>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ladbrokes Masters 2021

M 1,4K

matt96

Użytkownik
King - Aspinall 10-3 King zagrał po raz kolejny równo na swoim aktualnym poziomie
Typ: King @1.75 STS

Tak pisali już wyżej Wieczorek85 i bam14 King zdecydowanie jest w formie. Widać, że czuje się pewnie i to on wydaje się być faworytem do awansu do 1/2 finału Masters. King zarówno w piątek, jak i wczoraj średnia w okolicach 102, do tego generalnie spokój na podwójnych. We wczorajszych meczach King i Aspinall mieli co prawda identyczną skuteczność 10/23, jednak to King rzuca wyższe wartości. Wydaje się, że w stykowych momentach, to King powinien być lepszy i dlatego po raz kolejny gram na bardziej doświadczonego Anglika.

Price - Lewis 10-6 dobre spotkanie Price, oczywiście zdarzył się poważniejszy moment przestoju na podwójnych, gdzie przy stanie 8:4 Walijczyk nie wykorzystał bodajże 6 lotek na 9:4, natomiast Lewis potrafił wykorzystać swoje nieliczne szanse
Typ: Price (-2,5) @1.60 STS

W kolejnym spotkaniu sesji popołudniowej stawiam na Mistrza Świata PDC 2021. Adrian Lewis do tej pory w Masters spisuje się nadzwyczaj dobrze. Poprzedni rok w jego wykonaniu był raczej słaby, co pokazuje chociażby końcówka roku i porażki Adriana w pierwszej rudzie Players Championship Finals z Whitlockiem 4:6, a także w pierwszym meczu Mistrzostw Świata z Amerykaninem Baggishem 1:3. Wówczas Lewis grał na średnich nieco ponad 90 pkt., a skuteczność na doubalch wynosiła kolejno niecałe 29 i 22%. W ten weekend Lewis grał na średniej 97 i 99, na zamknięciach notował 50 i 43% skuteczności, co pozwoliło mu pokonać Smitha i przeciętnie rzucającego wczoraj Andersona. Najlepsze lata już za Adrianem i mimo dobrej dyspozycji w piątek oraz sobotę moim zdaniem nie wygra on z Pricem. Po prostu ciężko mi uwierzyć w jeszcze lepszą grę Lewisa, a nawet w to, że kolejny dzień utrzyma to, co pokazał w dwóch poprzednich rundach. Myślę, że Gerwyna mocno podbudował zdobyty tytuł i podobnie jak rok temu Wright po triumfie w Alexandra Palace to on jest faworytem do wygrania w turnieju Masters. Wczoraj Walijczyk zagrał na średniej powyżej 104 pkt. i prawie 45% skuteczności na podwójnych. W znacznie krótszym meczu rzucił tyle samo 180 co Adrian Lewis. Jeśli Price mocno wejdzie w to spotkanie to wydaje mi się, że pewnie pokona Anglika. Wygrana różnicą co najmniej 3 legów raczej do pokrycia przez aktualnie najlepszego dartera na świecie wg rankingu PDC. Większy handicap już bardziej ryzykowny, ale za drobne można spróbować (-3,5), a nawet (-4,5).

Wright - Chisnall 10-5 Chizzy zagrał prawie identycznie jak z Gurneyem, jednak na solidnie spisującego się Wrighta to dzisiaj nie wystarczyło
Typ: Wright @1.57 STS

W tym meczu pójdę w stronę ubiegłorocznego triumfatora turnieju Masters, czyli Petera Wrighta. Szkot wczoraj zagrał na przyzwoitej średniej (101,5 pkt.) i dobrze na zakończeniach (10/22). Chizzy też niezła średnia prawie 98 pkt., a na podwójnych bywało różnie (10/30), do czego Dave już wszystkich przyzwyczaił w poprzednim roku. Myślę, że właśnie większy spokój na zakończeniach może tutaj zadecydować o zwycięstwie Wrighta, który w nieco krótszym pojedynku (jeden leg mniej niż w meczu Chisnalla) rzucił o dwa max- więcej, aniżeli znany z tego Chizzy. Przewaga psychologiczna też będzie raczej po stronie Szkota, ponieważ w ubiegłorocznym turnieju Masters świeżo upieczony wówczas Mistrz Świata rozgromił Chisnalla 10:0 również w 1/4 finału. Jeśli mecz dla Anglika od początku potoczy się nie pomyśli i szybko się podda, to może tu być dość łatwa wygrana Snakebite'a, dlatego spróbuję również zwycięstwo Wrighta z handicapem (-2,5) po kursie 2.15 w STS.

