>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2026 - Ameryka Południowa

jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Godzinna: 22:30
Spotkanie: Kolumbia – Urugwaj
Typ: over 3.5 bramki
Kurs: 4.65
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Reprezentacja Urugwaju w tych eliminacjach z jedną zmianą, ale dla mnie wielką i zasadniczą, otóż od czerwca dowództwo przejął tutaj wszystkim chyba świetnie znany Marcelo Bielsa. Zmiana stylu gry w Urugwaju jest i będzie diametralna, za poprzednich szkoleniowców było znacznie więcej gry defensywnej co nie wszystkim się podobało, tutaj będzie inaczej Bielsa to trener stawiający na ogromną intensywności, szybkość w ataku, pressing przez 90 minut. Kadra została odmłodzona i tutaj główni artyści tej ekipy to mają być Valverde oraz Nunez. Widzieliśmy już inna grę tej ekipy zdecydowanie ofensywniejszą wersję, widać to już po bramkach, ale zmiana pokoleniowa, styl gry oznacza też wiele problemów w defensywie tym bardziej że tej pracy trener dużo nie ma na treningach i po wygraniu 3:1 z Chile, w drugiej kolejce drużyna uległa Ekwadorowi 2:1, oba mecze jednak bardzo otwarte z wieloma okazjami. Kolumbia mocna ale też ze zmianą pokoleniową, eliminacje rozpoczęli spokojnie ale tutaj jest ciśnienie dużo że ta reprezentacja ma zacząć grać inaczej szczególnie u siebie muszą prezentować ofensywną piłkę bo jest kim tak grać, nikt tutaj nie chce powtórki z ostatnich eliminacji gdzie sensacyjnie nie było ich na MŚ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +446
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wenezuela - Chile

Ponownie zagram typ patrząc na historię spotkań. Przypomnę, że już 2 razy grałem BTTS patrząc na historię i oba weszły. Tym razem jesteśmy w strefie Ameryki Południowej gdzie Wenezuela podejmować będzie na własnym stadionie Chile.
Obie drużyny identycznie rozpoczęły te kwalifikacje i po 3 spotkaniach mają po 4 punkty.
Dość nieoczekiwanie to Wenezuela miała trudniejszy kalendarz, porażka z Kolumbią 0:1, wygrana z Paragwajem 1:0 i remis 1:1 z Brazylią. Chile zaś uległo 1:3 z Urugwajem, zremisowali 0:0 z Kolumbią i wygrali 2:0 z Peru.
Po stronie Wenezueli należy wyróżnić m. in. wiekowego już napastnika ale nadal bardzo ważnego dla Wenezueli Rondona, ale i będącego w bardzo dobrej dyspozycji pomocnika Girony Herrera, do tego również już wiekowego T. Rincona i D. Machisa z Cadiz. W drużynie Chile na pewno A. Sanchez czy zawodnika z Villarreal Brereton Diaz.
W poprzednich kwalifikacjach do MŚ mimo, że Wenezuela zajęła ostatnie miejsce to u siebie grali dość solidnie, strzelili gola Brazylii, Argentynie gdzie przegrali 1:3 oba mecze, zremisowali z Urugwajem 0:0, wygrali z Ekwadorem 2:1, 1:2 z Peru, 4:1 z Boliwią czy właśnie wygrana 2:1 z Chile.
Historia spotkań obu drużyn pokazuje, że w ich meczach pada duża ilość bramek a nie widzę aby jedna bądź druga drużyna w tym momencie jakoś przeważała i była zdecydowanym faworytem dlatego zamiast 3 bramek to pójdę w BTTS po bardzo dobrym kursie.

obie strzelą 2,15 Betclic
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Ameryka Południowa, MŚ kwalifikacje
Godzina: 01:30
Spotkanie: Ekwador - Kolumbia
Typ: powyżej 7.5 kartek
Kurs: 4.60
Bukmacher: Superbet
Post:
Analiza:

