>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lech Poznań - GKS Bełchatów 22.10.2005

seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Następny ciekawy mecz w tej kolejce. Lech po wygranej u siebie z Legią nabrał pewności siebie jeśli chodzi o występy przed własną publicznością. Piłkarze Lecha wyjdą na boisko tylko i wyłącznie po zwycięstwo. Bełchatów natomiast pokazał kilka tygodni temu, że jak chce to na wyjeździe wygrać potrafi, ale było to jedyne wyjazdowe zwycięstwo Bełchatowa w tym sezonie. Lech na własnym boisku jest bardzo mocny, ale sądzę, że tego meczu nie wygra. Myślę, że przerwana zostanie świetna passa Lecha na własnym boisku. W ostatnim meczu w Łęcznej Lech nie grał zbyt dobrze, a przed przegraną uchroniła go wspaniała dyspozycja bramkarza Kotorowskiego. W tym meczu typuję nieprzegranie meczu przez Bełchatów, który pod wodzą nowego trenera będzie chciał się jak najszybciej wyrwać ze strefy barażowej. Jest to typ dosyć ryzykowny, ale biorąc pod uwagę nieprzewidywalność naszej ligi kurs jest ciekawy i warty zagrania za małą stawkę.

Expekt
Lech Poznań - GKS Bełchatów -&gt; X2 (2.10) ???? 1:1 ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ciekawe spotkanie po dobrym kursie u bukmacherów.Lech wicelider tabeli zanotował wpadke w zeszłej kolejce ligowej zremisował 0-0 z Łęczną choć mógł nawet przegrać.Dlatego u siebie na stadionie będą chcieli się pokazać z jak najlepiej strony. Do tego meczu przekonał mnie bilans bezpośrednich spotkań na boisku gospodarza 2-1-0 i pozycja Lecha w tabeli może nie jest fworytem bitym ale każdy wynik niż wygrana gospodarzy będzie traktowany jak duża sensacja. Mój typ 1
 
Do góry Bottom