>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kwalifikacje olimpijskie - mężczyźni

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
W zbliżający sie weekend odbędą sie 3 turnieje kwalifikacyjne mężczyzn w tym jeden odbędzie sie u nas w kraju a dokładnie w Wrocławiu! Reprezentacja Polski zmierzy sie kolejno z Szwecja Islandia i Argentyna! trzymamy wszyscy kciuki!

Terminarz spotkań:
turniej 1 - Wrocław (Polska)
30 maja
Islandia - Argentyna 18.00
Polska - Szwecja 20.15
31 maja
Szwecja - Argentyna 18.00
Polska - Islandia 20.15
1 czerwca
Szwecja - Islandia 18.15
Argentyna - Polska 20.30
turniej 2 - Paryż (Francja)
30 maja

Francja - Tunezja 19.30
Hiszpania - Norwegia 21.30
31 maja
Francja - Hiszpania 17.00
Tunezja - Norwegia 19.30
1 czerwca
Norwegia - Francja 15.30
Tunezja - Hiszpania 17.30
Turniej 3 - Zadar (Chorwacja)
30 maja

Rosja - Algieria 15.30
Chorwacja - Japonia 17.30
31 maja
Japonia - Algieria 15.30
Chorwacja - Rosja 17.30
1 czerwca
Japonia - Rosja 15.30
Algieria - Chorwacja 17.30
 
domel 49

domel

Forum VIP
POLSKA - Szwecja 1 @ 1,55 bwin
wiec tak ???? pierwsze spotkanie Polaków juz jutro o 20:30 z reprezentacja Szwecji! nie będę ukrywał ze licze tu na wygrana naszych, oczywiście nie tylko w tym spotkaniu ale również w 2 następnych i spokojny awans. Nie będzie to jednak takie proste gdyż wiemy ze Szwedzi to od lat czołówka światowego handballu z małym postojem w ostatnim czasie. Jak będzie jutro? ja osobiście stawiam tu na naszych ponieważ: gramy u siebie! publiczność napewno nie zawiedzie i będzie 8 zawodnikiem a to jest duży plus po 2 gramy tzw stara gwardia! która gra w czołowych klubach europejskich i grają na codzienn mecze o stawkę dlatego o brak koncentracji nie musimy sie bac po 3 mamy trenera ktory zadba o dokładne analizy przeciwników! jak bedzie naprawde dowiemy sie jutro.
Zachęcam wszystkich do oglądania poczynań naszych szczypiornistów w telewizji! mamy ta możliwość ponieważ wszystkie mecze (3) ???? ) beda pokazywane na żywo w TVP!
a co wy sadzicie o tym meczu??

co do reszty meczy z innych turniejów nie mam nic ciekawego do granie kursy 1.01 to chyba lekka przesada do grania ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
ja mam pytanie co do meczu Hiszpania - Norwegia.. Orientuje się ktoś dlaczego na Norwegów kurs jest aż 4.80? Kontuzje?
narazie nic o tym meczu nie wiem ale wydaje mi sie ze jakieś kontuzje sie przytrafiły bo racjonalnego wytłumaczenia na ten kurs nie ma :] chyba ze sugerowali sie tym iz Hiszpanie to 7 drożyna świata a Norwegia 13 ????
no i tak na marginesie to Norwegia jeszcze nie wygrała nigdy z Hiszpania
ogólnie to Norwegia jest słabsza :jezora:
 
R 0

rooooobert

Użytkownik
ogólnie Norwegia jest słabsza, ale w sumie możnaby spróbować szczęścia za nieduże pieniądze ???? kurs dosyć sympatyczny, może akurat się uda :]
 
domel 49

domel

Forum VIP
ogólnie Norwegia jest słabsza, ale w sumie możnaby spróbować szczęścia za nieduże pieniądze ???? kurs dosyć sympatyczny, może akurat się uda :]
hm no tak w pewnym sensie masz racje ale ciężko to widzę ja osobiście nie stawiał bym wogole tego meczu jak dla mnie Hiszpania jest lepsza i musi ten mecz wygrać bo z Francuzami moze byc naprawde ciezko a jak wiemy 2 ekipy awansują na olimpiade :]
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Bez watpienia jutrzejszy mecz bedzie najwazniejszym spotkaniem naszej reprezentacji. Na Euro Polacy niestety nie pokazali nic wielkiego, oby nie podzielili losu Pań i takze nie odpadli z walki o IO. Gramy u siebie, determinacja i wola walki bedzie ogromna, czy damy rade? Mam nadzieje, turniej trwa zaledwie kilka dni, a wiec zwyciezca bedzie druzyna ktora trafi z forma na te zawody. My mamy ten przywilej, ze gramy u siebie wiec do boju Polskooooo! domeL - wiesz cos o brakach w naszej repr, badz druzynach przeciwnych?
 