A co mi tam, pójdę w kartki w tym meczu.
Widzę przesłanki ku temu .
Ekwador przy wygranej może przez Kolumbię w tabeli, a aktualnie jest w tabeli na dole. Uważam że piłkarze będą gryźli trawę żeby wyrwać 3 punkty, a Kolumbia zrobi wszystko żeby punktów nie stracić. Remis jest im tu na rękę i uważam, że za wszelką cenę będą chcieli tu jak najdłużej utrzymywać remis . Sądzę, że nie jedną akcję przerwa faulem . U gospodarzy przy remisie z każdą minutą będzie narastać ilustracja co też może się przekładać na kartki.
Ogólnie ten mecz wydaje mi się, że będzie bardzo brudnym meczem . Nie przytaczam statystyk, bo nie chce mi się dziś ich przeglądać, jednakże naprawdę myślę, że kartek tutaj nie zabraknie .
Mam nadzieję, że tym typem się odblokuje .
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
R 631,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eliminacje MŚ Ameryka Płd
Godzina: 00:30
Spotkanie: Paragwaj - Boliwia
Typ: Paragwaj powyżej 5,5 rożnego
Kurs: 1,65
Bukmacher: Etoto

Analiza:
Na noc kolejny typ reprezentacyjny, tym razem z Ameryki Południowej. Głównie poarty na statystyce, bo ciężko mówić o aktualnej formie drużyn, które zbierają się na kilka dni spośród grupy graczy z różnych stron świata. Paragwaj w swoich meczach notował spore wyniki egzekwowanych rzutów rożnych w meczach u siebie i było to odpowiednio 11, 9, 11, 2, 5. Boliwia w meczach wyjazdowych pozwalała rywalom na wybijanie piłki z narożnika 6, 7, 8, 2, 3. W 3 ostatnich meczach między nimi z lat 2020-21 Paragwaj za każdym razem miał 7 rożnych.
Nie muszę dodawać, że w tych rozgrywkach bardzo duże znaczenie ma gra przy własnych kibicach , co znacząco zwiększa szanse na powodzenie tego typu, przy przewadze w posiadaniu piłki i tworzeniu sytuacji podbramkowych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1326
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna Eliminacje MŚ Ameryka Płd
Godzina: 04:00
Spotkanie: Peru vs Argentyna
Typ: Peru powyżej 1,5 gola
Kurs: 7,25
Bukmacher: Etoto

Witam!

Dziś w nocy na Estadio Nacional de Lima sędzia z Wenezueli Jesus Valenzuela Saez poprowadzi mecz kwalifikacji MŚ.

Spodziewam się wyniku 2-1,lub wyniku 2-2. Nie pasuje mi w tym meczu zwycięstwo Mistrza Świata. Co prawda Argentyna ma bilans 3-0-0 a Peru 0-1-2. Uważam że w tym meczu gospodarze ugrają punkt a być może nawet 3.

Peru w 1 kolejce zremisowało z Paragwajem 0:0 na wyjeździe. ( 45 minut grali w osłabieniu)
W 2-giej kolejce przegrało u siebie 0-1 z BRAZYLIĄ. Bramkę stracili w 90 minucie.
https://www.livescore.com/en/footba...ol-qualification/peru-vs-brazil/969530/stats/
W 3 kolejce przegrali na wyjeździe z Chile 2-0.

W tych 3 meczach mieli JEDEN celny strzał!!!

Uważam że 1 celny strzał to mało. Dziś mam nadzieję że nastąpi przebudzenie. Odważnie, do przodu i dwie bramki dla Peru powinno paść.

Podział stawek w EFORTUNA jest następujący: 0,2% na Peru, 0,5% na remis 99,5%.
Czyli co 500 osoba stawia na Peru i co 200 na remis. Mecz moim zdaniem pozbawi osób grających na Argentynę funduszy.

