>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lech Poznań 0-1 Zagłębie Lubin 10.03.2006

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lech Poznań vs. Zagłębie Lubin godz.20:00

Kursy:
SportingBet.pl: 2.00 3.20 3.40
expekt.com: 2.05 3.20 3.30

przewidywane składy:
Lech:: Krzysztof Kotorowski – Artur Marciniak, Bartosz Bosacki, Anderson, Błażej Telichowski - Zbigniew Zakrzewski, Maciej Scherfchen, Michał Goliński, Jakub Wilk – Piotr Reiss, Marcin Wachowicz
Zagłębie: Mariusz Liberda – Robert Kłos, Manuel Arboleda, Michał Stasiak, Łukasz Mierzejewski – Wojciech Łobodziński, Dariusz Jackiewicz, Maciej Iwański, Andrzej Szczypkowski, Łukasz Piszczek – Michał Chałbiński

Moja analiza:
W jedynym piątkowym spotkaniu zmierzą się sąsiedzi z tabeli. Lech Poznań zajmuje 5 miejsce, natomiast gości 6. Na pewno będzie ciekawe spotkanie. Gospodarze u siebie spisują się bardzo dobrze, z bilansem 4-4-1. Na stadionie Lecha goście nie wygrali żadnego ligowe spotkania od 9 lat, natomiast od 8 lat nie zdobyli bramki. Zagłębie na wyjazdach nie gra najlepiej, bilans 2-3-3. Jest to druga kolejka rundy wiosennej, lecz oba kluby dopiero ją rozpoczynają. Przed tym meczem Zagłębie się bardzo dobrze spisywało, na 8 meczy wygrali aż 6. W pierwszym spotkaniu, Lech był minimalnie lepszy, po znakomitym spotkaniu wygrał 5-4. Mimo dobrej dyspozycji Lubina, większe szanse daje gospodarzą, gdyż zawsze im się dobrze grało przeciw &quot;Miedzianym&quot;. Bilans międzyklubowy: 11-3-2

Mój typ: 1 ⛔
 
G 0

goly100

Użytkownik
Tylko po co tu sklady Cracovii i Górnika ???? :?:

Edit: Chciałem sprawdzić czy czytacie &quot;z głową analizy&quot; :p
Składy były dobre, tylko nazwy się nie zgadzały :p ????
 
J 0

jterry

Użytkownik
Zagłębie nie przegra. Franz ich dobrze poustawiał. A Lech pewnie myśłi o fuzji z Amicą i mecz już dawno opchnięty Lubinianom;)

Wszedł nowy, zajefajny bukmacher. Dużo możliwości wpłat, polski support, świetne kursy!!!!!! Rejestrujcie się klikając w poniższy banner!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom