>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

LAY Multi + progresja = Moja przyszła strategia gry długoterminowej

samuel 234

samuel

Użytkownik
Cześć wszystkim,

Jeżeli uda mi się zrobić spory budżet, rzędu 1000 $, zacznę grać swoim sposobem, który uważam, jest skuteczny w 99%.
Mianowicie moja strategia będzie opierała się o granie całą stawką 8 zdarzeń MULTI LAY, o łącznym kursie AKO około 250:

1 dokładny wynik, kurs około 10.00
1 underdog, kurs około 4.00
1 mecz w piłkę nożną, kurs około 2.00 (i tutaj progresja na zwycięzcę, np. Liverpool. w tym sezonie Liverpool rozegrał 21 spotkań, z czego wygrał zaledwie 9, natomiast 12 spotkań przegrał lub zremisował, czyli miałbym już 57% pokrytych zakładów Multi LAY)
1 mecz w piłkę nożną, kurs około 1.50
4 mecze inne, podpórki o niskich kursach, kurs AKO około 2.08 (4 spotkania po kursach 1,2)

Z tego wszystkiego składam jeden kupon i daję przeciwko sobie.
Wystarczy, że jedno spotkanie nie wejdzie i wygrywam.
Moim subiektywnym zdaniem bardzo skuteczny sposób.
Jednak wymagający sporej determinacji i sporego budżetu początkowego.

Zdaję sobie sprawę, że nie jest to żaden super nowoczesny system, a jedynie strategia dobierania zdarzeń po określonych kursach.

Pozdrawiam,
Samuel
 
A 498

addam44

Użytkownik
Witaj.
Byly tu juz takie watki...
A to co teraz zamierzasz grac to w sumie to samo co granie kursow 1.01-1.02 co juz prowadzisz ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
A na czym ma polegać ta progresja??? Bo nie bardzo rozumiem. Taki kupon to zobowiązania rzędu 500-600 euro, przy zakładanej wygranej 2 euro. Więc raczej nie ma tu miejsca na progresje.
 
C 1

cichy9007

Użytkownik
Mam przy tym pewien problem. Na przykładzie dzisiejszego meczu:
Real Madryt - Athletic Bilbao - Dokładny wynik (Nie Wygra 0 - 2 @ 40.39).
Jak będzie rozliczane jeśli przy składaniu tego typu weźmiemy MultiZakład nie wygra. Taki lay laya. Po wpisaniu stawki 10 potencjalne zobowiązanie wynosi 0.2. Jeżeli wynik będzie 0-2 dla Athletico to wygrywamy 10 a jeśli nie to tracimy tylko 0.2? Może ktoś mnie z błędu wyprowadzić jeśli źle myślę?
Pozdrawiam.
 
itan 21

itan

Użytkownik
Real Madryt - Athletic Bilbao - Dokładny wynik (Nie Wygra 0 - 2 @ 40.39). Jak będzie rozliczane jeśli przy składaniu tego typu weźmiemy MultiZakład nie wygra. Taki lay laya. Po wpisaniu stawki 10 potencjalne zobowiązanie wynosi 0.2. Jeżeli wynik będzie 0-2 dla Athletico to wygrywamy 10 a jeśli nie to tracimy tylko 0.2?
Taki lay laya - czyli musi wygrać,zdaje się.
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Samuel nie bądz zły ale kontynuuj to co zacząłeś ponieważ ta strategia jest naprawde dobra i trzeba tylko troche na to poświecić czasu a ty ostatnio swój zaniedbujesz. Otworzyłem podobny i myśle że to jest to tylko grać progresją.. ja gram np od 25 zł, nie wejdzie mi gram za 50zł a trafienie moim zdaniem 25-30 meczy pod rząd z kursem 1.02-1.03 nie jest wielkim problemem.
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Fajnie się zapowiada. System czy też raczej sposób wygląda fajnie i obiecująco. Pozdrawiam i życzę autorowi powodzenia.
Przegrać w tej sytuacji można naprawdę tylko wtedy gdy wszystkie możliwe żywioły się uprą i wszystkie wyniki będą z kosmosu ale jeśli ktoś ma takie &quot;szczęście&quot; żeby nie weszły (a raczej w tym wypadku weszły) takie mecze to prędzej czy później albo sam zgubi te pieniądze albo mu je ukradną. Jak ma ktoś pecha to wiadomo gdzie może nawet palec złamać, jak mówi dość orginalne powiedzenie ????
Jeszcze raz życzę powodzenia
 
samuel 234

samuel

Użytkownik
Może wyjaśnię o co mi chodziło z tą progresją na Liverpool.
Źle to chyba nazwałem.
Nie jest to progresja tylko sukcesywne obstawianie przeciwko danej drużynie (w tym przypadku Liverpool).

Składam LAY z ośmiu zdarzeń i w kolejnych LAYach umieszczam Liverpool WIN.
Dzięki temu na 21 LAYów mam pokryte 12 LAYów (57%), bo Liverpool wygrał tylko 9 spotkań.
Zostaje mi jeszcze AKO około 125, zakładając, że średni kurs na WIN Liverpoolu wynosi 2.00.

Dokładny wynik będzie siadał raz na 10, więc około 90% LAYów miałbym pokrytych z DW.
Pozostają Underdogi po kursie 4, i kilka innych zdarzeń.

Szanse na niepowodzenie nikłe.
 
M 0

matashow

Użytkownik
Szanse na niepowodzenie nikłe.
Jak przy każdym niskim kursie.

Jednak pamiętaj, że wystarczy jedna wpadka i po zabawie..

Tygodniami będziesz ciułał grosz do grosza po to aby jedna wpadka mogła to przekreślić.

Choć szczerze życzę Ci powodzenia ????
 
samuel 234

samuel

Użytkownik
Wiesz, matashow, ja polemiki unikam, ponieważ zdaję sobie sprawę z tego, że nikt w nikogo nie wierzy.

Kiedyś Kobe Bryant powiedział: &quot;Jeżeli nie uwierzysz w siebie, nikt inny w Ciebie nie uwierzy.&quot;

Ja wierzę, że takie podejście jest szansą na wyrwanie sporej kasy. Długo już siedzę w bukmacherce. Dużo emocji za mną, dużo porażek oraz wygranych. Mam pracę. Żona również. Więc traktuję to jako zabawę i swojego rodzaju wyzwanie, sprawdzenie swojego charakteru.

W tym sposobie gry też należy być rozważnym. Grałem już kiedyś LAYe multi i wiem, że przypadkowe dobranie spotkań jest samobójcze.
Liczy się zimna krew, zero emocji. Na spokojnie sobie zagrać jeden kupon dziennie, albo czasami odpocząć dzień czy dwa. Inaczej daleko się nie zajedzie.
Przy AKO 250 mamy naprawdę spore pole manewru. Można połączyć np. 8 meczy i w każdym z nich zagrać: Obie drużyny strzelą gola. Jakie są szanse, że w 8 meczach, każda z 16 drużyn strzeli bramkę ? Niskie. Przy odpowiednim doborze spotkań, mamy naprawdę spore szanse. Nigdy nie twierdzę, że mamy 100% wygraną, bo tak nigdy nie jest. Możemy też zagrać 16 zdarzeń po kursie 1,41. Czyli Multi LAY 8 na 2 progi. To też jest pewna perspektywa przy tym podejściu.

Moje stanowisko jest takie: nie sztuką jest zrobić depozyt rzędu 500-1000 zł by później to przegrać. Sztuką jest zrobienie sporego budżetu z niskiej kwoty, a następnie jego szanowanie i odpowiednie zarządzanie zgromadzonym kapitałem. Jak w życiu codziennym.

Pozdrawiam i życzę powodzenia ????
 
Do góry Bottom