Co do pojedynku Clayton - Wade 10-9 mam największe wątpliwości, jednak najbardziej skłaniam się ku typowi na Claytona (+2,5) po kursie 1,47 lub ewentualnie (+1,5) po kursie 1.80. kapitalny mecz, zdecydowanie najlepszy w tegorocznym Mastersie, obaj świetne średnie, mnóstwo kolejek powyżej 140, wysokie checkouty, bardzo dobra skuteczność na doublach Jamesa i niesamowita Claytona (10/11), który potrafił odwrócić losy spotkania od stanu 7:9 dla Wade'a

wieczorem dwa świetnie zapowiadające się pojedynki półfinałowe, mam nadzieję, że emocji nie zabraknie ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +415
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Kurczaczki, 'Chizzy' mnie zawiódł. Cholibka, dwa legi więcej i byłaby baja. Ajej. Mało tego, DW Price siadł, ale był w dubelku z King 10-5. AKO 97 koło nosa, wrrr. Poniżej na szybko coś na wieczór:


Gerwyn Price - Mervyn King 1 więcej 180's @ 1,62 Unibet 10-4

Mistrz świata nie do zdarcia. Nagina, aż miło. Moc na tarczy baja, średnie 104 i 105, maksy 5 (13 legów) i 8 (16 legów) . Koledzy sporo już pisali o byłym rugbyście, więc przeskrolujcie. Trzeba za nim iść, bo jak widać forma dalej niezwykła, no i wciąż jest głodny. Będzie nie łatwo, bo przeca Mervynek gra, jak z nut, o czym pisaliśmy. Musi być spięcie, żeby nie było cyrku i niepotrzebnej nerwówki, a więc dalej te maksy musi uruchamiać. 'The King' dziś 5x 3xT20 w 13 legach, wczoraj 4x w 15 legach. On albo łupie ich sporo albo widzimy minimalizm, mimo, że gra wybornie. Myślę, że nie wskoczy na dużo wyższe piętro, swoje rzuci, a to Price będzie naginać, chcąc pokazać dominację. Coś trzeba zagrać, a mnie ten zakład bardzo pasuje, w zasadzie najbardziej ze wszystkich. No i tak.

Jonny Clayton - Peter Wright 3 or more 100+ checkouts @ 2,00 Unibet 1

Mogą dziać się cuda, nie bardzo wiem, jak do nich podejść, więc bez większych kombinacji biorę statystyczny typek. Dzisiaj obaj znotowali fajne zrzutki - Peter 100 i 140, Jonny 160, 126, 121, 100. Wczoraj kolejno 102 i 0, a w 1.rundzie Clayton 130 w meczu z de Sousa. Na MŚ w meczu z Cullenem zrobił 4 zrzutki over 100 np., a Wright, jak to on, zawsze coś dorzuci i jakieś 100+ zanotuje, jest przeca bardzo solidny w kluczowych momentach. Format długi, obaj pokazują dobrą formę, dziś Clayton przeszedł samego siebie i zanotował 10/11 w meczu z Wade, którego wyciągnął w sposób niezwykły, także dziać się i tu powinno. Idę za tym, co widzę, mnie się to podoba i wydaje się być pewne.
 
Ostatnia edycja:
M 1,4K

matt96

Użytkownik
Ćwierćfinały udało się trafić, a za chwilę półfinały, które zapowiadają się niezwykle ciekawie. Faworytami są oczywiście aktualny Mistrz Świata PDC - Gerwyn Price oraz ubiegłoroczny triumfator Mastersa - Peter Wright. Ja jednak liczę, że zarówno Mervyn King, jak i Jonny Clayton postawią trudne warunki rozstawionym z "jedynką" i "trójką" rywalom. Poniżej podaję takie nieco luźniejsze typy w stronę właśnie Kinga oraz Claytona.

Price - King 10-11
Typ: King powyżej 4,5 180-tek @1.72
STS 4 180-tki niestety w tym przypadku tylko 4 max-y Kinga, szans było sporo, bo zanotował w meczu łącznie 12 kolejek +140, nawet w decydującym legu był blisko, ale skończyło się na 140, natomiast szacun dla Kinga za te zakończenia bullami, szczególnie w deciderze

King jest bez sprzecznie w formie i jeśli chce zagrozić Price'owi i spróbować odegrać się za niedawną porażkę w MŚ musi szukać jak najwięcej potrójnych, w tym oczywiście T20. Wczoraj w meczu z Crossem (15 legów) rzucił tylko 3 max-y, natomiast dzisiaj w sesji popołudniowej zaledwie w 13 legach zdobył aż 5 max-ów. Zawsze jest ryzyko z tymi 180-tkami, ale myślę, że ten mecz nie powinien zakończyć się zbyt szybko. Półfinały rozgrywane są w formule do 11 wygranych legów, więc co najmniej 15 legów tutaj można się spodziewać. Biorąc pod uwagę formę sportową i psychiczną w jakiej jest King, uważam, że 5 max-ów w jego wykonaniu jest jak najbardziej do zrobienia, nawet w pojedynku z aktualnym Mistrzem Świata, któremu zdarzają się jednak przestoje na triplach oraz na doublach.

Clayton - Wright 11-10
Typ Clayton (+3,5) @1.56 / Clayton powyżej 4,5 180-tek @1.72
STS 6 180-tek świetna dyspozycja Claytona podczas całego weekendu i przed wszystkim duży spokój w najważniejszych momentach meczu

Niezwykle zaimponował mi Clayton w pojedynku z Wade'm. W tegorocznym Mastersie Walijczyk po wyrównanych bojach pokonał już wymagających rywali (de Souza, MvG i Wade), dlatego myślę, że z Wrightem również jest w stanie mocno powalczyć i ugrać co najmniej 8 legów. Jeśli utrzyma około 100 punktową średnią oraz mocno nie spadnie jego skuteczność na zakończeniach, to może tutaj sporo ugrać. W 2020 roku obaj panowie spotkali się ze sobą dwukrotnie. W turnieju w ramach European Tour Clayton pokonał Wrighta 6:3, natomiast w 1/2 finału Mistrzostw Europy to Szkot wygrał z Walijczykiem 11:8. Wówczas o porażce Claytona zadecydowała jego słabsza dyspozycja na podwójnych. Dzisiaj jak wiadomo było w tej kwestii znacznie lepiej. W tamtym meczu Clayton rzucił 8 max-ów. Jeśli dzisiaj zobaczymy kilkanaście legów, to powinien pokryć on linię 180-tek wynoszącą (4,5). W spotkaniu 1. rundy z de Souza (11 legów) Clayton zdobył 4 max-y, w pojedynku z MvG (19 legów) rzucił 7 max-ów, natomiast dziś po południu w meczu z Wade'm tylko 3, jednak szans na 180 było wiele. Żeby pokonać Szkota, Clayton musi szukać jak najwięcej potrójnych, dlatego spróbuję również drugi typ na 180-tki.

Przede wszystkim liczę na ciekawe pojedynki półfinałowe oraz finał, natomiast powyższe typy już nieco luźniejsze i "na czuja", bo ciężko na tym etapie przewidzieć przebieg spotkań.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Price - King
Typ: najwyższy checkout powyżej 129,5
Kurs: 1,84 w LVBET
Wynik: 127 🙉💩

Zostałem wywołany do tablicy, więc zaproponuję coś na pierwszy półfinał. To bardziej typ na wyczucie. Wydaje mi się, że grając do 11 legów mecz potrwa te 18-19 przynajmniej. Okazji będzie więc sporo do wysokiego zamknięcia choć jeden raz. King gra w ten weekend bardzo pewnie i staje się poważnym kandydatem do zajęcia dziesiątego miejsca w Premier League. Price dalej trzyma mistrzowską formę. W bezpośrednich meczach 2:0 dla Price'a i były to łatwe zwycięstwa 4:1 w setach na ostatnich mistrzostwach świata oraz 6:0. Takiego pogromu dziś chyba nie będzie. Zamknięcia w ten weekend w swoich meczach robili - Price 132 (13 legów) i 80 (16 legów), a King 120 (6 legów), 130 (15 legów) i 94 (13 legów). Dla mnie linia przyjemna do spróbowania 😉
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
King - Clayton
Typ: King win
Kurs: 1,90 w Fortuna
Niesamowity Clayton dziś :oops:
Finał już za chwilę, więc krótko - mimo równych szans danych przez Fortunę uważam, że faworytem jest King, który pewniej gra w ten weekend i bardziej przekonywująco pokonuje rywali. Clayton dotarł do finału przez same decydujące legi. Wiadomo, że tu ważny będzie konkurs rzutu do bulla, który zdecyduje, kto zacznie - King dotychczas wygrywał 3/4 takie konkursy, Clayton 4/4. Myślę jednak, że Mervyn będzie w stanie przełamać choć jeden serwis Claytona i wygra bez potrzeby decidera. A Wy jak widzicie finał?
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom