>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Lay the Fav!

E 0

emeth

Użytkownik
Witajcie!
Ostatnio mnie bardziej zaciekawił znany wielu traderom &quot;system&quot; zwany: Maria Laying System. Jest to nie tyle sam sposób na grę, co sposób na stawkowanie. Tym co nie znają, opiszę w skrócie.
Jeśli kurs jest mniejszy od 3,5, stawką jest 1% kapitału, w związku z czym nasze zobowiązanie to max 2,5% kapitału.
Gdy kurs jest pomiędzy 3,6, a 7,4, nasza stawka wynosi 0,6% kapitału (zobowiązanie od 1,56% do 3,84% kapitału).
Jeśli znów kurs jest pomiędzy 7,5, a 11, stawka wynosi 0,4% kapitału (zobowiązanie od 2,6% do 4,4% kapitału).
A teraz do rzeczy. Będę testował to na wyścigach konnych. Z racji, że nie jestem zwolennikiem IP, gramy na sucho, za wirtualną kasę, nie za prawdziwą. Posty pisał będę zapewne chwilę przed startem, a rozliczał je po dniu. Oczywiście nie każdą gonitwę będę wrzucał, tylko te, które uznam za stosowne. Kapitał? Niech będzie 500j, tak rozsądnie. Zaczynamy już jutro! :grin:
 
P 3

preplayer

Użytkownik
Co chcesz osiągnąć tymi testami? Zapytaj po prostu, chętnie Ci odpowiem.
@Edit (rozwinę wypowiedź)
System marii opiera się na niesamowicie wysokiej skuteczności typów i dopiero tak wysoka skuteczność w połączeniu z zarządzaniem bankiem daje tak dobry finalny efekt.
Wykorzystanie stawkowania marii do grania Lay The Fav jest całkowicie bez sensu i z matematycznego punktu widzenia nie może przynieść zysków.
Ważne jest też, kto dla Ciebie jest faworytem. Czy koń z kursem 4.2, w przypadku gdy drugi koń ma kurs 5.6 jest takim faworytem? Jaka jest granica kursu od którego koń staje się dla Ciebie faworytem? Do tego czy granie takich kursów jest opłacalne? Zagranie Lay 4.2 przy zobowiązaniu 100$ daje Ci zysk na poziomie 29,69$ (31,25$ - 5% prozwizji), a musisz pamiętać że faworyt to jednak faworyt, a oni czasami jednak wygrywają :p
Dodatkowo pamiętaj że granie na sucho nijak ma się do gry za własne pieniądze, decyzje przez Ciebie podejmowane nie są decyzjami które podjąłbyś gdybyś ryzykował swoje pieniądze, dlatego jak już chcesz coś testować, polecam jednak wpłacić 10$ i grać stawką 1$.
 
E 0

emeth

Użytkownik
Sprawdzić czy da się zrobić sensowny zysk względnie szybko (ew wyzerować).
Jeśli chodzi o wybór faworyta, to mam kryteria, które muszą być spełnione, abym wybrał danego konia. Wiem, że gra na sucho znacząco się różni (zwłaszcza pre, na sucho, na pre chyba nie da się przegrać ???? ), ale tutaj mam kryteria, które jeśli są spełnione, to wybieram daną gonitwę. I nie ma znaczenia czy za realną kasę, czy za wirtualną.
Wyjdzie w praniu, tak jak wcześniej pisałem, zwolennikiem IP nie jestem, a temat założyłem w takim celu, by jednak mieć motywacje do sprawdzenia tego i wrzucania postów. Jak nie wyjdzie, to nowi będą mieli jak na tacy pokazane, że na tym się nie zarobi tak łatwo ????
 
M 67,8K

marok

Użytkownik
widzę, że kolega wyważa otwarte drzwi, polecam sprawdzenie na innych forach, że to droga do nikąd (bo nie do bankruta skoro grasz na sucho), tak tylko się wydaje, że prościej jest wytypować który konik nie wygra ????
 
Do góry Bottom