Pozdrawiam
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Ekwador - Chile
Bukmacher: Fortuna
Typ: gol Chile
Kurs: 1.92


Rywalizacja w Ameryce Południowej w bieżącej edycji kwalifikacji do Mistrzostw Świata jest naprawdę bardzo jałowa. Sporo wyników underowych, bardzo mało bramek, bezzębni faworyci jak m. in. Argentyna czy Brazylia, no i również niestety jałowe takie ekipy jak Chile, Peru czy Kolumbia, które zazwyczaj na wielkich turniejach potrafiły błyszczeć. Chile rozczarowuje i jeśli nadal będzie tak grać, to po prostu nie awansuje na kolejną wielką imprezę. Aktualnie Chilijczycy mają na swoim koncie tylko 5 punktów w tym dwa ostatnie mecze bez zdobyczy bramkowej. W przypadku Ekwadoru też rewelacji nie ma - dwa ostatnie mecze to bezbarwne bezbramkowe remisy 0-0, wcześniej wygrana z teoretycznie najsląbszą Boliwią, no i bardzo cenne zwycięstwo z Urugwajem. Biorąc pod uwagę nieprzewidywalność tych eliminacji - grzechem byłoby nie skorzystać z takiego dużego kursu na gola gości. Chile to nie ta sama ekipa, w której swego czasu błyszczeli Arturo Vidal, Gary Medel czy Alexis Sanchez - lata uciekają i największe gwiazdy już tak nie błyszczą, chociaż obecność Alexisa w składzie nadal budzi respekt. Poza tym warto zwrócić uwagę na Breretona, Pulgara, Davilę czy młodziutkiego Pizarro. Myślę że ten mecz moze być zaskakujący i potencjalnych scenariuszy jest naprawdę wiele, a farfocel po takim kursie zadowoli bez wątpienia każdego.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ekwador - Chile
Typ: Ekwador
@1.59 Fortuna

Stawiam na skromną wygraną Ekwadoru w tym starciu. Obie drużyny słabo rozpoczęły eliminacje i obok Peru po pięciu kolejkach mają na swoim koncie najmniej bramek. Chile jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe, zdobyło jedną bramkę w dwóch meczach. Mecz będzie rozgrywany na Estadio Rodrigo Paz Delgado w Quito, a więc w stolicy położonej na wysokości blisko 3000 metrów. Myślę, że Ekwadorczycy wykorzystają fakt aklimatyzacji i przyzwyczajenia do grania w takich warunkach i nie dadzą sobie urwać punktów gościom. Moim zdaniem będzie to underowy mecz z niespecjalnie dużą ilością okazji do zdobycia bramki. Ekwador na osiem ostatnio rozegranych spotkań przegrał jedno - w dodatku z aktualnymi mistrzami świata. Idę za kontynuacją ich dobrej passy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1200
versa 397,5K

versa

Typer
Brazylia - Argentyna
Remis lub Argentyna
Fortuna @1.57

Cofnijmy się nieco w czasie.
Na Mistrzostwach Świata Argentyna miała bardzo długą liczbę spotkań bez porażki (ponad 34) i właśnie tam ulegli w grupie Arabii Saudyjskiej, gdzie zaprzepaścili dalsze szanse na bicie tego rekordu, no nic, przyszła porażka, przyszło również złoto na wspomnianych mistrzostwach świata i co dalej? Kolejne 14 meczy bez porażki, w większości zwycięstwa do zera i znów porażka, właśnie w ostatniej kolejce z Urugwajem, mam przeczucie, że znów szybko się odbiją od porażki i dalej będą dominować swoich przeciwników. Na start przeciwnik jeden z najtrudniejszych, no ale właśnie - Brazylia nie radzi sobie tak perfekcyjnie jak Argentyna, ostatnio zaliczyli dwie porażki z rzędu, a jeszcze wcześniej w ostatnich 10 spotkaniach - 5 wygranych, 3 przegrane i dwa remisy. Uważam, że Argentyna tego meczu nie przegra (wydaje mi się, że będzie remis) jednak ja pójdę w bezpieczniejszą opcję i aż dziwi mnie taki kurs na Argentynę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +989
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata Kwalifikacje
Godzinna: 01:30
Spotkanie: Brazylia - Argentyna
Typ: Brazylia
Kurs: 2.55
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Ja również cofnę się do tyłu ale tylko na chwilę i trochę dalej, patrzę a tam ostatni mecz domowy(czytaj we własnym kraju) Brazylia przegrała nie wiem kiedy - ponad 10lat wstecz na pewno, dalej nie chciało mi się sprawdzać, to pokazuję, że Brazylia u siebie poprostu nie przegrywa, oczywiście trafiają im się remisy, druga sprawa to rywale bo jedynie właśnie Argentyna na obecną chwilę jest im w stanie zagrozić na własnym kontynencie.
Remis w tym meczu jest nie wykluczony i patrząc na sytuację Argentyny w grupie to im ten remis na ciężkim terenie będzie pasował. Czy remis będzie pasował Brazylijczykom? Nie sądzę, z dorobkiem 7 punktów w 5 spotkaniach zajmują 5 miejsce w grupie i strata punktów w czwartym meczu z rzędu eliminacji może spowodować lekkie kwasy w drużynie krótko mówiąc.
Dlatego też obok kursu 2.55 na Brazylię grająca u siebie nie mogę przejść obojętnie, ja wiem ze to Argentyna mistrz świata, ale układ w tabeli po dzisiejszym meczu a będzie to dopiero 1/3 całych eliminacji, zakładając porażkę Argentyny nie spowoduje to dla nich żadnej tragedii, mając rewanż u siebie, w drugą stronę jak wspomniałem strata punktów zagrzebie Brazylię kolo środka stawki, natomiast 3pkt dzisiaj przybliżają do Argentyny i Urugwaju i dają oddech na dobre 10miesiecy do następnego meczu eliminacji.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Urugwaj - Boliwia 3:0 7 rożnych

Urugwaj świetnie rozpoczął te kwalifikacje i zajmują 2 miejsce tuż za Argentyną, ostatnio pokonali właśnie Argentynę na wyjeździe 2:0 co pokazuje ich bardzo dobrą dyspozycję.
Boliwia jeszcze u siebie jako tako potrafi zagrać, często też wygrywają ale u nich jest ogromnie niewygodny teren dla rywali ale już na wyjeździe jest to całkiem inna drużyna.
Na wyjazdach praktycznie nie mają szans z żadną drużyną w Ameryce, przegrali 1:5 z Brazylią i 0:1 z Paragwajem.
Liczę w tym meczu na zwycięstwo Urugwaju co jest sprawą oczywistą ale również liczę, że strzelą w tym spotkaniu co najmniej 2 bramki co także nie powinno być dużym wyczynem zważywszy na to z kim grają i jakich piłkarzy mają w swojej kadrze.
Do tego typu dodaję rzuty rożne Urugwaju. Uważam, że gospodarze przez większość meczu będą prowadzić akcje i stwarzać dużo sytuacji podbramkowych a Boliwia często powinna wybijać te piłki. 6 rożnych to dużo i mało, patrząć że grają 2 różne drużyny powinniśmy tych rogów troszkę obejrzeć po stronie gospodarzy.

Urugwaj + powyżej 1,5 + Urugwaj powyżej 5,5 rzutów rożnych 1,73 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +989
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Brazylia - Argentyna

powyżej 33,5 fauli @2,45 Betfan ✅ (42 faule)

W hicie el. MŚ w Ameryce Południowej idę w faule. Spotkania Argentyny z Brazylią są zawsze mega prestiżowe i nikt nie odstawia nogi. Gdy zobaczymy na ich poprzednie mecze to widzimy jak mnóstwo było fauli. Oto ich ostatnie starcia pod tym względem:

Argentyna 21 - Brazylia 21
Argentyna 19 - Brazylia 22
Brazylia 15 - Argentyna 26
Brazylia 12 - Argentyna 19
Brazylia 14 - Argentyna 21
Brazylia 20 - Argentyna 16
Brazylia 23 - Argentyna 23

Odstawiania nogi tu nie będzie, szczególnie że sytuacja w tabeli Brazylii nie jest łatwa. Ostatnie 3 mecze pomiędzy tymi drużynami to ponad 40 fauli. Na 7 ostatnich meczów między nimi ten over nie siadł tylko raz. Na tą linię BETFAN ma zdecydowanie najlepszy kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1300
Do góry Bottom