>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kupon widmo

slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Grał może ktoś dzisiaj w Milenium online mecz w piłkę ręczną kobiet SPR Lublin? Jeśli tak to jestem ciekawy czy wam rozliczyli (oczywiście jeśli typowaliście dobrze). Kurs był dobry 1,5, zagrałem grubiej za całą kase z konta (ponad tysiąc), kupon został przyjęty a na stronie przy moim nicku widniało 0 zł, także wszystko było ok. Przed meczem jeszcze się logowałem patrzyłem dalej było tak samo. Tymczasem wchodzę po meczu i mam na koncie kwotę, za którą zagrałem... w historii kuponów po tym singlu na SPR Lublin ani śladu?! Dziwne, rozumiem że z jakiś powodów mogli anulować zakład, ale w zagranicznych bukach informowali o tym mailem, a tutaj nic. Od niedawna gram u nich, czy orientuje się ktoś czy to przypadek czy może takie praktyki to norma u nich?
 
T 0

takisobiexxl

Użytkownik
To ciekawe co kolega pisze.... , też doszły mnie takie słuchy, że komus wycieli taki sam numer, myślę że trzeba sie sprawie przyglądnąć????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dla bezpieczenstwa polecam robic screenshoty w takim momentach gdy gracie solidna stawka aby potem nie dac sie wyrolowac.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Mialem taką samą sytuację, tylko że na mniejszej stawce. Grałem progresją i na 4 progu postawiłem Ako 3 i weszło, potem na koncie stan z przed zagrania tego kuponu więc nie przypadek
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Na pewno nie przypadek. To co prof napisał o screenshotach to wydaje się niestety przykrą koniecznością (chociaż mam wątpliwości czy to by cokolwiek dało, nie zmusze ich do rozliczenia kuponu). Przed wczoraj znów miałem taką samą sytuację i znów za dużą stawkę! Zagrałem koszykówke Besiktas + Pamesa Valencia, kurs w sumie ok. 1,9, zagrałem za 700 zł i co? Patrze potem zwrot stawki na koncie zamiast wygranej... A sprawdzałem i kupon znów był zawarty prawidłowo, kase pobrało bo miałem 0 zł. Dla mnie to totalna porażka, amatorszczyzna, zagram dzisiaj co mam zagrać i się zwijam stamtąd. Tylko nie wiem gdzie, z &#39;legalnych&#39; online zostaje Fortuna...
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No ale w Fortunie takich jaj nie robią, przynajmniej ja nie słyszałem i ogólnie spośród tych dwóch polskich działających online są lepszym wyborem niż Milenium ;)
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Na pewno nie przypadek. To co prof napisał o screenshotach to wydaje się niestety przykrą koniecznością (chociaż mam wątpliwości czy to by cokolwiek dało, nie zmusze ich do rozliczenia kuponu). Przed wczoraj znów miałem taką samą sytuację i znów za dużą stawkę! Zagrałem koszykówke Besiktas + Pamesa Valencia, kurs w sumie ok. 1,9, zagrałem za 700 zł i co? Patrze potem zwrot stawki na koncie zamiast wygranej... A sprawdzałem i kupon znów był zawarty prawidłowo, kase pobrało bo miałem 0 zł. Dla mnie to totalna porażka, amatorszczyzna, zagram dzisiaj co mam zagrać i się zwijam stamtąd. Tylko nie wiem gdzie, z &#39;legalnych&#39; online zostaje Fortuna...
Dostałes dobrą radę, sam sobie jestes winny - mialeś zrobić screen&#39;a ????
 
Do góry Bottom