceniony. Szkoda tylko , że sędziowie nie spisują się najlepiej :/ wielu sytuacji nie widzą , a powinni.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Powiedzmy śmiało , możemy być dumni z dzisiejszej postawy Lecha Poznań ! ???? Przegrywali już 0:2 , a mimo wszystko zdołali się podnieść po takim wyniku i doprowadzili do wyrównania. Co więcej, mogli nawet wygrać ten mecz ???? Cieszy przede wszystkim to , że mamy taką drużynę , która może walczyć z &quot;lepszymi&quot; . Brawo przede wszystkim Manuel Arboleda , którego ten &quot;samobój&quot; (o ile można go tak nazwać) nie powalił na kolana, tylko dalej grał swoje. Cała drużyna z Poznania zasługuje na gorące brawa !!
 
hydrogenium 0

hydrogenium

Użytkownik
Szkoda tylko że Lech zaczął grać swoje jak został przyciśnięty do muru i nie miał nic do stracenia! Mecz w drugiej połowie po kiepskich paru minutach był piękny, w stylu Lecha! Tylko szkoda troche tych 100% sytuacji ale utarli nosa tym (cenzura) makaroniarzą ????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
jakby nie było zasługuje Lech na te brawa..... ale szkoda że znowu budzą się dopiero gdy przegrywają. Gdyby od początku tak przycisneli to może byłoby milej a tak chyba czas się żegnać z pucharami bo ja w porażkę Udine na swoim terenie nie wierzę
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Szkoda tylko że Lech zaczął grać swoje jak został przyciśnięty do muru i nie miał nic do stracenia! Mecz w drugiej połowie po kiepskich paru minutach był piękny, w stylu Lecha! Tylko szkoda troche tych 100% sytuacji ale utarli nosa tym (cenzura) makaroniarzą ????
no wielka szkoda , bo zaczęli grać naprawdę , jak na Lecha przystało. Podnieśli głowy i w ciągu kilku minut doprowadzili do wyrównania , a to jest wielką sztuką. Dla mnie w tym meczu brakowało trochę Stilica , mimo wszystko bał się wziąć ciężaru gry na siebie , dosyć szybko pozbywał się piłki , jakby bał się o swoje statystyki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom