>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lay The Draw - test

erykw94 0

erykw94

Użytkownik
Witam,

Postanowiłem rozpocząć testy strategii Lay the Draw (bliżej przedstawiona jest w tym wątku: KLIK).

Założeniem jest wyjście z rynku ze stratą max w 60 minucie w przypadku braku bramki. Mecze dobierane w ten sposób, by kursy nie sugerowały faworyta.

Budżet początkowy: €10,51

Od razu mecz na start:
#1
Ath Bilbao - Atl Madrid
LAY X (3,55); zobowiązanie: €10,20

+ €0,59 - BACK 4,2 w 50. minucie
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Witam,

Postanowiłem rozpocząć testy strategii Lay the Draw (bliżej przedstawiona jest w tym wątku: KLIK).

Założeniem jest wyjście z rynku ze stratą max w 60 minucie w przypadku braku bramki. Mecze dobierane w ten sposób, by kursy nie sugerowały faworyta.

Budżet początkowy: €10,51

Od razu mecz na start:
#1
Ath Bilbao - Atl Madrid
LAY X (3,55); zobowiązanie: €10,20
Nie lepiej grać po prostu na over 0,5 gola ?
 
erykw94 0

erykw94

Użytkownik
Nie, ponieważ kursy na over 0,5 w przypadku powyższego spotkania to ok. 1.05, a ewentualny green jest warty więcej.
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
10 minuta spotkania i kurs jest już ok. 1,10 w związku z tym nikt mi nigdy nie wmówi, że granie LTD jest w jakikolwiek sposób opłacalne. Granie over 0,5 bije tą technikę na głowę. Niestety taka jest prawda, żeby nie było remisu musi paść gol. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
maps 24

maps

Użytkownik
LTD to nie tradnig, to gambling! Jak wspomniał Dan musi paść gol! Poza tym kursy spadają a nie rosną. Jest jeszcze małe takie ryzyko, że padnie wyrównanie w bardzo krótkim czasie i nie zdąży się zamknąć pozycji.
Pozdr.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
MaPS jeśli jesteś gamblerem to nawet pre-play może być dla Ciebie gamblingiem jednak w przypadku LTD jak i innych strategii zawsze możesz powiedzieć dziękuje i wyjść z rynku o ile jest jeszcze z czym wyjść ????

10 minuta spotkania i kurs jest już ok. 1,10 w związku z tym nikt mi nigdy nie wmówi, że granie LTD jest w jakikolwiek sposób opłacalne. Granie over 0,5 bije tą technikę na głowę. Niestety taka jest prawda, żeby nie było remisu musi paść gol. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Dan masz sporo racji jednak jest mały minus grania over 0,5 bramki ponieważ w przypadku braku bramki do HT straty są wyższe niż w przypadku LTD,ale to jedyny argument przeciwko over 0,5 co nie zmienia faktu że także radziłbym koledze granie over 0,5 bramki bo z tego co można wyczytać od kiedy rynki piłki straciły płynność LTD jest znacznie mniej opłacalne choć przy dyscyplinie też idzie coś zarobić
 
maps 24

maps

Użytkownik
Jeszcze jedno, gdy pierwszą bramkę strzeli underdog kursy na remis często spadają zamiast rosnąć.
Pozdr.
 
Do góry Bottom