R 0

rooooobert

Użytkownik
podobno w drużynie Szwecji nie zobaczymy Marcusa Ahlma z powodu kłopotów z kręgosłupem, może to być spore ułatwienie dla Polaków. :]
trzymamy kciuki jutro :]
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Wie ktoś jak jest ze wstępem na mecz? Płatny czy za free? Mieszkam we Wrocku, więc się może wybiorę...
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
gdzie odbywa się turniej w któeym grają min. Hiszpanie i Norwedzy?
już znalazłem grają w Portugali
 
domel 49

domel

Forum VIP
no i mamy remis :!:
Polska - Szwecja 22:22 (10:10)
szkoda tej jednaj bramki, mieliśmy szanse na wygranie lecz rzut Karola Bieleckiego w ostatnich sekundach nie znalazł drogi do bramki. Juto pojedynek z Islandia będzie to całkiem inny mecz ale jak mówi trener Wenta &quot;jeśli zagramy tak jak dziś powinno wystarczyć na wygrana&quot;

wyniki dzisiejszych spotkan:
Rosja - Algeria 39:12
Chorwacja - Japonia 37:22
Islandia - Argentyna 36:27
Francja - Tunezja 34:25
Polska - Szwecja 22:22
Hiszpania - Norwegia 33:31
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczorajsze spotkanie było bardzo zacięte i naprawde szkoda ze Polacy nie wyszli zwycięsko z tego pojedynku bo na to sie zanosiło po dobrym początku w naszym wykonaniu, jednak w 2poł zapanowała w naszym zespole jakas niemoc i stracilismy bodaj 5bramek z rzędu i cięzko było powrócic nam do gry ale dobrze ze chociaz mamy remis, ale powinny byc 2pkt...
DObrze wczoraj funkcjonowała akcja z podaniem na koło gdzie Jurecki szalał ???? oby dzisiaj było podobnie i miejmy nadzieje ze Polacy wygrają bo innej opcji to ja nie widze ;) No i brawa dla wspanialej publicznosci Wrocławskiej która głosnym dopingiem wspierala naszych ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
Polska - Islandia 1 @ 1.40 BAH 34:28 ✅
cóż tu pisać? wszyscy wiedza ze to mecz o igrzyska! jeśli wygramy mamy prawie w kieszenie awans. Wczorajszy mecz w wykonaniu Polaków nie był zły zabrakło trochę koncentracji i skuteczności. Z Islandia graliśmy juz parę spotkań i większość z nich wygraliśmy na 5 meczy jedna porażka. Zawodnicy zapowiadają walkę o każda piłkę! Jurasik zapowiada poprawę w grze - wczoraj faktycznie mu nie szlo. Mamy również armatę w drugiej linii -Bielecki który napewno tez dorzuci parę bramek. Rzesza ekipy napewno pomoże i myślę ze wygramy to spotkanie.
zapraszam wszystkich przed telewizor o godz. 20:15 do TVP 2 mecz na żywo!
Francja - Hiszpania 1 @ 1.40 BAH 28:24 ✅
Zapowiada sie bardzo ciekawy pojedynek, odwieczni rywale w handballu zawsze ich mecze wzbudzały zainteresowanie. Dzis napewno nie zabraknie emocji. Brązowi medaliści i gospodarze turnieju kwalifikacyjnego moim zdaniem to lepszy na dzień dzisiejszy zespól. Tacy zawodnicy jak Abalo Karabatic czy Narcisse to istne gwiazdy i fenomeny w światowym handballu. Bez wąchania stawiam dzis na Francuzów.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dzisiaj znakomite spotkanie, potwierdzające że jesteśmy jednymi z najlepszych na świecie. Znakomita gra Bieleckiego, Szmala, braci Jureckich i Lijewskich. Emocje od początku do końca, pełne trybuny, wspaniały doping- to tylko zobaczysz u nas ???? Brawo jeszcze raz Biało-Czerwoni! Pekin jest nasz ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
no i mamy zwycietwo :!: poprawilismy skutecznosci i odrazu jest wynik ???? nic tylko pogratulowac wygranej. Piekna gra Tkaczyka (6 bramek) pokazał w tym meczu ze jest naprawdę wartościowym graczem! na pochwale zasługuje również starszy z braci Lijewskich (5 bramek) który w dzisiejszym meczu przełamał niemoc strzelania bramek ????
jutro nie pozostaje nic innego jak tylko przypieczętować awans na igrzyska i cala Polska będzie zadowolona ????
tabela:



 
domel 49

domel

Forum VIP
Polska - Argentyna 1 (-10.5) @ 1.85
Więcej niż 58,5 @ 1.90
nie ma sie co dziś rozpisywać ???? Polacy maja juz awans praktycznie pewny dziś nie ulega wątpliwości ze wygrają i jadzimy na igrzyska:!:
co do typu hmm bwin oferuje handi 10.5 myślę ze jest to realne ale małe obawy sa. Jednak z wszystkich typów to chyba jest jedyny zakład ktory dzis zagram. A jak juz stawiam ten handi to postawie rowniez ze padnie wiecej nic 58.5 bramek jesli Polasy zagraja dla publicznosci i pokaza ze to im nalezy sie 1 miejsce w turnieju o typki sie nie boje.A wy co dzis stawiacie? moze jakieś spostrzeżenia?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom